Мапа порталу

Перевірки автоперевізників: посилений контроль за дотриманням умов договору на перевезення пасажирів

У середу, 15 травня, фахівці управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради здійснили чергову перевірку дотримання умов договору на перевезення пасажирів МПП «ТФТ» (вул. Лазурна, 2/2) і ТОВ «Приватавтолюкс» (вул. Кінцева, 1).

З 5 години ранку спеціалісти перебували на підприємствах і контролювали проходження передрейсового технічного та медичного контролю.

Сьогодні зранку на лінію вийшли 90 автівок перевізника МПП «ТФТ», що обслуговує маршрути №16, №31, №20, №8, №44, №88.  За словами начальника управління транспорту Дмитра Попова, санітарний стан маршрутного транспорту грубих нарікань не викликав. Чого не можна сказати про дотримання обов’язкової умови договору, укладеного з перевізником, стосовно обладнання всього рухомого складу GPS-трекерами.

З 90 одиниць пасажирського транспорту навігаційні пристрої не працюють в 34!

З 23 автівок ТОВ «Приватавтолюкс», що вийшли сьогодні на лінії за маршрутами №82 та №89, GPS-трекери функціонують лише в 11 одиницях транспорту.

Представникам підприємств надали попередження про порушення умов договору. Поставлено чітку умову щодо усунення порушень в короткий термін.

За дорученням міського голови питання триматимуть на постійному контролі.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/15052019)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: