Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Миколаїв

від 30 листопада 2022 р                                                                                 № 117р 

Про передачу об'єктів права комунальної   
власності Миколаївської міської територіальної
громади до державної власності  

Розглянувши звернення командування військових частин А0224 від 28.11.2022 № 642/4524 та А2802 від 28.11.2022 № 492/окп, з метою забезпечення обороноздатності військових частин, розташованих на території м. Миколаєва, і виконання ними бойових завдань щодо забезпечення безпеки робіт з відновлення водопостачання м. Миколаєва у найкоротший термін та у складних погодних умовах, враховуючи статтю 17 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указ  Президента  України  від  24.02.2022   № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), керуючись частинами третьою, четвертою статті 6 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:  

1. Передати безоплатно з комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади до державної власності до сфери управління Міністерства оборони України індивідуально визначене майно, що обліковується на балансі управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради, з подальшим закріпленням за військовою частиною А0224, а саме:

- акумулятор 6СТ-190 (BOSCH), кількість - 5 од., балансова вартість — 39589,02 грн.

2. Передати безоплатно з комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади до державної власності до сфери управління Міністерства оборони України індивідуально визначене майно, що обліковується на балансі управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради, з подальшим закріпленням за військовою частиною А2802, а саме:

- акумулятор 6СТ-190 (BOSCH), кількість - 5 од., балансова вартість — 39589,02 грн.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради:

3.1. Передачу комунального майна у державну власність оформити актом приймання-передачі.

3.2. Підготувати   та   винести   на   розгляд  найближчого засідання Миколаївської міської ради проєкт рішення щодо затвердження розпорядження Миколаївського міського голови про передачу об'єктів права комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади до державної власності.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

Перший заступник міського голови                                                                                     В.ЛУКОВ

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: