Мапа порталу

 

 

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 04 липня 2025                         Миколаїв                                           № 975

 

Про розгляд та погодження результатів звіту
«Розрахунок фактичної місткості та залишкового
терміну експлуатації Полігону ТПВ, який
розташований за адресою: Миколаївська область,
Миколаївський район, с. Весняне, вул. Нова, 16»

 

Розглянувши науково-технічну документацію «Виконання розрахунку фактичної місткості та залишкового терміну експлуатації Полігону ТПВ, який розташований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Весняне, вул. Нова, 16», розроблений ТОВ «Дніпровський проєктно-вишукувальний інститут «ДПВІ», з метою забезпечення внесення змін до Паспорта місця видалення відходів, назва МВВ: Полігон твердих побутових відходів м. Миколаїв (біля с. Велика Корениха), реєстраційний номер
19/4-12/Д1 від 30.03.2009 в частині фактичної місткості та залишкового терміну експлуатації Полігону ТПВ, керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити результати звіту «Виконання розрахунку фактичної місткості та залишкового терміну експлуатації Полігону ТПВ, який розташований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Весняне, вул. Нова, 16», розробленого ТОВ «Дніпровський проєктно-вишукувальний інститут «ДПВІ».

2. КП «Миколаївкомунтранс» вжити заходів щодо звернення до Миколаївської обласної військової адміністрації про внесення змін до Паспорта місця видалення відходів, назва МВВ: Полігон твердих побутових відходів м. Миколаїв (біля с. Велика Корениха), реєстраційний номер 19/4-12/Д1 від 30.03.2009 в частині фактичної місткості та залишкового терміну експлуатації Полігону ТПВ.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

Міський голова                                                                         О. СЄНКЕВИЧ

 ОПУБЛІКОВАНО 07.07.2025


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: