Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

09 червня 2021                                                                                № 5/8

Про надання дозволу громадянину Осипенку Сергію

Олександровичу на виготовлення проєкту

землеустрою з метою відведення у власність

земельної ділянки для будівництва та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд по пров. Нахімова, 91 у

Корабельному районі  м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення громадянина, дозвільну справу номер 23020-000417135-007-08, рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Громадянину Осипенку Сергію Олександровичу надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 622 кв.м з віднесенням за цільовим призначенням відповідно до класифікації видів цільового призначення земель: В.02.02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по                пров. Нахімова, 91 відповідно до висновку департаменту архітектури та містобудування  Миколаївської міської ради від 06.01.2021 № 574/12.01-47/21-2.

Площу земельної ділянки уточнити проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

2. Замовнику  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин (Нестеренко), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                                О.СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано: 24 червня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: