МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Миколаїв
від 04 квітня 2025 № 124р
Про внесення змін до розпорядження міського
голови від 09.01.2025 № 6р «Про конкурсний
відбір претендентів на посади незалежних членів
наглядової ради на МКП «Миколаївводоканал»
З метою забезпечення належної реалізації рекомендацій з мінімізації корупційних ризиків в діяльності МКП «Миколаївводоканал» після проведеної Оцінки доброчесності, виконання рішення Миколаївської міської ради від 28.11.2024 № 39/13 «Про наглядову раду комунального підприємства Миколаївської міської ради», підвищення ефективності, прозорості та підзвітності підприємства, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 09.01.2025 № 6р «Про конкурсний відбір претендентів на посади незалежних членів наглядової ради на МКП «Миколаївводоканал»:
- п. 4.7 розд. 4 «Порядок роботи Конкурсної комісії та прийняття нею рішень» Процедури проведення конкурсного відбору претендентів на посади незалежних членів наглядової ради на МКП «Миколаївводоканал» викласти в такій редакції:
«4.7. Конкурсна комісія розглядає подане ранжування кандидатів, за необхідності вносить до нього зміни та затверджує. Після цього комісія визначає перелік кандидатів з першої п’ятнадцятки рейтингу, які будуть запрошені на співбесіду.»
2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник
міського голови В. ЛУКОВ
ОПУБЛІКОВАНО 22.04.2025