Мапа порталу

Офіційна делегація Миколаївської міської ради привітала міста-побратими Батумі та Кутаїсі (Грузія) з Днем міста та взяла участь у міжнародному бізнес-форумі

На запрошення грузинської сторони офіційна делегація Миколаївської міської ради взяла участь у заходах з нагоди 131 річниці заснування міста Батумі (Грузія) та Дня міста Кутаїсі.

Масштабне свято під назвою «Батумоба» відзначається 28 квітня. Привітати мешканців одного з найгарніших міст на Чорноморському узбережжі приїхали іноземні делегації з кількох українських міст-побратимів та партнерів. Представники Миколаєва взяли активну участь в святкових заходах та висловили щирі побажання від імені громади нашого міста меру Батумі Лаші Комахідзе. Під час офіційного відкриття «Батумоба 2019» місцеві мешканці та гості мали можливість познайомитися з пам’ятками Миколаєва – в центрі міста було організовано кілька локацій міст-побратимів. Увечері в урочистому прийомі для зарубіжних гостей взяли участь видатні особи Батумі. Своєю творчістю із захопленими глядачами ділилися грузинські співачки Нані Брегвадзе та Ніно Катамадзе.

Святкування Дня міста Кутаїсі 2 травня розпочалося з урочистого прийому мера Кутаїсі Гіоргі Чігварії, під час якого представники миколаївської делегації передали привітання від Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича. Протягом двох днів у місті тривали святкові заходи - концерти, виставки, фестивалі, театральні вистави.

3 та 4 травня у рамках святкування Дня міста Кутаїсі у центрі регіону Імереті відбувся Перший Міжнародний бізнес-форум «In search of Golden Fleece». У бізнес-форумі взяли участь представники міст-побратимів Кутаїсі з України - Харкова, Дніпра, Львова, Сум та Миколаєва, а також представники Посольства України в Грузії. Учасники обговорили такі сфери діяльності, як інноваційний бізнес, туризм, медико-рекреаційний бізнес, інновації та інвестиції.

Робоча поїздка організована відділом протоколу та міжнародного співробітництва департаменту міського голови Миколаївської міської ради.

Довідка:

У липні 1995 року міста Миколаїв (Україна) та Батумі (Грузія) стали містами-побратимами.

Угода про партнерство, культурне, соціальне та торгово-економічне співробітництво між Миколаєвом та Кутаїсі підписана 2 травня 2012 року.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/10052019_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: