Мапа порталу

«Необхідно відходити від споживацького ставлення»: миколаївців вчили будувати еко-бізнес

Миколаївські студенти, громадські діячі та підприємці готові разом розвивати еко-спільноту міста. Неформальне знайомство й обмін досвідом відбувся у четвер, 13 червня, в залі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки під час конференція «StartUpEcoChallenge 2019».

Головна мета заходу - підтримка екологічних проектів городян, які не байдужі до навколишнього середовища.

Однією з родзинок зустрічі став еко-флешмоб, про який детально розповіла ініціатор заходу Олена Нелєпова: «Ми з командою намагаємося закликати городян до активних дій в сфері поліпшення екології. В нас народилася ідея запустити в мережу еко-флешмоб. Умова участі у флешмобі- посадити дерево, сфотографуватися і виставити фотографію в мережу з хештегом #ecochallenge. Так само ми подумали про те, що необхідно створити краудфандінгову платформу likeidea, розробкою якої займуться студенти, а її метою стане збір коштів на посадку дерев для тих, хто не може купити дерево самостійно».

Спікери конференції від А до Я розкрили тему екології, починаючи від виробництва екологічно чистих продуктів, закінчуючи впровадження роздільного збору відходів в місті Миколаєві.

«Вважаю, що подібні заходи надихають і мотивують городян думати про навколишнє середовище з турботою, відходити від споживацького ставлення. Адже від кожного з нас залежить наше здоров'я, чистота навколо нас і, звичайно, ж краса нашого міста. Сьогодні на конференції ми бачимо єднання бізнесу, органів місцевого самоврядування, представників громадськості та студентської молодідля створення нових екологічних ініціатив», - зазначила Анна Ганжул, керівник проектів КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Серед учасників конференції крім представників бізнесу було багато студентської молоді, які також зацікавилися темою створення стартапів.

«Цей захід сприяє якісному сприйняттю екологічної інформації, яка різноманітна. Одне із завдань - сприяти народженню ідей, які можуть стати проектами, а в подальшому інноваційним продуктом або послугою. Причому, затребуваним продуктом не тільки в Україні, а й за її межами. Вважаю, що подібні заходи потрібно проводити регулярно, додаючи інтерактив і гейміфікацію», - поділився своєю думкою Володимир Євсєєв, директор «Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області».

Організаторами заходу є КУ «Агенція розвитку Миколаєва», інноваційний кластер RInnoHUB за підтримки ТОВ «Чиста вода» і Миколаївської обласної наукової універсальної бібліотеки.

КУ «Агенція розвитку Миколаєва»

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/6_2019/14062019_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: