Мапа порталу

 

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 12 березня 2025                        Миколаїв                                           № 316



Про надання статусу дитини, яка постраждала
внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів



Розглянувши документи про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, встановлено, що дитина, _________________, ________ р.н. (свідоцтво про народження від 01.10.2009 серія 1-ФП №  107889 видане виконкомом Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області, зареєстроване і фактичне місце проживання: вул.  _________, буд. _____, кв. ____, м. Миколаїв, зазнала психологічного насильства внаслідок проживання на території, на якій ведуться (велись) бойові дії. 

Враховуючи протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 27.02.2025 № 10, відповідно до п.п. 3, 5, 10 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268, керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Надати дитині, ______________, ________ р.н., статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради Пушкаревську В.М.



Перший заступник

міського голови                                                                                   В. ЛУКОВ

ОПУБЛІКОВАНО 17.03.2025


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: