Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

09 червня 2021                                                                                № 5/3

 Про          надання        дозволу          на          складання         проєкту

 землеустрою        щодо    відведення     земельної     ділянки

у власність громадянці  Мякенко Ганні Антонівні   по

вул. Правобережній,47 у Заводському  районі   м. Миколаєва

 

          Розглянувши звернення громадянки, дозвільну справу номер                                    1261/Пз-19, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендацію постійної комісії міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України  "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

                  1.  Громадянці Мякенко Ганні Антонівні   надати дозвіл  для складання проєкту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки у  власність   орієнтовною площею   1000 кв.м, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває у власності за рахунок земель комунальної власності, з цільовим призначенням відповідно до КВЦПЗ: В.02.02.01-  для будівництва і  обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд по                      вул. Правобережній,47 відповідно до висновку департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради від 09.12.2019 № 15-2406.

 

 

Площу земельної ділянки уточнити проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

2. Зобов'язати замовника  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин (Нестеренко),   заступника міського голови   Андрієнка Ю.Г.

 

Міський  голова                                                                                     О. СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано: 24 червня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: