МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 09 квітня 2025 Миколаїв № 438
Про продовження строку надання житлового
приміщення з фондів житла для тимчасового
проживання внутрішньо переміщених осіб
Розглянувши звернення громадян та надані документи, відповідно до п.п. 12, 25-27, 34, 35 Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 495, враховуючи рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.01.2022 № 25 «Про включення житлових приміщень до фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», керуючись пп. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Продовжити Тереховій Ганні Леонідівні, склад сім’ї – 5 осіб (вона, два сини, дві дочки), строк надання квартири № 65, житловою площею 29,4 кв.м, загальною площею 47,4 кв.м, по вул. Миколаївській, 36 з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
2. КЖЕП Центрального району м. Миколаєва ? балансоутримувачу приміщень з фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб:
2.1. забезпечити укладання договору найму житлового приміщення згідно з п. 1 цього рішення на строк 1 рік з 27.06.2025 відповідно до п.п. 25-27 Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 495;
2.2. забезпечити здійснення контролю за цільовим використанням, утриманням, технічною експлуатацією та ремонтом квартири № 65 по вул. Миколаївській, 36 з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Лукова В.Д.
Перший заступник
міського голови В. ЛУКОВ
ОПУБЛІКОВАНО 14.04.2025