Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

24 листопада 2021                                                                                        № 1193

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору купівлі-

продажу житла

 

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору купівлі-продажу житла, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.  31, 242 Цивільного кодексу України, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл законним представникам, ПІБ, ПІБ, батькам  ПІБ, дата народження, продати 1/2 частки кімнати у м. Миколаєві, яка належить ПІБ, дата народження, та укласти від імені малолітнього договір купівлі-продажу, у зв’язку з даруванням йому 1/4 частки квартири  в м. Миколаєві.

2.    Попередити законних представників дитини про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дитини.

3. Зобов’язати законних представників дитини у тримісячний термін надати до служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради копію договору дарування житла, що підтверджує право власності дитини.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради ПІБ.

 

 

Заступник міського голови                                                       Ю. АНДРІЄНКО

 

Опубліковано: 26 грудня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: