Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

23 грудня 2020                                                                                        № 1336

   Про надання дозволу громадянам

   ПІБ, ПІБ, ПІБ, ПІБ, ПІБ

   на укладання договору дарування

 

 

     Розглянувши документи про надання дозволу громадянам ПІБ, ПІБ, ПІБ, ПІБ, ПІБ   на укладання договору  дарування,  відповідно до ст.ст. 31, 242, 717-719 Цивільного  кодексу України, ст.ст. 17, 18  Закону  України  “Про охорону дитинства”,  керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про  місцеве     самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Надати дозвіл гр. ПІБ, подарувати 1/2 частки житлового будинку  адреса у м. Миколаєві, що є його приватною власністю малолітньому  ПІБ, р.н., в зв’язку з продажем 1/4 частки квартири  адреса у м. Миколаєві, що є приватною власністю дитини.

2. Надати дозвіл законним представникам, ПІБ, ПІБ від імені та на ім’я малолітнього  ПІБ, р.н., прийняти в дар 1/2 частки житлового  адреса у м. Миколаєві,  а також підписати відповідні документи.

          3. Надати дозвіл гр.  ПІБ, подарувати 1/2 частки житлового будинку  адреса у м. Миколаєві, що є його приватною власністю малолітньому ПІБ,  р.н.

4. Надати дозвіл законним представникам, ПІБ, ПІБ від імені та на ім’я малолітнього ПІБ, р.н., прийняти в дар 1/2 частки житлового будинку  адреса у м. Миколаєві,  а також підписати відповідні документи.

5. Попередити законних представників малолітніх про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

4. Зобов’язати законних представників малолітніх у тримісячний  термін надати до служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради копії документів, що підтверджують право власності дітей на набуте житло.

        5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради  Кравченко Ю.В.

 

   

 Міський голова                                                                               О. СЄНКЕВИЧ

 

 

  Опубліковано:  4 січня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: