МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
23 грудня 2021 № 12/187
Про затвердження міської програми
«Фізична культура і спорт» на
2022–2025 роки
З метою розвитку фізичної культури і спорту в місті Миколаєві, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити міську програму «Фізична культура і спорт» на 2022?2025 роки (далі – Програма, додається).
2. Керівникам виконавчих органів Миколаївської міської ради забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою.
3. Департаменту фінансів Миколаївської міської ради (Святелик), управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (Бондаренко) забезпечити фінансування Програми в межах коштів, передбачених у міському бюджеті на відповідний рік.
4. Управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (Бондаренко) щорічно до 25 січня інформувати Миколаївську міську раду про хід виконання Програми.
5. Рішення Миколаївської міської ради від 21.12.2018 № 49/23 «Про затвердження міської програми «Фізична культура і спорт» на 2019-2021 роки» (зі змінами та доповненнями) визнати таким, що втратило чинність.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету,фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів (Панченка), з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту (Норд), заступника міського голови Петрова А.Л.
Міський голова О. СЄНКЕВИЧ
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 23 грудня 2021
№ 23 грудня 2021
МІСЬКА ПРОГРАМА
«Фізична культура і спорт»
на 2022-2025 роки
ВСТУП
Міська програма «Фізична культура і спорт» на 2022-2025 роки розроблена з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту в м. Миколаєві, відповідно до чинного законодавства України враховані основні напрямки розвитку спорту відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про фізичну культуру і спорт», Указів Президента України «Про державну підтримку розвитку фізичної культури і спорту в Україні», «Про додаткові заходи щодо державної підтримки розвитку фізичної культури і спорту в Україні», «Про пріоритети розвитку фізичної культури і спорту в Україні», Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів з питань спорту.
Основними критеріями, що враховувались при визначенні заходів програми є: залучення дітей та молоді до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах, створення умов для розвитку резервного спорту та ефективного поповнення складу національних збірних команд України, поступове зростання власних надходжень від господарської та іншої діяльності, оновлення форм та методів роботи спортивних закладів.
Аналіз виконання міської програми «Фізична культура і спорт»
на 2019-2021 роки
Незважаючи на складну соціально-економічну, політичну та епідемічну ситуацію, розвитку спорту в місті Миколаєві постійно приділяється значна увага.
У попередні роки діяла міська програма «Фізична культура і спорт» на 2019-2021 роки, в якій основними завданнями стали: збереження мережі закладів фізичної культури і спорту, розвиток дитячо-юнацького спорту,школи вищої спортивної майстерності, резервного спорту шляхом удосконалення процесу відбору обдарованих дітей, підтримка спортивних клубів, розвиток фізкультурно-масової діяльності серед населення та підприємств, надання стипендії кращим спортсменам міста, здійснення заходів заохочення кращих спортсменів, створення умов для соціальної адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю, підтримка ветеранського спорту.
Охоплено заняттями спортом у дитячо-юнацьких спортивних школах міста.
Кількість вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл
за видами спорту та рейтингом
| 2019
кількість вихованців | кількість очок за участь у змаганнях 2019 | місце | 2020
кількість вихованців | кількість очок за участь у змаганнях 2020 | місце | 2021
кількість вихованців |
Баскетбол | 389 | 1888 | 10 | 401 | 2290 | 7 | 452 |
Бейсбол | 36 | 1337 | 13 | 72 | 477 | 18 | 52 |
Бокс | 401 | 1314 | 14 | 402 | 1187 | 12 | 421 |
Боротьба вільна | 184 | 840 | 18 | 164 | 553 | 17 | 197 |
Боротьба греко-римська | 72 | 400 | 21 | 186 | 150 | 20 | 145 |
Велоспорт – шосе | 110 | 15812,4 | 1 | 105 | 13496,3 | 1 | 112 |
Веслування академічне | 127 | 8035 | 4 | 108 | 3101 | 4 | 163 |
Веслування на байдарках і каное | 281 | 9489 | 2 | 297 | 9098,5 | 2 | 356 |
Вітрильний спорт | 64 | 445 | 19 | 54 | 316 | 19 | 68 |
Волейбол | 227 | 1012 | 16 | 196 | 999 | 13 | 238 |
Гандбол | 98 | 27 | 24 | 140 | 0 |
| 31 |
Гімнастика художня | 220 | 0 |
| 257 | 0 |
| 298 |
Дзюдо | 99 | 200 | 22 | 146 | 10 | 24 | 112 |
Легка атлетика | 369 | 4616,2 | 6 | 383 | 2722,5 | 5 | 420 |
Плавання | 245 | 409,5 | 20 | 213 | 761 | 16 | 270 |
Плавання синхронне | 76 | 3590,5 | 8 | 70 | 2436,2 | 6 | 69 |
Стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) | 107 | 4546 | 7 | 174 | 942 | 14 | 182 |
Стрибки у воду | 88 | 1660 | 11 | 86 | 1558,5 | 10 | 79 |
Стрільба стендова | 9 | 0 |
| 9 | 0 |
| 8 |
Теніс настільний | 55 | 10 | 25 | 49 | 43 | 23 | 38 |
Фехтування | 332 | 5545 | 5 | 302 | 4954 | 3 | 374 |
Футбол | 892 | 65 | 23 | 893 | 112,5 | 21 | 895 |
Тхеквондо | 48 | 2076 | 9 | 93 | 0 |
| 94 |
Змішані єдиноборства ММА |
| 0 |
| 60 | 80 | 22 | 55 |
Кікбоксинг ІСКА | 63 | 8197 | 3 | 47 | 890 | 15 | 76 |
Кікбоксинг WAKO | 272 | 860 | 17 | 199 | 1685 | 9 | 183 |
Кікбоксинг ВТКА |
| 1180 | 15 |
| 1346 | 11 | 106 |
Спортивна акробатика | 256 | 1596 | 12 | 253 | 1740 | 8 | 231 |
Футзал |
| 0 |
| 84 | 0 |
| 60 |
Разом | 5120 | 75150,6 |
| 5443 | 50948,5 |
| 5785 |
Підготовлено кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту України, виконано нормативи першого спортивного розряду
Надавалась стипендія кращим спортсменам міста: 2019 рік – 55 стипендій на суму 720,0 тис. грн, 2020 рік – 59 стипендій на суму 990,0 тис. грн, 2021 рік – 75 стипендій на суму 990,0 тис. грн.
Отримали винагороди кращі спортсмени міста за участь в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх; 2019 рік – 24 винагороди – 300,0 тис. грн, 2020 рік – 16 винагород на суму 170,0 тис. грн, 2021 рік – 96 винагород – 465,0 тис. грн.
У межах програми створювались умови для соціальної адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю шляхом надання фінансової підтримки ФОК «Вікторія», проведення спортивно-масових заходів серед людей з особливими потребами, в яких взяли участь понад 225 осіб.
Протягом 2019-2021 років проведено спортивно-масових заходів з видів спорту із залученням дітей, молоді, ветеранів спорту: 2019 – 339 заходів, 2020 – 289 заходів, 2021 – 315 заходів.
Протягом 2019-2021 років було проведено:
- капітальний ремонт СДЮСШОР № 6, заміна покрівлі по вул. Пушкінській, 73в;
- завершено капітальний ремонт футбольного майданчика із штучним покриттям ДЮСШ № 3 по вул. Пограничній, 45;
- завершено проєктні роботи по КДЮСШ «Атлант» реконструкція веслувальної бази за адресою: Паромний узвіз, 1, проєкт увійшов до переліку проєктів Президента України;
- по КДЮСШ «Олімп» проведено корегування проєкту, проєкт включений до програми Президента України «Велике будівництво» на 2022 рік.
За 2019-2021 роки спортивні установи були забезпечені придбанням спортивного інвентарю, обладнання та транспортних засобів, а саме придбано спортивні тренажери, велосипеди, човни для веслування академічного, веслування на байдарках і каное, дошки трамплінні для стрибків у воду, автомобілі для велоспорту, веслування академічного, бейсболу, веслування на байдарках і каное, мікроавтобус для футболу.
Таким чином, за роки дії зазначеної Програми створювалися умови щодо залучення населення до занять масовим спортом, дитячо-юнацьким спортом, спортом вищих досягнень.
Під час дії програми досягнуто відповідного рівня за видами спорту, проте є і напрями, які потрібно удосконалювати та змінювати для подальшого розвитку і досягнення окресленої у Програмі мети.
Розділ 1. Визначення проблем, на розв’язання яких
спрямована Програма
На поточний момент є ряд обмежувачів та стримуючих факторів, на подолання яких спрямована Програма:
- низьке охоплення заняттями спортом населення м. Миколаєва (10,4% при середньому по Україні 14,7%. Програма розвитку спорту України встановлює норматив охоплення спортом населення – 30%);
- обмежена рухова активність, нераціональне та незбалансоване харчування, асоціальна поведінка у суспільстві;
- недостатність сучасних спортивних споруд для проведення навчально-тренувального процесу, проведення змагань згідно з вимогами міжнародних федерацій;
- відсутність власних спортивних баз в деяких дитячо-юнацьких спортивних школах міста;
- недостатній рівень фінансового та матеріально-технічного забезпечення спортивних закладів та установ міста;
- низький рівень престижності професій у сфері фізичної культури і спорту, матеріального заохочення працівників цієї сфери;
- незбалансованість наступності формування груп за рівнями підготовки за видами спорту у відповідності до навчальних програм по видах спорту; відсутність за окремими видами спорту груп спеціальної та вищої спортивної майстерності (рис. 3);
- непрозорість системи зарахування у спортивні секції, що унеможливлює перевірку комплектації груп;
- відсутність прозорої системи переводних контрольних заходів при переходу спортсменів на наступний рік навчання відповідно до програми по виду спорту;
- практична відсутність доступності споруд спортивної інфраструктури та спортсменів з інвалідністю (тільки 3 особи на все місто), інклюзивних спортивних груп та спеціалізованих груп для спортсменів з інвалідністю;
- відсутність системи підготовки до змагань ветеранів, системи адаптивного спорту.
Комплектація груп за видами спорту та рівнями підготовки у 2021 році
Зазначені проблеми можливо вирішити тільки при консолідації зусиль, ресурсних можливостей, із залученням громадських організацій та виконавчих органів Миколаївської міської ради на підставі програмного підходу до розробки і реалізації Програми із залученням фінансових ресурсів бюджету міста Миколаєва, інших бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Розділ 2. Визначення мети Програми
Метою Програми є реалізація перспективних та першочергових заходів, спрямованих на розвиток сфери фізичної культури і спорту, а саме створення умов для розвитку фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній сфері, популяризація здорового способу життя, реалізація дитячої і молодіжної політики у сфері фізичної культури і спорту, розвиток ветеранського спорту, створення умов для соціальної адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю, забезпечення розвитку дитячо-юнацького спорту, школи вищої спортивної майстерності, резервного спорту, оновлення спортивних матеріально-технічних баз закладів фізичної культури і спорту, розвиток фізкультурно-масової діяльності серед населення та підприємств, установ та організацій.
Розділ 3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем,
обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми
Основними шляхами удосконалення для розвитку спорту у рамках Програми є:
- збільшення охоплення спортивними секціями населення в цілому та окремих категорій (осіб з інвалідністю, ветеранів АТО, ветеранів спорту тощо);
- організація та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення у місцях масового відпочинку громадян, проведення міських галузевих спартакіад та інших фізкультурно-оздоровчих та масових спортивних змагань;
- проведення оптимізації мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл із збереженням чисельності учнівського і тренерського складу та матеріально-технічної бази;
- цифровізація системи зарахування та переведення у спортивні секції для збільшення прозорості комплектації груп;
- створення публічної системи проведення контрольних заходів для зарахування та переведення у спортивних секціях;
- зміцнення матеріально-технічної бази та модернізації спортивних шкіл та установ;
- збільшення власних надходжень у дитячо-юнацьких спортивних школах та установах у частині плати за послуги (прокат спортивного інвентарю та обладнання, організація та проведення спортивно-масових заходів, проведення платних групових та індивідуальних занять, оренди майна тощо);
- підвищення рівня матеріального заохочення тренерсько-викладацького складу з метою залучення молодих тренерів до роботи з дітьми та молоддю;
- відкриття у дитячо-юнацьких спортивних школах відділень з видів спорту осіб з інвалідністю, що визнані в Україні (мінімум 4% місць у спортивних секціях для інваспорту до завершення дії Програми);
- відкриття відділень з видів спорту в школі вищої спортивної майстерності з метою збереження контингенту спортсменів найвищого рівня;
- зміцнення міжнародних зв’язків та обміну досвідом щодо організації спортивної роботи шляхом проведення змагань серед міст-побратимів та міжнародних змагань.
Розділ 4. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники
Розв’язання проблем розвиток сфери фізичної культури і спорту є створення перспективних та першочергових заходів, спрямованих для наступних дій:
- розвиток фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній сфері, популяризація здорового способу життя, реалізація дитячої і молодіжної політики у сфері фізичної культури і спорту;
- розвиток фізкультурно-масової діяльності серед населення та підприємств, установ та організацій;
- організація та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення у місцях масового відпочинку громадян;
- забезпечення розвитку ветеранського спорту, підготовка та участь у заходах та змаганнях різних рівнів;
- створення умов для соціальної адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю із залученням до занять спортом;
- сприяти відкриттю при дитячо-юнацьких спортивних школах параолімпійських видів спорту разом із створенням умов по доступності;
- забезпечення розвитку дитячо-юнацького спорту, школи вищої спортивної майстерності, резервного спорту шляхом удосконалення процесу відбору обдарованих дітей та молоді для занять фізичною культурою і спортом;
- надання стипендії кращим спортсменам міста, здійснення заходів заохочення кращих спортсменів та тренерів-викладачів;
- забезпечення підготовки та участі в спортивно-масових заходах з олімпійських та неолімпійських видів спорту;
- надання фінансової підтримки дитячо-юнацьким спортивним школам, засновниками яких є спортивні товариства, інклюзивним та адаптивним спортивним клубам;
- здійснення поступового оновлення спортивних матеріально-технічних баз закладів фізичної культури і спорту, проведення заходів по залученню інвестицій у спортивну інфраструктуру;
- забезпечення організаційно-методичної роботи у сфері фізичної культури і спорту за рахунок широкого впровадження соціальної реклами різних аспектів здорового способу життя в усіх засобах масової інформації;
- забезпечення ефективності використання спортивної інфраструктури комунальних установ;
- створення системи планування комплектації груп за видами спорту та рівнями підготовки у відповідності із досягнутими результатами, програмами навчання за видами сорту, наявної матеріальної бази та тренерського складу.
Розділ 5. Фінансове забезпечення виконання Програми
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок державного, міського бюджетів, інвесторів, приватних підприємців, підприємств, інших коштів, не заборонених законодавством.
Фінансування заходів Програми здійснюватиметься у межах видатків, що передбачаються в міському бюджеті головними розпорядниками коштів, відповідальними за її виконання. Обсяг бюджетних коштів визначається щороку, виходячи з фінансової можливості бюджету, та іншими коштами, які не заборонені законодавством.
Розділ 6. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координацію дій між виконавцями Програми та контроль за її виконанням здійснює управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.
Виконавці Програми щороку до 15 січня надають управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради інформацію про виконання цієї Програми за попередній рік.
Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради щороку до 25 січня надає узагальнену інформацію про виконання цієї Програми міському голові та постійній комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
Додатки: 1. Паспорт міської програми «Фізична культура і спорт» на 2022?2025 роки.
2. Перелік напрямів і заходів міської програми «Фізична культура і спорт» на 2022-2025 роки.
3. Результативні показники міської програми «Фізична культура і спорт» на 2022-2025 роки.
_______________________________________________
Додаток 1
до Програми
ПАСПОРТ
міської програми «Фізична культура і спорт»
на 2022-2025 роки
1. Програму затверджено рішенням Миколаївської міської ради від ________________ № _____
2. Ініціатор розроблення Програми: управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.
3. Розробник Програми: управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.
4. Відповідальний виконавець Програми: управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.
5. Співвиконавці Програми:
5.1. Управління освіти Миколаївської міської ради.
5.2. Служба у справах дітей Миколаївської міської ради.
5.3. Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови Миколаївської міської ради.
5.4. Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
5.5. Адміністрації районів Миколаївської міської ради.
5.6. Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
6. Термін виконання Програми:2022-2025 рр.
7. Обсяги та джерела фінансування
Джерела фінансування | Обсяг фінансування (тис. грн) | У тому числі за роками | |||
2022 | 2023 | 2024 | 2025 | ||
Обсяг ресурсів усього, | 1380145,3 | 324027,2 | 337158,1 | 363756,3 | 355203,7 |
місцевий бюджет | 1374206,1 | 322634,9 | 335690,0 | 362216,9 | 353664,3 |
інші джерела | 5939,2 | 1392,3 | 1468,1 | 1539,4 | 1539,4 |
Примітка: обсяги фінансування можуть корегуватися в межах бюджетних періодів без внесення змін до даної таблиці.
Додаток 2
до Програми
ПЕРЕЛІК
напрямів і заходів міської програми «Фізична культура і спорт» на 2022-2025 роки
№ з/п | Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) | Перелік заходів Програми | Строк вико-нання заходу | Виконавці | Джерела фінансування | Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн) | Очікуваний результат | |||||||||
Всього | У тому числі за роками | |||||||||||||||
2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||||
1 | Забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту | |||||||||||||||
1.1 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | Проводити навчально-тренувальні збори з олімпійських видів спорту з підготовки спортсменів міста Миколаєва до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 12644,6 | 2891,9 | 3131,9 | 3310,4 | 3310,4 | Збільшення кількості спортсменів міста, які успішно виступили на змаганнях | |||||
|
| Організовувати та проводити регіональні змагання з олімпійських видів спорту згідно з календарем спортивно-масових заходів на рік | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 5179,1 | 1184,5 | 1282,8 | 1355,9 | 1355,9 | Кількість змагань, в яких беруть участь спортсмени міста | |||||
1.2 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | Проводити навчально-тренувальні збори з неолімпійських видів спорту з підготовки спортсменів міста Миколаєва до всеукраїнських та міжнародних змаганнях | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 2346,2 | 544,7 | 578,5 | 611,5 | 611,5 | Збільшення кількості спортсменів міста, які успішно виступили на змаганнях | |||||
|
| Організовувати та проводити регіональні змагання з неолімпійських видів спорту згідно з календарем спортивно-масових заходів на рік | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 1263,4 | 293,3 | 311,5 | 329,3 | 329,3 | Кількість змагань, в яких беруть участь спортсмени міста | |||||
2 | Фізкультурно-оздоровча, реабілітаційна та спортивна діяльність серед людей з особливими потребами | |||||||||||||||
2.1 | Забезпечення розвитку фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивної діяльності серед людей з особливими потребами | Організовувати та проводити регіональні змагання з видів спорту серед людей з особливими потребами | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 546,1 | 128,1 | 134,8 | 141,6 | 141,6 | Створення умов для соціальної адаптації та реабілітації людей з особливими потребами | |||||
|
| Надавати фінансову підтримку Громадській організації «Миколаївський міський фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідів «Вікторія» на оплату праці, нарахування на оплату праці, оплату комунальних послуг, оплату предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю та на оплату послуг (крім комунальних) | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | міський бюджет | 8564,4 | 1961,1 | 2107,9 | 2247,7 | 2247,7 | Забезпечення потреб у розвитку фізичного виховання та занять спортом серед людей з особливими потребами | |||||
|
| Залучати населення з обмеженими фізичними можливостями до систематичних занять із фізичної культури і спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Департамент праці та соціального захисту населення ММР | Міський бюджет |
| Зміцнення здоров’я шляхом залучення до занять фізичною культурою та масовим спортом | |||||||||
3 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | |||||||||||||||
3.1 | Забезпечення функціонування та удосконалення мережі комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Миколаєва | Утримувати в належному стані та забезпечувати функціонування комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Миколаєва для підготовки спортивного резерву та підвищення рівня фізичної підготовленості | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 851599,6 | 194792,9 | 211403,5 | 222701,6 | 222701,6 | Забезпечення розвитку дитячо-юнацького спорту шляхом належного функціонування спортивних шкіл | |||||
|
| Забезпечувати придбання інноваційного спортивного інвентарю, обладнання та транспортних засобів для комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Миколаєва | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 46856,0 | 13871,7 | 6715,6 | 117379,8 | 8888,9 | Кількість придбаного спортивного обладнання та інвентарю | |||||
|
| Проводити на рівні сучасних вимог підготовку та участь спортсменів комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Миколаєва в міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 99488,1 | 23946,2 | 25259,9 | 25141,0 | 25141,0 | Збереження передових позицій успішної участі спортсменів міста в змаганнях різного рівня | |||||
|
| Ввести електронну систему зарахування дітей до комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Миколаєва | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет |
|
|
|
|
| Поліпшення обліку вихованців, які займаються в спортивних школах | |||||
|
| Створювати умови для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для вихованців комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл під час літніх та зимових шкільних канікул | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет Інші джерела надходжень | При наявності фінансового ресурсу | Поліпшення оздоровлення спортсменів у канікулярний період | |||||||||
|
| Розробити та затвердити нормативну базу кількості навчальних груп залежно від етапності підготовки за видами спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
| Підвищення результативності дитячо-юнацьких спортивних шкіл | |||||||||
|
| Проводити щорічно по дитячо-юнацьким спортивним школам переведення вихованців відповідно до встановлених вимог, зазначених у навчальних програмах з видів спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
|
| |||||||||
|
| Розробити та обслуговувати систему цифровізації зарахування та переведення спортсменів до спортивних секцій | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет |
|
|
|
|
| Підвищення результативності дитячо-юнацьких спортивних шкіл | |||||
|
| Забезпечити збільшення власних надходжень у дитячо-юнацьких спортивних школах у частині плати за послуги (прокат спортивного інвентарю та обладнання, організація та проведення спортивно-масових заходів, проведення групових та індивідуальних занять, оренди майна тощо) | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Інші джерела надходжень | 4214,8 | 988,4 | 1040,8 | 1092,8 | 1092,8 | Кількість проведених послуг | |||||
|
| Розробити методику розподілу фінансування спеціального фонду комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
| Забезпечення розвитку дитячо-юнацького спорту шляхом належного функціонування спортивних шкіл | |||||||||
|
| Запровадити систему конкурсу-відбору на керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальних установ | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
| Покращання ефективності роботи керівного складу | |||||||||
3.2 | Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств | Надавати фінансову підтримку дитячо-юнацьким спортивним школам, засновниками яких є фізкультурно-спортивні товариства для підготовки спортивного резерву та підвищення рівня фізичної підготовленості | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 14671,1 | 3347,4 | 3623,1 | 3850,3 | 3850,3 | Забезпечення розвитку дитячо-юнацького спорту в спортивних школах, засновниками яких є фізкультурно-спортивні товариства | |||||
4 | Забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій школи вищої спортивної майстерності | |||||||||||||||
4.1 | Забезпечення діяльності школи вищої спортивної майстерності та розвиток її інфраструктури | Утримувати та забезпечувати функціонування школи вищої спортивної майстерності міста Миколаєва для підготовки спортивного резерву та спортсменів вищих категорій | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 77560,5 | 17531,5 | 19173,8 | 20427,6 | 20427,6 | Створення умов по підготовці спортсменів для відбору до складу збірних команд України | |||||
|
| Забезпечити на рівні сучасних вимог підготовку та участь спортсменів школи вищої спортивної майстерності міста Миколаєва в міських, обласних,всеукраїнських та міжнародних змаганнях | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 13529,8 | 3172,8 | 3341,0 | 3508,0 | 3508,0 | Збільшення кількості спортсменів міста, які успішно виступили на змаганнях різного рівня | |||||
|
| Забезпечувати придбання інноваційного спортивного інвентарю, обладнання та транспортних засобів для спортсменів школи вищої спортивної майстерності міста Миколаєва | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 14719,8 | 6789,8 | 2990,0 | 2120,0 | 2820,0 | Кількість придбаного спортивного обладнання та інвентарю | |||||
|
| Забезпечити збільшення власних надходжень у частині плати за послуги (прокат спортивного інвентарю та обладнання, організація та проведення спортивно-масових заходів, проведення групових та індивідуальних занять, оренди майна тощо) | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 662,6 | 155,4 | 163,6 | 171,8 | 171,8 | Кількість проведених послуг | |||||
5 | Підтримка і розвиток спортивної інфраструктури | |||||||||||||||
5.1 | Утримання та фінансова підтримка комунальних спортивних споруд | Утримувати в належному стані існуючої мережі спортивних споруд комунальної форми власності та забезпечувати їх ефективне функціонування для проведення спортивних заходів | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 123817,6 | 28367,7 | 30577,0 | 32436,7 | 32436,2 | Створення умов для реалізації потенціалу різних верств населення, особливо молоді, спрямування її на фізичне становлення і самовдоскона-лення засобами фізичної культури і спорту | |||||
|
| Забезпечувати придбання інвентарю, обладнання та транспортних засобів для зміцнення матеріально технічної бази комунальних спортивних споруд | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 3489,2 | 1366,0 | 893,4 | 1000,0 | 229,8 | Кількість придбаного спортивного обладнання та інвентарю | |||||
|
| Забезпечити збільшення власних надходжень у частині плати за послуги (прокат спортивного інвентарю та обладнання, організація та проведення спортивно-масових заходів, проведення групових та індивідуальних занять, оренди майна тощо) | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 1059,8 | 248,5 | 261,7 | 274,8 | 274,8 | Кількість проведених послуг | |||||
6 | Підтримка фізкультурно-спортивного руху | |||||||||||||||
6.1 | Розвиток фізичної культури і спорту серед різних верств населення | Проводити спортивні ігри, спартакіади, чемпіонати міста серед закладів загальної освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Управління освіти ММР Управління молодіжної політики ММР | Міський бюджет | 147,0 | 30,0 | 35,0 | 40,0 | 42,0 | Збільшення кількості спортивно-масових закладів | |||||
|
| Проводити змагання з допризовної підготовки, військово-прикладних видів спорту серед учнівської та студентської молоді | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Управління освіти ММР | Міський бюджет | 55,0 | 10,0 | 13,0 | 15,0 | 17,0 | Підвищення рівня фізичної підготовленості допризовної молоді | |||||
|
| Проводити міські галузеві спартакіади та інші фізкультурно-оздоровчі, масові спортивні заходи серед підприємств, установ та організацій | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Адміністрації районів ММР | Міський бюджет | 130,0 | 25,0 | 30,0 | 35,0 | 40,0 | Збільшення кількості осіб, які займаються фізичною культурою | |||||
|
| Сприяти підготовці та участі збірних команд міста та окремих спортсменів в обласних, всеукраїнських змаганнях серед ветеранів спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 641,6 | 150,0 | 160,0 | 165,8 | 165,8 | Кількість змагань, в яких беруть участь ветерани для зміцнення здоров’я населення | |||||
|
| Проводити підготовку та забезпечувати участь в спортивних змаганнях учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичних операціях із забезпечення національної безпеки і оборони України | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 1705,8 | 400,0 | 421,2 | 442,3 | 442,3 | Кількість змагань, в яких беруть участь учасники бойових дій для зміцнення здоров’я населення | |||||
6.2 | Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості у проведенні навчально-тренувальної та спортивної роботи | Організовувати та проводити фізкультурно-масові заходи, фестивалі, серед населення у місцях масового відпочинку громадян із залученням коштів федерацій спорту, спортивних клубів, добровільних внесків громадян | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет та інші джерела фінансування | При наявності фінансового ресурсу | Збільшення кількості спортивно-масових закладів | |||||||||
|
| Проводити за участю провідних спортсменів «майстер-класи» для навчання дітей та молоді основним елементам певних видів спорту рухової активності | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Інші джерела надходжень |
|
|
|
|
| Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом | |||||
|
| Надавати фінансову підтримку Громадській спілці «Муніципальний футбольний клуб «Миколаїв» для розвитку футболу на оплату праці, нарахування на оплату праці, оплату спортивного інвентарю, спортивної форми , лікарських засобів та виробів медичного призначення , на оплату навчально-тренувальних зборів та змагань | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | міський бюджет | 29850,2 | 7000,0 | 7371,0 | 7739,6 | 7739,6 | Забезпечення і розвиток видів спорту шляхом залучення до реалізації підтримки професійних команд | |||||
|
| Надавати фінансову підтримку Громадській організації «Муніципальний баскетбольний клуб «Миколаїв» для розвитку баскетболу оплату спортивного інвентарю, спортивної форми , лікарських засобів та виробів медичного призначення , на оплату навчально-тренувальних зборів та змагань | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 17057,2 | 4000,0 | 4212,0 | 4422,6 | 4422,6 | Забезпечення і розвиток видів спорту шляхом залучення до реалізації підтримки професійних команд | |||||
7 | Інші заходи з розвитку фізичної культури і спорту | |||||||||||||||
7.1 | Запровадження системи матеріального заохочення спортсменів і тренерів | Здійснювати одноразові грошові винагороди видатним спортсменам комунальних спортивних шкіл міста Миколаєва за високі призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня на підставі протоколу засідання робочої групи та розпорядження міського голови | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 3300,0 | 700,0 | 800,0 | 900,0 | 900,0 | Стимулювання успішних виступів спортсменів на спортивній арені | |||||
|
| Здійснювати одноразове преміювання тренерів – викладачів комунальних спортивних шкіл міста Миколаєва з метою залучення молодих тренерів до роботи з дітьми та молоддю на підставі протоколу засідання робочої групи та розпорядження міського голови | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 2250,0 | 500,0 | 550,0 | 600,0 | 600,0 | Стимулювання успішної підготовки вихованців до змагань різного рівня | |||||
|
| Надавати стипендію міського голови та міської ради кращим спортсменам міста за рішенням експертної ради, затвердженої міським головою | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 13922,9 | 3120,0 | 3444,5 | 3679,2 | 3679,2 | Стимулювання успішних виступів спортсменів на спортивній арені | |||||
7.2 | Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії | Забезпечити діяльність централізованої бухгалтерії у сфері фізичної культури і спорту для складання і надання кошторисів, звітів, фінансової документації, фінансування закладів фізичної культури і спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР | Міський бюджет | 28872,9 | 6510,3 | 7130,6 | 7616,0 | 7616,0 | Забезпечення належного функціонування Централізованої бухгалтерії, забезпечення належного бухгалтерського обліку та звітності | |||||
7.3 | Покращання організаційного, кадрового, методичного, інформаційного забезпечення у сфері фізичної культури і спорту | Укладати контракти з керівниками спортивних шкіл та трудові договори з тренерами – викладачами | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
|
|
|
|
| Підвищення ефективності роботи керівників установ | |||||
|
| Проводити наради, круглі столи, семінари, конференції з питань розвитку фізичної культури і спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
|
|
|
|
| Покращання організаційної роботи у сфері «Фізична культура і спорт» | |||||
|
| Сприяти залученню волонтерів у сфері фізичної культури і спорту для популяризації здорового способу життя | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР |
|
|
|
|
|
| Популяризація спорту | |||||
|
| Поширювати соціальну рекламу масового спорту як важливого чинника здорового способу життя в засобах масової інформації з урахуванням потреб різних груп населення, в тому числі мало мобільних груп, не залежно від статі, віку, місця проживання, інших ознак | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови ММР | Міський бюджет та інші джерела фінансування |
|
|
|
|
| Залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчих занять, пропаганда здорового способу життя | |||||
|
| Забезпечувати висвітлення визначних спортивних подій з олімпійських, неолімпійських та масових видів спорту | 2022-2025 | Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови ММР | Міський бюджет та інші джерела фінансування |
|
|
|
|
| Поширення рухової активності населення, залучення до занять фізичною культурою і спортом | |||||
Примітка: Остаточний обсяг визначається рішенням міської ради під час затвердження та виконання міського бюджету м. Миколаєва на відповідний бюджетний рік, без внесення змін до обсягів видатків, передбачених даним додатком. Обсяги фінансування можуть корегуватися в межах бюджетного періоду без внесення змін до даних таблиць. | ||||||||||||||||
Додаток 3
до Програми
РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ
міської програми «Фізична культура і спорт» на 2022-2025 роки
Показники | Одиниці виміру | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |||||||
Забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту | ||||||||||||
Показники затрат |
|
|
|
|
| |||||||
Кількість навчально-тренувальних зборів з олімпійських видів спорту по підготовці до всеукраїнських змагань | од. | 125 | 130 | 135 | 135 | |||||||
Обсяг витрат на проведення навчально-тренувальних зборів з олімпійських видів спорту з підготовки до всеукраїнських змагань | тис. грн | 2891,9 | 3131,9 | 3310,4 | 3310,4 | |||||||
Кількість регіональних змагань з олімпійських видів спорту | од. | 154 | 160 | 165 | 165 | |||||||
Обсяг витрат на проведення регіональних змагань з олімпійських видів спорту | тис. грн | 1184,5 | 1282,8 | 1355,9 | 1355,9 | |||||||
Кількість навчально-тренувальних зборів з неолімпійських видів спорту по підготовці до регіональних змагань | од. | 16 | 20 | 25 | 25 | |||||||
Обсяг витрат на проведення навчально-тренувальних зборів з неолімпійських видів спорту з підготовки до регіональних змагань | тис. грн | 544,7 | 578,5 | 611,5 | 611,5 | |||||||
Кількість регіональних змагань з неолімпійських видів спорту | од. | 73 | 80 | 85 | 85 | |||||||
Обсяг витрат на проведення регіональних змагань з неолімпійських видів спорту | тис. грн | 293,3 | 311,5 | 329,3 | 329,3 | |||||||
Показники продукту |
|
|
|
|
| |||||||
Кількість людино-днів навчально-тренувальних зборів з олімпійських видів спорту по підготовці до всеукраїнських змагань | од. | 18000 | 18200 | 18500 | 18500 | |||||||
Кількість людино-днів участі у регіональних змаганнях з олімпійських видів спорту | од. | 9551 | 9590 | 9640 | 9640 | |||||||
Кількість людино-днів навчально-тренувальних зборів з неолімпійських видів спорту по підготовці до регіональних змагань | од. | 1920 | 1950 | 2000 | 2000 | |||||||
Кількість людино-днів участі у регіональних змаганнях з неолімпійських видів спорту | од. | 2702 | 2720 | 2750 | 2750 | |||||||
Показник ефективності |
|
|
|
|
| |||||||
Середні витрати на один людино-день навчально-тренувальних зборів з олімпійських видів спорту по підготовці до всеукраїнських змагань | тис. грн | 0,327 | 0,346 | 0,358 | 0,358 | |||||||
Середні витрати на один людино-день участі у регіональних змаганнях з олімпійських видів спорту | тис. грн | 0,333 | 0,353 | 0,370 | 0,370 | |||||||
Середні витрати на один людино-день навчально-тренувальних зборів з неолімпійських видів спорту по підготовці до регіональних змагань | тис. грн | 0,284 | 0,296 | 0,306 | 0,306 | |||||||
Середні витрати на один людино-день участі у регіональних змаганнях з неолімпійських видів спорту | тис. грн | 0,109 | 0,115 | 0,119 | 0,119 | |||||||
Показники якості |
|
|
|
|
| |||||||
Динаміка кількості спортсменів, які беруть участь в регіональних змаганнях з олімпійських видів спорту порівняно з минулим роком | % | 41,6 | 105 | 105 | 100 | |||||||
Динаміка кількості навчально-тренувальних зборів з олімпійських видів спорту підготовки до всеукраїнських змагань | % | 217,6 | 103,5 | 104,5 | 100 | |||||||
Динаміка кількості спортсменів, які посіли призові місця в регіональних змаганнях з олімпійських видів спорту | % | 130 | 109 | 108 | 108 | |||||||
Динаміка кількості навчально-тренувальних зборів з неолімпійських видів спорту з підготовки до регіональних змагань порівняно з минулим роком | % | 27,9 | 125 | 125 | 100 | |||||||
Динаміка кількості спортсменів, які посіли призові місця в неолімпійських змаганнях порівняно з минулим роком | % | 110 | 104 | 104 | 100 | |||||||
Фізкультурно-оздоровча, реабілітаційна та спортивна діяльність серед людей з особливими потребами | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість чемпіонатів, кубків міста та змагань серед інвалідів | од. | 19 | 19 | 19 | 19 | |||||||
Обсяг витрат на проведення чемпіонатів, кубків міста та змагань серед інвалідів | тис. грн | 128,1 | 134,8 | 141,6 | 141,6 | |||||||
Кількість інвалідних клубів | од. | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||
Обсяги витрат на надання фінансової підтримки інвалідних клубів | тис. грн | 1961,1 | 2107,9 | 2247,7 | 2247,7 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Кількість інвалідів-спортсменів, які беруть участь у змаганнях | осіб | 370 | 370 | 370 | 370 | |||||||
Показники ефективності |
| |||||||||||
Середні витрати на один захід | тис. грн | 6,8 | 7,1 | 7,5 | 7,5 | |||||||
Середній розмір фінансової підтримки з бюджету інвалідним клубам | тис. грн | 1961,1 | 2107,9 | 2247,7 | 2247,7 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Динаміка росту кількість чемпіонатів, кубків міста та змагань серед інвалідів | % | 100 | 100 | 100 | 100 | |||||||
Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | од. | 5 | 5 | 5 | 5 | |||||||
Кількість спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | од. | 8 | 8 | 8 | 8 | |||||||
Кількість комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | од. | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||||
Обсяг витрат на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) , видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | тис. грн | 57220,2 | 62384,1 | 66032,8 | 66032,8 | |||||||
Обсяг витрат на утримання спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл(СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | тис. грн | 91023,8 | 98610,9 | 103898,3 | 103898,3 | |||||||
Обсяг витрат на утримання комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | тис. грн | 46548,9 | 50408,6 | 52770,5 | 52770,5 | |||||||
Кількість штатних працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | шт. од. | 231.75 | 231.75 | 231.75 | 231.75 | |||||||
Кількість штатних працівників спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | шт. од. | 282.75 | 282.75 | 282.75 | 282.75 | |||||||
Кількість штатних працівників комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | шт. од. | 139 | 139 | 139 | 139 | |||||||
у тому числі тренерів (ДЮСШ) | шт. од. |
|
|
|
| |||||||
у тому числі тренерів (СДЮСШОР) | шт. од. | 169,64 | 169,64 | 169,64 | 169,64 | |||||||
у тому числі тренерів (КДЮСШ) | шт. од. | 65,50 | 65,50 | 65,50 | 65,50 | |||||||
Обсяг витрат на придбання обладнання і предметів довгострокового користування спортивних шкіл усіх типів | тис. грн | 13871,7 | 6715,6 | 17379,8 | 8888,85 | |||||||
Обсяг витрат на проведення навчально-тренувальної роботи спортивних шкіл усіх типів | тис. грн | 23946,2 | 25259,9 | 25141,0 | 25141,0 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Середньорічна кількість учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | осіб | 2628 | 2688 | 2748 | 2748 | |||||||
Середньорічна кількість учнів спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | осіб | 2165 | 2213 | 2265 | 2265 | |||||||
Середньорічна кількість учнів комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | осіб | 890 | 926 | 962 | 962 | |||||||
Кількість учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, що взяли участь у регіональних спортивних змаганнях | осіб | 2128 | 2158 | 2188 | 2188 | |||||||
Кількість учнів спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, що взяли участь у регіональних спортивних змаганнях | осіб | 2000 | 2050 | 2100 | 2100 | |||||||
Кількість учнів комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, що взяли участь у регіональних спортивних змаганнях | осіб | 820 | 850 | 880 | 880 | |||||||
Кількість придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) | од. | 406 | 432 | 456 | 456 | |||||||
Кількість придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР) | од. | 1503 | 1596 | 1687 | 1687 | |||||||
Кількість придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) | од. | 276 | 292 | 309 | 309 | |||||||
Кількість одиниць придбаного обладнання та предметів довгострокового користування спортивних шкіл усіх типів | од. | 172 | 155 | 174 | 87 | |||||||
Показники ефективності |
| |||||||||||
Середні витрати на утримання однієї дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету, з розрахунку на одного працівника | тис. грн | 246,9 | 269,2 | 284,9 | 284,9 | |||||||
Середні витрати на утримання однієї спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи (СДЮСШОР), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету, з розрахунку на одного працівника | тис. грн | 321,9 | 348,8 | 367,5 | 367,5 | |||||||
Середні витрати на утримання однієї комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету, з розрахунку на одного працівника | тис. грн | 334,9 | 362,7 | 379,6 | 379,6 | |||||||
Середньомісячна заробітна плата працівника дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету | тис. грн | 12,5 | 13,8 | 14,8 | 14,8 | |||||||
Середньомісячна заробітна плата працівника спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи (СДЮСШОР), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету | тис. грн | 13,7 | 15,1 | 16,1 | 16,1 | |||||||
Середньомісячна заробітна плата працівника комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), видатки на утримання якої здійснюються з бюджету | тис. грн | 12,6 | 13,9 | 14,8 | 14,8 | |||||||
Середні витрати на навчально-тренувальну роботу у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, у розрахунку на одного учня | тис. грн | 3,326 | 3,414 | 3,418 | 3,370 | |||||||
Середні витрати на навчально-тренувальну роботу у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, у розрахунку на одного учня | тис. грн | 9,265 | 9,640 | 9,591 | 9,444 | |||||||
Середні витрати на навчально-тренувальну роботу у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, у розрахунку на одного учня | тис. грн | 5,013 | 5,221 | 5,285 | 5,205 | |||||||
Середні витрати на забезпечення участі одного учня комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету (ДЮСШ), у регіональних спортивних змаганнях | тис. грн | 0,259 | 0,275 | 0,274 | 0,274 | |||||||
Середні витрати на забезпечення участі одного учня комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету (СДЮШОР), у регіональних спортивних змаганнях | тис. грн | 0,800 | 0,840 | 0,837 | 0,837 | |||||||
Середні витрати на забезпечення участі одного учня комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету (КДЮСШР), у регіональних спортивних змаганнях | тис. грн | 0,293 | 0,311 | 0,310 | 0,310 | |||||||
Середня вартість одиниці придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) | тис. грн | 37,4 | 38,9 | 40,7 | 40,3 | |||||||
Середня вартість одиниці придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР) | тис. грн | 42,3 | 44,2 | 46,4 | 46,0 | |||||||
Середня вартість одиниці придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для комунальної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) | тис. грн | 49,7 | 50,7 | 50,7 | 49,8 | |||||||
Середні витрати на один об’єкт спортивних шкіл усіх типів | тис. грн | 12174,6 | 13212,7 | 13918,9 | 13918,9 | |||||||
Середні витрати на одиницю придбаного обладнання та предметів довгострокового користування спортивних шкіл усіх типів | тис. грн | 80,7 | 43,3 | 99,9 | 102,2 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Кількість підготовлених у дитячо-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, майстрів спорту України | осіб | 18 | 20 | 22 | 25 | |||||||
Кількість підготовлених у спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, майстрів спорту України | осіб | 7 | 10 | 12 | 14 | |||||||
Кількість підготовлених у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, майстрів спорту України | осіб | 11 | 12 | 15 | 16 | |||||||
Кількість підготовлених у дитячо-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, кандидатів у майстри спорту України | осіб | 137 | 140 | 142 | 145 | |||||||
Кількість підготовлених у спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, кандидатів у майстри спорту України | осіб | 61 | 65 | 67 | 68 | |||||||
Кількість підготовлених у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, кандидатів у майстри спорту України | осіб | 76 | 77 | 80 | 81 | |||||||
Кількість учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, які здобули призові місця в регіональних спортивних змаганнях | осіб | 98 | 100 | 101 | 102 | |||||||
Кількість учнів спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, які здобули призові місця в регіональних спортивних змаганнях | осіб | 320 | 325 | 327 | 330 | |||||||
Кількість учнів комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, які здобули призові місця в регіональних спортивних змаганнях | осіб | 50 | 52 | 55 | 56 | |||||||
Динаміка** кількості учнів комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, порівняно з минулим роком | % | 110 | 102 | 102 | 100 | |||||||
Динаміка** кількості учнів комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮСШОР), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, порівняно з минулим роком | % | 120 | 102 | 102 | 100 | |||||||
Динаміка** кількості учнів комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (КДЮСШ), видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, порівняно з минулим роком | % | 160 | 104 | 104 | 100 | |||||||
Забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій школи вищої спортивної майстерності | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість шкіл вищої спортивної майстерності | од. | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||
Обсяг витрат на придбання обладнання і предметів довгострокового користування | тис. грн | 6789,8 | 2990,0 | 2120,0 | 2820,0 | |||||||
Обсяг витрат на утримання ШВСМ | тис. грн | 17531,5 | 19173,8 | 20427,6 | 20427,6 | |||||||
Обсяг витрат на проведення навчально-тренувальних зборів | тис. грн | 3172,8 | 3341,0 | 3508,0 | 3508,0 | |||||||
Кількість навчально-тренувальних зборів | од. | 112 | 112 | 112 | 112 | |||||||
Кількість штатних працівників ШВСМ | од. | 85,5 | 85,5 | 85,5 | 85,5 | |||||||
у тому числі тренерів | од. | 36 | 36 | 36 | 36 | |||||||
Середньорічна кількість учнів ШВСМ постійного/змінного складу | особи | 120 | 120 | 120 | 120 | |||||||
Кількість всеукраїнських змагань, у яких учні ШВСМ беруть участь | од. | 38 | 38 | 38 | 38 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Кількість людино-днів, проведених у ШВСМ навчально-тренувальних зборів | людино-днів | 9500 | 10000 | 10000 | 10000 | |||||||
Кількість людино-днів участі учнів ШВСМ у всеукраїнських змаганнях | людино-днів | 500 | 600 | 600 | 600 | |||||||
Кількість придбаного малоцінного обладнання та інвентарю для ШВСМ | од. | 389 | 251 | 173 | 172 | |||||||
Кількість одиниць придбаного обладнання та предметів довгострокового користування для ШВСМ | од. | 45 | 29 | 20 | 19 | |||||||
Показники ефективності |
| |||||||||||
Середні витрати на забезпечення одного людино-дня для участі учнів ШВСМ у всеукраїнських змаганнях | тис. грн | 0,836 | 0,851 | 0,852 | 0,994 | |||||||
Середні витрати на одного людино-дня навчально-тренувальних зборів | тис. грн | 0,333 | 0,334 | 0,350 | 0,350 | |||||||
Середня вартість одиниці придбаного малоцінного спортивного обладнання та інвентарю для ШВСМ | тис. грн | 2,274 | 3,524 | 5,113 | 5,143 | |||||||
Середні витрати на одиницю придбаного обладнання та предметів довгострокового користування для ШВСМ | тис. грн | 150,9 | 103,1 | 106,0 | 148,4 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Кількість підготовлених у ШВСМ МС України | осіб | 4 | 4 | 5 | 6 | |||||||
Кількість підготовлених у ШВСМ кандидатів у майстри спорту України | осіб | 10 | 10 | 10 | 10 | |||||||
Кількість підготовлених в ШВСМ МСМК України | осіб | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||
Кількість підготовлених в ШВСМ членів збірних команд України | осіб | 40 | 42 | 44 | 46 | |||||||
Кількість підготовлених в ШВСМ кандидатів до складу збірних команд України протягом року | осіб | 14 | 15 | 16 | 17 | |||||||
Підтримка і розвиток спортивної інфраструктури | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість спортивних споруд, видатки на утримання яких здійснюються з міського бюджету | од. | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||
Кількість штатних працівників комунальних спортивних споруд, видатки на утримання яких здійснюється з бюджету | шт. од. | 154,5 | 154,5 | 154,5 | 154,5 | |||||||
Обсяг витрат на придбання обладнання і предметів довгострокового користування | тис. грн | 1366 | 893,4 | 1000 | 229,8 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Кількість спортивних заходів на комунальних спортивних спорудах, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | од. | 120 | 125 | 130 | 130 | |||||||
Кількість одиниць, придбаного спортивного обладнання та інвентарю для комунальних спортивних споруд | од. | 18 | 7 | 6 | 4 | |||||||
Показники ефективності |
| |||||||||||
Середній розмір видатків з бюджету на утримання однієї спортивної споруди комунальної форми власності | тис. грн | 28367,7 | 30577,0 | 32436,2 | 32436,2 | |||||||
Середньомісячна заробітна плата одного працівника комунальних спортивних споруд, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету | тис. грн | 6,6 | 7,3 | 7,8 | 7,8 | |||||||
Середня вартість одиниці придбаного спортивного обладнання та інвентарю для комунальних спортивних споруд | тис. грн | 12,0 | 12,7 | 13,3 | 13,3 | |||||||
Середні витрати на одиницю придбаного обладнання та предметів довгострокового користування | тис. грн | 75,9 | 127,6 | 166,7 | 57,5 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Динаміка** кількості спортивних заходів (навчально-тренувальних зборів, змагань), що проводяться на комунальних спортивних спорудах, видатки на утримання яких здійснюються з бюджету, порівняно з минулим роком | % | 104 | 104 | 104 | 100 | |||||||
Підтримка фізкультурно-спортивного руху | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість міських спартакіад та змагань серед учнівської та студентської молоді | од. | 16 | 18 | 20 | 22 | |||||||
Обсяг витрат на проведення міських спартакіад та змагань | тис. грн | 30,0 | 35,0 | 40,0 | 42 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Кількість учасників міських спартакіад та змагань | осіб | 6454 | 6724 | 7034 | 7264 | |||||||
Показники ефективності |
| |||||||||||
Середні витрати на один захід | тис. грн | 1,9 | 1,9 | 22,0 | 1,9 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Динаміка учнівської та студентської молоді, яка буде займатись спортом, порівняно з минулим роком | % | 110 | 104 | 105 | 103,6 | |||||||
Стипендії | ||||||||||||
Інші заходи з розвитку фізичної культури і спорту | ||||||||||||
Показники затрат |
| |||||||||||
Кількість видів заохочень/винагород, що виплачуються щомісяця (стипендії) | од. | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||
Обсяг витрат на утримання стипендіатів міського голови, міської ради | тис. грн | 3120,0 | 3444,5 | 3679,2 | 3679,2 | |||||||
Показники продукту |
| |||||||||||
Кількість отримувачів заохочень/винагород (спортсмени, тренери, видатні діячі) | од. | 40 | 40 | 40 | 40 | |||||||
Середньомісячний розмір заохочень/винагород для одного отримувача (спортсмени, тренери, видатні діячі) | тис. грн | 6,5 | 7,2 | 7,7 | 7,7 | |||||||
Показники якості |
| |||||||||||
Динаміка кількості отримувачів (спортсмени, тренери, видатні діячі) порівняно з минулим роком | % | 80,0 | 100 | 100 | 100 | |||||||
Опубліковано: 10 cічня 2022р