Мапа порталу

Олександр Сєнкевич доручив підготувати інформацію щодо проведення інвестиційного конкурсу на будівництво сортувальної лінії на полігоні ТПВ

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі телеканалу «НІС-ТВ» прокоментував ситуацію щодо організації роботи міського полігону твердих побутових відходів. Зокрема, мер висловив свою думку стосовно встановлення сортувальної лінії.

Мер відзначив, що після трагічного випадку на полігоні була створена комісія, яка має визначити подальші кроки щодо налагодження його роботи та забезпечення безпеки на території.

- На жаль, коли я закликав не створювати на цьому політичного піару, а з холодним розумом вирішити, що робити далі, до мене не дослухалися. Так, депутати організували виїзне засідання, на яке приїхали лише двоє обранців.  Я ж чекаю результатів роботи комісії, яка надасть мені, як міському голові, інформацію, що вони вважають за потрібне робити, - сказав мер.

Зі свого боку, Олександр Сєнкевич надав доручення підготувати інформацію щодо проведення інвестиційного конкурсу на встановлення сортувальної лінії.

-  Тверді побутові відходи, що вже захоронені на полігоні, сортували неможливо. Тож, чи змінить сортування нового сміття ситуацію з незаконним проникненням на територію осіб ромської національності? Ні, цього не буде. Також на полігоні періодично стаються умисні підпали, щоб дістатися нових шарів ТПВ. Хочу нагадати всім, хто спекулює на цій темі: паркан навколо полігону з’явився лише рік тому. Міська влада прийняла рішення привести полігон до ладу, збудували паркан, встановили великі ємності для води, щоб можна було гасити загоряння. Встановили ваговий комплекс, тобто переходимо на ваговий контроль ТПВ, - розповів міський голова.

Олександр Сєнкевич додав, що не бачить сенсу виділяти з міського бюджету 10 млн грн. для того, щоб встановити сортувальну лінію, а потім ще сплачувати за електроенергію, набирати працівників.  

-  Треба провести прозорий конкурс, щоб цю роботу організували підприємці. Щодо термінів, вважаю, що сам конкурс можна провести протягом двох місяців. Потенційно бажаючих підприємців багато. Проте їх цікавить, щоб рішенням міської ради було офіційно затверджено, що все ТПВ з території міста вивозитимуть на полігон протягом певного періоду часу, наприклад, 10 років. Це необхідно, аби прогнозувати свої інвестиції, - сказав мер Миколаєва.

Міський голова вважає, що депутатський корпус підтримає таку ініціативу.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: