Мапа порталу

У Миколаєві будуть використовувати сучасні засоби для боротьби з амброзією

Сьогодні, 24 квітня, в мерії презентували новий препарат для боротьби з алергенними рослинами. У заході взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв, керівники районних адміністрацій міста.

Амбростоп - це сучасний засіб, розроблений компанією «Бішофіт МД». В першу чергу, він буде ефективний для боротьби з амброзією полинолистою.

Амбростоп має низку переваг. По-перше, він - екологічний і не несе шкоду для навколишнього середовища і здоров'я людини. Виробник пояснює такі властивості тим, що препарат створений на основі природного мінералу Бішофіт. Крім того, представлений засіб є пожежо- та вибухобезпечним, він не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі та стічних водах в присутності інших речовин. Інша його перевага є те, що Амбростоп, як стверджує виробник, покращує і відновлює грунт.

Даний препарат простий у використанні. Достатньо  обробити їм амброзію і протягом декількох днів вона втратить свої шкідливі властивості. Потрапляючи на листя рослини, Амбростоп викликає їх в'янення, впливає на насіння амброзії і робить її нефертильною, тобто нездатною до розмноження. Для більшої ефективності амброзію необхідно обробляти на ранніх стадіях у фазі активного зростання до цвітіння.

Олександр Сєнкевич відзначив, що місто має намір боротися з бур'янами, особливо з такими, як амброзія. Він висловив зацікавленість у використанні сучасних засобів, які допоможуть перемогти подібні алергенні рослини. У зв'язку з цим міський голова запропонував закупити невелику тестову партію препарату «Амбростоп», щоб перевірити, наскільки він буде ефективний у використанні.

  

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/4_2019/240419)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: