Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 20 червня 2022 р Миколаїв № 374

Про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування нерухомого майна, яке належить їм на праві приватної власності 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування нерухомого майна, яке належить їм на праві приватної власності, виходячи з інтересів дітей, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, п.п. 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл ПІП прийняти в дар від ПІП 45/100 частки приміщень гуртожитку по вул. вулиця, номер у м. Миколаєві, враховуючи, що зазначений правочин не порушує житлових прав дітей, ПІП, дата народження, ПІП, дата народження, ПІП, дата народження, ПІП, дата народження, які мають право користування зазначеним житлом.
2. Попередити законних представників дітей про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Покітко А.М.

Міський голова                                                                                    О. СЄНКЕВИЧ

 

 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Украинский → Русский...
    
  • Создать новый список слов...
 • Копировать

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: