Мапа порталу

 

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

Миколаїв 

від 13 травня 2024                                                                                       № 32/3

 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення
Миколаївської міської ради від 25.04.2024 № 31/8
«Про визнання замовником будівництва»

 

З метою реалізації проєктів щодо відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації на території міста Миколаєва, відповідно до вимог Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», постанови Кабінету Міністрів України від 10.02.2023 № 118 «Про затвердження Порядку використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії», постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2023 № 566 «Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії для реалізації експериментального проекту з будівництва магістральних водогонів  у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2024 № 469), враховуючи протокол позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва від 29.04.2022 № 6 та лист Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області від 08.05.2024 № 799/01-09, керуючись ст.ст. 25,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

1. Внести зміни та доповнення до рішення Миколаївської міської ради від 25.04.2024 № 31/8 «Про визнання замовником будівництва», виклавши пункт 1 в такій редакції:

«1. Визнати Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області замовником з нового будівництва таких об’єктів (далі - об’єкти будівництва):

1.1. Нове будівництво водозабору з р. Південний Буг (м. Нова Одеса, Миколаївська область) та магістрального водогону для забезпечення водою м. Миколаїв у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область, I ділянка.

1.2. Нове будівництво водозабору з р. Південний Буг (м. Нова Одеса, Миколаївська область) та магістрального водогону для забезпечення водою м. Миколаїв у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область, II ділянка.

1.3. Нове будівництво водозабору з р. Південний Буг (м. Нова Одеса, Миколаївська область) та магістрального водогону для забезпечення водою м. Миколаїв у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область, III ділянка.

1.4. Реконструкція Жовтневого водосховища у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївський район, Миколаївська область».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів (Панченка), з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв'язку, інформаційних технологій та діджиталізації (Іванова),  заступника  міського голови Коренєва С.М.

 

 

Міський голова                                                                                         О. СЄНКЕВИЧ

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: