Мапа порталу

Конкурс на новий арт-об'єкт до ювілею міста Миколаєва

КУ «Агенція розвитку Миколаєва» оголошує відкритий конкурс на визначення кращого ескізу нового арт-об’єкту до 230-річчя міста Миколаєва. Найсвіжіші, оригінальні та найвдаліші ідеї отримають грошові призи.

«Друзі, як ви вже знаєте, у цьому році місто Миколаїв святкує своє 230-річчя від дня заснування. КУ «Агенція розвитку Миколаєва» виступила з ініціативою проведення конкурсу на визначення кращого ескізу арт-об'єкта до ювілею міста та проекту-концепції благоустрою відкритих громадських просторів на проспекті Центральному. Давайте ж разом подумаємо про нову локацію і новий арт-об'єкт, який би став оригінальним подарунком для миколаївців і гостей нашого міста», - каже міський голова Олександр Сєнкевич.

Проект передбачає облаштування двох перспективних зон: території біля готелю «Турист» (ріг просп. Центрального і вул. Генерала Карпенка) і частини бульвару по просп. Центральному (перехрестя Херсонського шосе, просп. Центрального та просп. Богоявленського).

Оцінювати проекти буде професійне журі. Автора проекту-переможця чекає грошова премія в сумі 10 000 грн.

Конкурсні матеріали учасників подаються українською або російською мовою.

Для участі в конкурсі учасники повинні подати матеріали, які включають наступні документи: 3D-візуалізації, макети, ескізи, план-схеми, малюнки в електронному вигляді (у файлах jpeg, ppt або pdf розміром до 10 МБ кожний); контактні дані автора або групи авторів (ПІБ, телефон, e-mail); пояснювальна записка на 1-2 сторінки формату А4 у форматі txt, doc, docx.

До участі у конкурсі допускаються ескізи і проекти, що надійшли на електронну адресу [email protected] з позначкою «Конкурс. 230 років Миколаєву». Термін подачі проектів до 31 травня 2019 року включно.

Подати свої роботи можуть всі бажаючі - як професіонали, так і любителі. До участі в конкурсі запрошуємо дизайнерів, архітекторів, містобудівників, студентів профільних спеціальностей, авторські колективи фахівців і одиночних фахівців, які практикують діяльність в сфері архітектури, дизайну і скульптури.

Щодо додаткової інформації, просимо надсилати запит на [email protected].

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/13052019)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: