Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

02 лютого 2021                                                                                         № 3/191

Про надання дозволу на складання проєкту

землеустрою щодо відведення у власність

громадянину, що є учасником  бойових дій,

земельної ділянки  у м. Миколаєві

 

Розглянувши звернення громадянина, що є учасником бойових дій, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Громадянину Машиці Олександру Єлековичу надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м, з    метою   передачі   у   власність,   з    цільовим     призначенням   відповідно до КВЦПЗ: В.02.02.01 –  для будівництва та обслуговування   жилого    будинку, господарських будівель і споруд по вул. 10 Козацькій,65 в Корабельному  районі міста Миколаєва, відповідно до висновку департаменту архітектури та містобудування  Миколаївської міської ради від 07.04.2020 № 10430/12.01-47/20-2.

Площуземельноїділянкиуточнитипроєктомземлеустроющодовідведенняземельноїділянки.

Пункт 1  розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 01.06.2020, протокол № 123, на якому  рекомендовано погодити та  винести це питання на розгляд  міської ради.

 

2. Зобов'язати замовника  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин (Нестеренко),  заступника міського голови  Андрієнка Ю.Г.              

 

Міський голова                                                                               О.СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано: 12 березня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: