Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

08 липня 2021                                                                                         № 6/53

Про надання дозволу на складання проєкту

землеустрою  щодо відведення у власність громадянину

Нипошенку Сергію Анатолійовичу, інваліду внаслідок  

війни, що є учасником  бойових дій, земельної ділянки 

по вул. 9 Козацькій,63 в Корабельному  районі

у м. Миколаєві

 

 

Розглянувши звернення №2407/з-16 громадянина, інваліда внаслідок   війни, що є учасником бойових дій,  наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Громадянину Нипошенку Сергію Анатолійовичу, інваліду внаслідок війни, що є учасником бойових дій,  надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м, з    метою   передачі   у   власність,   з    цільовим     призначенням   відповідно до КВЦПЗ: В.02.02.01 –  для будівництва та обслуговування   жилого    будинку, господарських будівель і споруд по вул. 9 Козацькій,63 в Корабельному  районі міста Миколаєва, відповідно до висновку департаменту   архітектури та містобудування Миколаївської міської ради від 06.03.2020 № 6707/12.01-47/20-2.

Площу земельної ділянки уточнити проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин від 14.01.2021,  протокол № 5, на якому  рекомендовано погодити це питання.

 

2. Зобов'язати замовника  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

 

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин (Нестеренко), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                                О.СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано: 30 липня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: