Мапа порталу

За дорученням міського голови у Миколаєві перевіряють маршрутки та перевізників

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради здійснює систематичні перевірки дотримання підприємствами-перевізниками правил пасажирських перевезень, умов укладених договорів, зокрема, щодо обов’язкового обладнання транспортних засобів GPS-трекерами, якості надання послуг городянам.  

Так, 13 травня керівник управління Дмитро Попов проінспектував, як проводиться  щоденний передрейсовий контроль транспортних засобів та медичний огляд водіїв на підприємстві-перевізнику «Гуріг-сервіс». Маршрути обслуговування №75 та №56.

Основну увагу представник міської влади звернув на відповідність санітарного стану транспортних засобів, що виходять на маршрут. Виявлено ряд недоліків, які мають бути усунені найближчим часом.

За результатом огляду механіком підприємства технічного стану автівок, до роботи не були допущені кілька одиниць транспорту. Водіїв попередили про необхідність терміново ліквідувати несправності.

Начальник управління транспорту перевірив наявність GPS-трекерів у транспортних засобах «Гуріг-сервіс», якими, згідно договору на перевезення,  має бути обладнаний весь рухомий склад. З’ясувалося, що обладнання встановлено, проте кілька трекерів не працюють з об’єктивних причин. Представник адміністрації підприємства запевнив, що несправність усунуть в стислі терміни.

14 травня фахівці управління продовжили комплексні перевірки дотримання автоперевізниками умов договору на обслуговування пасажирів. А саме, однієї з умов договору - обладнання маршрутних засобів GPS-трекерами. Такий сервіс допомагає городянам у режимі онлайн відстежити, де знаходиться потрібний транспортний засіб.

Маршрутки обстежували на кінцевих зупинках. Так, на зупинці Кладовище (Балабанівка) виявили, що з чотирьох транспортних засобів маршруту №91 (ПП «ПІК») обладнання працює лише в одному. Крім того, деякі водії не ведуть документацію. Складено 3 акти про порушення умов договору.

На кінцевій зупинці по вул. Олега Ольжича перевірили маршрут №17 того ж перевізника. Результат – з 9 транспортних засобів лише 4 працюючих трекери. Складено 2 акти порушення умов договору та винесено попередження щодо усунення недоліків.

Трохи краща ситуація на маршруті №50, що обслуговує  ПП «Авто-Віола плюс»: на кінцевій перевірили 7 одиниць транспорту. Трекери функціонують в 6, ще одна автівка – тільки-но придбана, тож наразі розглядається можливість встановлення обладнання.

Маршрут №2 того ж перевізника (вул. Олега Ольжича, 3Г) – з 3 обстежених автівок трекер працює лише в 1.

Керівник управління транспорту мерії запевнив, що комплексні перевірки пасажирського транспорту та виконання перевізниками умов договору продовжуються.

Головна вимога – якість та безпека обслуговування миколаївців.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

13 травня 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/14052019_4)

 

14 травня 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/14052019_5)

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: