Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

09 червня 2021                                                                                № 5/4

Про          надання        дозволу          на          складання         проєкту

землеустрою        щодо    відведення     земельної     ділянки

у власність громадянину Мякенку Миколі Леонідовичу по                 

вул. Правобережній,45  у Заводському  районі   м. Миколаєва

 

          Розглянувши звернення громадянина, дозвільну справу номер                    202/пз-20, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендацію постійної комісії міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України  "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

          1.  Громадянину Мякенку Миколі Леонідовичу    надати дозвіл для виготовлення проєкту землеустрою  щодо    відведення   земельної    ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м, за рахунок земель комунальної власності,  з метою передачі її  у власність, з цільовим призначенням відповідно до КВЦПЗ: В.02.01- для будівництва і  обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою:                       вул. Правобережна,45   відповідно до висновку департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради від 14.05.2020 № 14644/12.01-47/20-2.

 

Площу земельної ділянки уточнити проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

2. Зобов'язати замовника  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин (Нестеренко),   заступника міського голови   Андрієнка Ю.Г.

 

Міський  голова                                                                                     О. СЄНКЕВИЧ

 

 

Опубліковано: 24 червня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: