Мапа порталу

У Миколаєві обрали «Екошколу 2019 року»: за звання змагалися 27 навчальних закладів міста

У Миколаєві обрали «Екошколу 2019 року». За це звання змагалися 27 навчальних закладів міста. Урочиста церемонія з визначення переможців рейтингу серед шкіл міста відбулася у п’ятницю, 19 квітня, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

Організатори конкурсу - міжнародний молодіжний рух School Recycling World спільно з громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки генерального партнера проекту компанії PepsiCo Україна, Міністерства освіти і науки України, Міністерства Молоді та спорту України.

Проект проводиться з метою підвищення рівня екологічно-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів.

На думку Анни Ганжул, позаштатного радника міського голови з питань впровадження роздільного збору відходів, керівника проектів «Агенції розвитку Миколаєва», переможцями можна назвати всіх учасників конкурсу.

-  Завдяки вам наше місто поступово змінюється, воно стає кращим. Дякую за велику справу, до якої долучився кожен із вас! – звернулася вона до школярів. – Пишаюся вашою роботою!

Учасників та переможців конкурсу привітав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

- Ви молодці, адже працюєте, щоб змінювати свідомість українців! Це непросто, та саме завдяки вашій роботі Миколаїв потрапив до Книги рекордів України, як перше місто, що запровадило роздільне збирання відходів у всіх середніх навчальних закладах. Сьогодні за політичними баталіями люди зовсім забули про майбутнє нашої землі. Дякую всім партнерам проекту та команді «Агенції розвитку Миколаєва»!   

Менеджер із зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна Наталя Фесюн зазначила, що у скандинавських країнах сортують 99% відходів, у європейських - 67%. У той же час в Україні йдуть на переробку лише 5% всіх побутових відходів.

-  Мені дуже приємно знати, що саме миколаївці входять до тої невеликої кількості свідомих громадян. Завдяки вам ми розповсюджуємо хорошу традицію та робимо наше життя більш екологічним, чесним та відповідальним. Цей проект ми підтримуємо з 2016 року, і бачимо чудові результати. Сподіваюся, за рік досягнемо ще більшого! Бажаю талановитій молоді успіхів та натхнення! – сказала пані Наталя.    

Першопрохідцями екопроекту назвала миколаївську молодь президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» Людмила Осипчук.

-  За вами спостерігають та надихаються вашим прикладом безліч інших міст. Тож, пам’ятайте, Україна рівняється саме на вас! – зазначила вона.

До привітань долучилася президент міжнародного молодіжного руху School Recycling World Юлія Мархель.

Фіналісти рейтингу «Екошкола 2019 року»

Звання «Екошкола 2019 року» виборов середній навчальний заклад № 32 ім. С.Кривоносова. Школярі отримали сертифікат на 12 тисяч гривень для реалізації екологічного проекту.

Друге місце в рейтингу та сертифікат на 5 тисяч гривень - у школи №45.

Третє місце виборола Миколаївська гімназія №4. Учням вручили сертифікат на 3 тисячі гривень.

Здобули перемогу в номінаціях:

- екогерой року – ментор Валентина Тіора;

- лідер впливу на екосередовище в школі та локальній громаді – школа №3;

- лідер сортування вторинної сировини. Найбільша кількість зібраної вторинної сировини (Tetra Pak) – Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки;

- лідер сортування вторинної сировини. Найбільша кількість зібраної вторинної сировини (макулатура) – Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки;

- лідер сортування вторинної сировини. Найбільша кількість зібраної вторинної сировини (пластик) – Миколаївська гімназія №4;

- найкраща команда «ЕКОПАТРУЛЬ» - школа №56;

- найкраще відео «Моя школа – Екошкола» - школа №54.

 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/4_2019/19042019_6)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: