Мапа порталу

КП «Миколаївоблтеплоенерго» просить місто надати фінансову підтримку

У вівторок, 9 липня, під час сесії міської ради до народних обранців звернувся керівник КП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов. Він розповів, що підприємство переживає не найкращі часи і попросив надати фінансову підтримку. Як зазначив Микола Логвінов, кошти з бюджету міста потрібні для виплати зарплати, податків і зборів, а також для оплати послуг з електропостачання.

- Шановні депутати! Хочу звернутися до вас по допомогу: нам терміново необхідно хоча б 30 млн.грн. для виплати зарплати, податків і зборів та оплати за електроенергію, - сказав Микола Логвінов. - Хочу вам нагадати, що минулого року підприємство виплатило 45 млн. Грн. податків до бюджетів різних рівнів. З цих 30 млн.грн. до місцевого бюджету ви відразу отримаєте 4 млн.грн. у вигляді прибуткового податку. Нагадаю також, що підприємство готується до опалювального сезону, ми чітко йдемо за графіком. За останні три роки підприємство завдяки вашій допомозі зменшило втрати на мережах рівно в два рази. Щороку ми економимо 50-60 мільйонів млн.грн. Прошу вас і далі підтримувати нас!

За його словами, якщо КП «Миколаївоблтеплоенерго" не нададуть допомогу, виникнуть проблеми зі стабільним функціонуванням підприємства.

- Минулого четверга був страйк на одному з теплових районів. Ми вмовили людей продовжити роботу, але вони дали термін до 15 липня. Тому я прошу вас почути нас, - зазначив Микола Логвінов.

При цьому він зазначив, що колектив підприємства довів свою ефективність, свідченням чого є нові теплотраси і модернізовані котельні.

- Ми будуємо теплотраси, ми ремонтуємо існуючі й будуємо нові котельні. Ми ставимо 103 ОТП в Корабельному районі. Цього року ми побудуємо 12 км теплотраси. Ми прийняли 100 км кинутих теплотрас, і всі їх до ладу. Влітку і взимку на теплотрасах серйозних аварій не було. Були лише дрібні аварії на теплотрасах, які ми прийняли восени 2018 року. Якщо ми хочемо, щоб підприємство розвивалося, нам необхідна фінансова допомога.

Директор КП «Миколаївоблтеплоенерго» зазначив, що головним джерелом збитків став економічно необґрунтований тариф, який встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

- На сьогодні економічно обґрунтований тариф становить 1900 грн., а нам затвердили тариф в 1480 грн. І наразі різниця в тарифах становить 156 млн.грн. Але механізму компенсації немає, - сказав Микола Логвінов.

При цьому він зазначив, що населення заборгувало 100 млн.грн. Однак якщо миколаївці й закриють сьогодні всі свої борги за тепло, то відповідно до законодавства 90 млн.грн. з цих грошей доведеться направити на закупівлю газу.

В ході обговорення цього питання депутати висловили готовність надати підприємству підтримку. А депутат Сергій Карцев запропонував оголосити перерву в сесії міської ради і провести засідання бюджетної комісії, щоб розглянути порушену проблему.

Мер Олександр Сєнкевич погодився з такою пропозицією, зазначивши, що якщо бюджетна комісія прийме позитивне рішення, то він надасть доручення підготувати відповідні зміни в бюджет міста.

Після цього була оголошена перерва в засіданні сесії міської ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/6_2019/090719)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: