Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА_МІСЬКА_РАДА


РІШЕННЯ

№ 43/3 від 2006-02-16

Про затвердження міської Програми зайнятост населення на 2006 рік (ВТР. ЧИННІСТЬ №11/8 ВІД 2.03.07)


ВТР. ЧИННІСТЬ
З метою сприяння зайнятості населення шляхом підвищення ефективності використання діючих та створення нових робочих місць, відповідно до статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” та керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську Програму зайнятості населення на 2006 рік /далі –Програма / (додається).
2. Головам адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської ради Клименку В.Г., Устенку В.І., Плохотнюку А.М., Рижику В.І. відповідно до цієї Програми розробити заходи щодо її реалізації в районах міста.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань праці та соціального захисту населення (Паливоду ).


Міський головаВ.Д. Чайка


Затверджено
рішенням міської ради
від 24 лютого 2006br>№43/3




ПРОГРАМА
зайнятості населення на 2006 рік



Міська Програма зайнятості населення на 2006 рік / далі-Програма/ спрямована на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення .
Мета Програми – сприяння зайнятості населення шляхом підвищення ефективності використання діючих та створення нових робочих місць, спрямування зусиль виконкому міської ради, адміністрацій районів міста, центрів зайнятості , підприємств, організацій та установ міста на забезпечення продуктивної зайнятості, сприяння соціальному захисту окремих верств населення, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Розділ 1. ОСНОВНІ ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ І ЗАХОДІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ПРОГРАМОЮ ЗАЙНЯТОСТІ НА 2005 РІК

У місті Миколаєві станом на 01.01.06 постійно проживають 508,4 тис.осіб. На території міста зареєстровано понад 19 тис. діючих підприємств, організацій та установ.
Основною галуззю економічної діяльності в місті Миколаєві залишається суднобудування. У місті розвинені металургія, машинобудування, торгівля та громадське харчування, будівництво, фінансова діяльність.
За січень-листопад 2005 року обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) по місту становить 4135350,5 тис.грн.
У січні-листопаді 2005 року проти відповідного періоду минулого року обсяги виробленої продукції зросли на 12,3%.
Суттєвого приросту виробництва досягнуто підприємствами харчової промисловості – на 7,7%, легкої – на 8,9%, виробництва будівельних матеріалів – на 21,3% та у машинобудуванні – на 27,4%.
У місті, починаючи з 2000 року, спостерігається стійкий приріст обсягів виробництва у промисловості.
Підприємствами з виробництва машин і устаткування у січні-листопаді 2005 року порівняно з торішнім періодом випущено продукції на 32,4% більше. Насамперед, це пов”язано з активною діяльністю ВАТ завод “Миколаївенергомаш”, ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”, ТОВ “Мехпромтранс”, “Юг-Віол”, “Сервісний центр “Металург” та “Політехпром”, якими отримано приросту на 9,2- 94,5%.
Продовжується зростання випуску продукції на підприємствах з виробництва транспортного устаткування, якими рівень виробництва січня-листопада 2004 року перевищено на 22,7%. Значно більше, ніж у торішній період, випущено продукції ВАТ “Дамен Шіпярдс Океан” на 24%, ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара” – у 2,4 раза.
За 2005 рік середньооблікова чисельність штатних працівників по
м. Миколаєву ( за усіма видами діяльності без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та у громадян-підприємців) становила 146,8 тис.осіб. Чисельність працівників , які працюють у малому бізнесі, становить 92,3 тис.осіб.
За даними статистики, за 2005 рік надходження прямих іноземних інвестицій за наростаючим підсумком склали 68861,75 тис. доларів США
За видами діяльності основними напрямками інвестування були будівництво, допоміжні й транспортні послуги.
Розмір середньої в економіці міста номінальної заробітної плати одного середньооблікового штатного працівника по місту Миколаєву за жовтень 2005 року склав 900,25 грн., що на 29,4 % більш, ніж за той же період 2004 року.
Протягом звітного періоду послугами районних центрів зайнятості міста скористувалися 16575 осіб, що на 3,7 % менш, ніж торік.
Серед незайнятих громадян – 9026 осіб, або 54,5 %, отримали статус безробітних.
З метою підтримки ініціативи до підприємництва та самозайнятості організовані курси при районних центрах зайнятості населення „Основи підприємницької діяльності”, де безробітні громадяни опановують навички створення власного бізнесу.
Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності за 2005 рік надано 366 особам , які створили робочі місця за рахунок одержання виплати з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття що на 5,4 % менш проти 2004 року.
Виконання завдання щодо працевлаштування на додаткові робочі місця, які створені за рахунок дотацій роботодавцям , складає 203 особи , що на 17 осіб більш, ніж у 2004 році.
Протягом 2005 року в усіх сферах створено 16277 р.м., удвічі більше проти 2004 року , у т.ч. у галузях економіки - 7750 р.м. , підприємницької діяльності - 8527.
Щорічно зростає рівень охоплення незайнятих громадян активними формами сприяння зайнятості. Протягом 2005 року за сприяння районних центрів зайнятості працевлаштовані 7983 особи, що на 319 осіб більше проти 2004 року. На 27 осіб проти 2004 року збільшилась чисельність осіб, які охоплені профнавчанням, і становить 1453 особи (особлива спрямованість на професії, які орієнтовані на самостійну зайнятість населення та організацію підприємницької діяльності).
Завдяки активізації роботи щодо збільшення обсягів громадських робіт у 2005 році було залучено до таких робіт 1577 осіб .
Одним з актуальних питань є зайнятість молоді, чисельність якої на ринку праці становить третину загальної чисельності незайнятих громадян. Здійснювались заходи з підтримки ініціативи молоді, особливо у професійній підготовці , працевлаштуванні та в організації підприємницької діяльності. За 2005 рік працевлаштовані 2862 молоді особи.
За повідомленнями підприємств, установ та організацій, кількість вільних робочих місць (вакантних посад) станом на кінець грудня 2005 року становить 2343 одиниці, що на 127 робочих місць більш, ніж у попередньому році.
Станом на 01.01.06. навантаження на одне вільне робоче місце складає 1 особу.
Центрами зайнятості постійно здійснюються заходи щодо скорочення терміну перебування безробітних на обліку, подолання довготривалого безробіття. При центрах зайнятості населення міста створені комісії по довготривалому безробіттю, на яких з’ясовуються причини довгого перебування на обліку , вирішуються питання можливості працевлаштування безробітних. Особи, які понад рік перебувають на обліку в службі зайнятості, запрошуються на засідання комісій, де їм пропонують отримати нову професію шляхом перенавчання на курсах служби зайнятості ( при відсутності підходящої роботи) або взяти участь у громадських роботах. Протягом 2005 року середній термін перебування безробітних на обліку в центрах зайнятості районів міста скоротився на 2,0 місяці і становив 6 місяців.

РОЗДІЛ 2. ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ТА РОЗВИТКУ РИНКУ ПРАЦІ

Позитивні тенденції розвитку економіки міста у 2005 році визначають позитивні можливості для поліпшення соціально-економічних показників у 2006 році та позитивно впливають на стан ринку праці.
Прогнозується зростання обсягів промислового виробництва, яке є основним з видів економічної діяльності підприємств міста.
Виходячи з аналізу соціально - економічного розвитку регіону, в 2006 році перспективними передбачаються:
- збільшення виробництва товарів народного споживання, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів та збільшення реалізації на внутрішньому ринку;
- стимулювання малого підприємництва, сприяння створенню нових економічних суб’єктів з метою працевлаштування працівників, які вивільняються під час реструктуризації промислових підприємств.
У 2006 році триватиме зростання ринку праці за рахунок вивільнення працівників, звільнених на підставі припинення трудового договору та незайнятих з різних причин більше одного року. Також впливатиме на ринок праці недостатній життєвий рівень, який змушує громадян звертатись до центру зайнятості для отримання соціальних виплат та гарантій.
У сфері економічної діяльності міста за рахунок різних джерел фінансування у 2006 році передбачається створити 15900 робочих місць, у галузях економіки - 6500, в інших сферах економічної діяльності - 9400 робочих місць.
Розв’язання проблем зайнятості громадян, які звертаються до служби
зайнятості за отриманням соціальних послуг, буде здійснюватись завдяки
впровадженню заходів щодо розширення сфери прикладання праці за рахунок
збереження та створення нових робочих місць шляхом:
- подальшої реструктуризації підприємств із залученням інвестицій для розвитку підприємництва у виробничій сфері за умови забезпечення модерні- зації застарілих і створення нових високопродуктивних робочих місць;
- заохочення підприємців до створення нових робочих місць шляхом
запровадження сприятливого інвестиційного режиму;
- підтримки самостійно зайнятого населення, малого та середнього
підприємництва, а також власних сільських господарств у сфері збуту продукції та сімейного підприємництва;
- використання вакансій та незайнятих робочих місць;
економічного заохочення підприємців до створення нових робочих
для безробітних та підтримки підприємницької ініціативи безробітних;
- розвитку гнучких форм зайнятості, створення робочих місць для
працівників зі скороченою тривалістю робочого часу, на допоміжних роботах, у приватній сфері послуг тощо;
- розширення сфери застосування оплачуваних громадських та сезонних робіт.

Зареєстрованому ринку праці будуть притаманні такі тенденції:
підвищення ділової активності громадян;
збільшення обсягів працевлаштування (у тому числі і за рахунок новостворених робочих місць);
зростання вимог роботодавців до якості робочої сили;
збільшення заявок від роботодавців щодо профнавчання на замовлення;
зростання вимог незайнятого населення щодо запропонованої роботи
(рівня оплати та умов праці);
збереження відповідного професійно-кваліфікаційного дисбалансу на
ринку праці;
зменшення тривалості безробіття.
За рахунок підприємств, які виплачують невисоку заробітну плату, зростатиме потреба у працівниках. Плинність кадрів, сприяння самозайнятості, можливість надання дотацій для створення додаткових робочих місць – основні фактори і джерела працевлаштування. На вільні та новостворені робочі місця будуть працевлаштовані 8055 осіб.
У 2006 році передбачається працевлаштування 206 безробітних на додаткові робочі місця, що будуть створені завдяки наданню дотацій роботодавцям при залученні коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
Значна увага приділятиметься підтримці підприємницької ініціативи безробітних.
Планується, що у громадських роботах візьмуть участь 1625 незайнятих громадян. 1483 безробітних будуть проходити профнавчання.
Питання сприяння зайнятості та надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, розв’язуватимуться шляхом бронювання 610 робочих місць.

РОЗДІЛ 3. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОГРАМИ

Контроль за реалізацією Програми здійснюється постійною комісією міської ради з питань праці та соціального захисту населення (Паливодою).

Додаток 1
До Програми




ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ



№п/пЗміст заходуВідповідальні виконавціТермін виконання
1.Професійно-освітня підготовка кадрів, підвищення якості робочої сили Формувати якісний професійний кваліфікований склад робочої сили відповідно до потреб та ситуації на ринку праці завдяки:- професійному навчанню, підвищенню кваліфікації персоналу на виробництві відповідно до вимог сучасного виробництва;- продуктивній діяльності базових центрів підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, а саме: Центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, ДП „НВКГ „Зоря”-„Машпроект”, ДАХК”Чорноморський суднобудівний завод”, ДП „Суднобудівний завод ім.61 комунара”, ДП “Миколаївський учбово-курсовой комбінат”, ВАТ „Миколаївагробуд”, учбово-курсовому комбінату Миколаївського морського торговельного порту, ВАТ ЕК „Миколаївобленерго”, КП ММР „Миколаївелектротранс”. Управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської ради, районні центри зайнятості населення (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням)Протягом року
2Враховуючи потребу в кадрах на ринку праці:- направити на курси навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації 1483 безробітних громадян Районні центри зайнятості населення (за узгодженням), відділ координації підприємницької діяльності, легкої та переробної промисловості Протягом року
3Систематично вивчати стан використання робочої сили, професійного навчання та підвищення кваліфікації кадрів на підприємствах, в установах та організаціях міста різних форм власності.Розглядати матеріали на засіданнях міської координаційної ради, районних міжвідомчих радах з питань підготовки кадрів ( за підсумками І півріччя, за 2006 рік)Управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціальногозахисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської радиПротягом року
Збереження і створення робочих місць, сприяння підприємництву та самостійній зайнятості населення
4Розширити напрямки застосування праці шляхом створення 15900 нових робочих місць, у галузях економіки – 6500, в інших сферах економічної діяльності – 9400. Управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської ради, районні центри зайнятості населення (за узгодженням), управління економіки міста, реєстраційна палатаПротягом року
5Cприяти стабільному зростанню середньомісячної заробітної плати не менш ніж на 6% та повне погашення заборгованості з неї, що сприятиме посиленню мотивації до праці, підвищенню якості ефективності використання робочої сили в умовах повної зайнятості на виробництвіУправління праці та соціального захисту населення, управління економіки міста, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської радиПротягом року
6Створити уми для активізації підприємницької діяльності, як складової частини заходів, щодо створення нових робочих місць та забезпечення самозайнятості населення. Забезпечити створення 9,4 тис.роб.місць, пов’язаних з цією діяльністю. Відділ координації підприємницької діяльності, легкої та переробної промисловості, послуг населенню, районні центри зайнятості населення (за узгодженням) Протягом року
7Розвивати самозайнятість та підприємницьку ініціативу безробітних шляхом:- - посилення координації взаємодії районних центрів зайнятості та адміністрацій районів міста;- співпраці на договірній основі з організаціями, які сприяють розвитку малого та середнього підприємництва щодо підготовки безробітних для започаткування власної справи;- надання 352 безробітним одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності ( в межах фінансування Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття)Відділ координації підприємницької діяльності, легкої та переробної промисловості, послуг населенню, районні центри зайнятості населення (за узгодженням) Протягом року
Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці
8Забезпечити додаткові гарантії зайнятості та можливості для працевлаштування громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту та не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, шляхом: Бронювання 610 р.м. на діючих підприємствах відповідно до законодавства та стягнення штрафів -з роботодавців, що не забезпечують працевлаштування соціально-незахищених верств населення;- залучення до активної програми соціального захистуАдміністрації районів виконкому Миколаївської міської ради, районні центри зайнятості населення (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням)Протягом року
9Надавати підтримку діяльності соціальної служби для молоді, зокрема, співпраці з районними центрами зайнятості з метою розширення інформаційно-довідкової, профорієнтаційної роботи та забезпечення зайнятості молоді, у тому числі у вільний від навчання час Управління у справах сім’ї, дітей та молодіПротягом року
Надання соціальних послуг зареєстрованим безробітним
10Забезпечити соціальний захист безробітних шляхом:- підбору підходящої роботи , сприяння працевлаштуванню на вільні та новостворені робочі місця незайнятих громадян, у т.ч. на додаткові робочі місця за рахунок надання дотацій роботодавцям;- - удосконалення роботи щодо попереднього відбору безробітних на замовлення роботодавців та подальшого їх навчання з наступним працевлаштуванням на підприємстві –замовнику;- - інформування громадськості;- - співпраці з роботодавцями; - - проведення спільних заходів (ярмарки вакансій, семінари, тощо)(фінансування Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття)Управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської ради, районні центри зайнятості населення (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням)Протягом року
11Розширювати обсяги оплачуваних громадських робіт з урахуванням професійного складу безробітних та соціально-економічних потреб міста. Залучити 1625 безробітних до громадських робіт з благоустрою міста, парків, кладовищ, прорідження лісонасаджень тощоРайонні центри зайнятості населення (за узгодженням), управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської ради Протягом року
12Організувати проведення оплачуваних громадських робіт для учнів шкіл та ПТУ у вільний від навчання час на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності Управління праці та соціального захисту населення, управління у справах сім”ї, дітей та молоді, адміністрації районів виконкому Миколаївської міської ради Протягом року
13Забезпечити надання психологічної підтримки та допомоги у професійному визначенні безробітних шляхом проведення:- індивідуальних та групових інформаційно-довідкових консультацій;- семінарів, тренінгів з техніки пошуку роботи, зокрема з орієнтації на зайняття підприємницькою діяльністю Управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захи-сту населення адміністрацій рай-онів виконкому Миколаївської міської ради, рай-онні центри зайня-тості населення (за узгодженням)Протягом року
14Проводити моніторинг ринку праці з метою прийняття рішень щодо регулювання, організації зайнятості населення і прогнозування ситуації у цій сферіРайонні центри зайнятості населення (за узгодженням)Протягом року
15Висвітлювати через Інтернет-портал „Миколаїв” наявність найбільш потрібних робочих місцьУправління праці та соціального захисту населення, районні центри зайнятості населення (за узгодженням)Протягом року
Регулювання соціально-трудових відносин
16Здійснювати аналіз стану виконання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях у частині забезпечення продуктивної зайнятості працездатного населенняУправління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів виконкому Миколаївської міської радиПротягом року
17Забезпечити легалізацію зайнятості працездатного населення шляхом здійснення контролю за укладанням та порядком реєстрації трудових договорів між працівником та фізичною особою, яка використовує найману працю, та в разі необхідності вживати заходів щодо усунення порушень.Сприяти надходженню до міського бюджету 4,8 млн.грн. за рахунок створення нових робочих місць та легалізації діючихУправління праці та соціального захисту населен-ня, управління праці та соціально-го захисту населення адміні-страцій районів виконкому Мико-лаївської міської ради,територіаль-на державна інспекція праці в Миколаївській області (за узгодженням)

Додаток 2
До Програми




Основні показники ринку праці в м. Миколаєві



Найменування показника2002 рік2003 рік2004 рік2005 рік2006 рік прогноз ні дані
1.Середньорічна чисельність наявного населення, тис.осіб 509,1 509,1 509,6 508,4 508,0
2.Зайняте населення
у віці від 15 до 70 (в середньому за рік) – всього, тис. осіб 244,3 250,5 250,5 250.4 250.2
у тому числі працездатного віку 230,3 235,5 235,7 235,6 235,4
3.Рівень зайнятості , у відсотках до населення відповідної групи
у віці від 15 до 70 років (%) 74,0 75,6 75,7 75,7 75,8
працездатного віку (%) 72,3 73,5 73,6 73,6 73,5
4. Чисельність населення у віці від 15 до 70 років (всього тис. осіб) 330,0 331,0 331,0 330,5 330,0
5.Чисельність працездатного населення у працездатному віці (всього тис. осіб) 318,4 320,0 320,0 320.0 320,0

Додаток 3
До Програми




Основні показники соціально-економічного розвитку м.Миколаєва




Найменування показника2002 рік2003 рік2004 рік2005 рік2006 рік прогнозні дані
Темп зростання, зниження (-) обсягів промислової продукції до попереднього року 111,3 107,7 116,4 107,9 108,1
Обсяг інвестицій в основний капітал (капітальні вкладення) по підприємствах та організаціях усіх форм власності у фактичних цінах, млн.грн. 665,15 990,0 1335,4 919,7 925,0
Темпи зростання ,зниження (-) інвестицій в основний капітал до попереднього року % 134,2 148,8 134,9 68,7 100,6
Обсяг прямих іноземних інвестицій, млн. дол. США занаростаючим підсумком7,2123,69,068,7101,7
Кількість малих підприємств, одиниць52055600800082002500
Чисельність громадян, зайнятих на малих підприємствах, осіб7651480000923009250092900
Чисельність громадян, які зайняті індивідуальною (самостійною) трудовою діяльністю, тис. осіб 26,126,326,527,027,5
Середньомісячна заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки, грн. 513,07 601,0 707,5 900,0 1100,0
Середньомісячна заробітна плата працівників малих підприємств, грн. 247,7 310,0 350,0 400,0 500,0
Кількість робочих місць, створених у всіх сферах економічної діяльності, одиниць 3354 8489 8515 16277 15900
У тому числі, в галузях економіки15751859216777507500


Додаток 4
До Програми




ПРОГНОЗНІ ТА ФАКТИЧНІ ПОКАЗНИКИ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО РИНКУ ПРАЦІ
У 2005-2006 роках по м. Миколаєву



Фактичні показники ринку праці у 2005 роціПрогнозні показники ринку праці до Програми зайнятості на 2006 рік
ОсібПитома вага до ринку праці, %ОсібПитома вага до ринку праці, %
цзлкмцзлкмцзлкмцзлкМ
Формування ринку праці
Всього не-зайн. на рин-ку пр., у т.ч.372544434429397816575100100100100100372545004525398016730100100100100100
Незайн. на початок року947811987998377325.418.322.325.122.8771947850822339020,721.018,820,620,3
Надходж. на ринок праці прот. року27783632344229801280274.681.777.774.977.229543553367531581334079,379,081,279,479,4
Основні напрями сприяння зайнятості та соціального захисту населення
Незайняті на ринку праці, всього372544434429397816575100100100100100372545004525398016730100100100100100
Працевлаштування1565213123051982798342.048.052.049.648.11620218522651985805543,948,650,049,948,1
Проф. підго-товка та пе-репідготовка35736539933214539.68.29.08.38.835739039933714839,68,78,88,58,9
Участь у гро-мад. роботах 444393430310157711.98.89.87.89.5485400430310162513,08,99,57,89,7
Зах. актив.політ.зайн.23662889313426241101363.565.070.865.966.424622975309426321116366,166,168,466,166,7

Додаток 5
До Програми




Обсяги надання соціальних послуг по м. Миколаєву у 2006 році



Чисельність незайнят.громадян, що перебувають на обліку в службі зайнятості, протягом 2006 р, всьогоПрацевлаштування при сприянні служби зайнятості, всьогоПитома вага обсягів працевлаштуванняПрофесійне навчання*Громадські роботи*Охоплено активною політикою
осібосіб%осіб%осіб%осіб%
Центральнийрайон3725162043,53579,648513,0246266,1
Заводський район4500218548,53908,74008,9297566,1
Ленінський район4525226550,03998,84309,5309468,4
Корабельний район3980198549,93378,5807,8263266,1
Місто 16730805548,114838,916259,71116366,7
* при наявних коштах Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

Додаток 6
До Програми




Розширення сфери праці за рахунок створення
нових робочих місць у 2006 році



Обсяг створення нових робочих місць у всіх сферах економічної діяльності у 2006 році
ВсьогоУ тому числі
у галузях економікив інших сферах економічної діяльності
Ленінський район 471019202790
Заводський район 412016802440
Центральний район 447018202650
Корабельний район 260010801520
Місто 1590065009400

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: