Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

25 листопада 2020                                                                                        № 1162

Про внесення змін та доповнень до рішення

виконавчого комітету Миколаївської міської ради

від 27.12.2019 № 1419 «Про затвердження Порядку

проведення капітального ремонту та обладнання

спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації

житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних

будинків та квартир особам з інвалідністю, які

пересуваються на інвалідних візках, та особам, що

виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на

візках та потребують постійної сторонньої допомоги»

(зі змінами)

 

З метою впорядкування порядку проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги, керуючись ст. 40, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27.12.2019 № 1419 «Про затвердження Порядку проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги» (зі змінами).

1.1. Порядок проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги, викласти в новій редакції (додається).

1.2. Перелік основних робіт, що виконуються під час проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги, викласти в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В. КРИЛЕНКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

від 25 листопада 2020

№  1162

 

 

ПОРЯДОК

проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами

і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються

на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю,

які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги

 

1. Порядок проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень (далі – капітальний ремонт) власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги за місцем їх реєстрації відповідно до вимог санітарних та будівельних норм «Інклюзивність будівель і споруд» за рахунок коштів міського бюджету визначає механізм створення безперешкодного доступу в жилих та санітарно-гігієнічних приміщеннях, для осіб (дітей), які пересуваються у візках (далі – Заявники).

2. Для вирішення питання щодо проведення капітального ремонту рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради утворюється комісія по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги (далі - комісія) у складі спеціалістів житлово-експлуатаційних організацій, комунального підприємства Миколаївської міської ради «Капітальне будівництво міста Миколаєва», представників департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, громадських організацій та інших уповноважених осіб.

2.1. Рішення про проведення капітального ремонту приймається комісією у місячний строк після подання повного пакета документів заявником на підставі результатів обстеження комісією квартири або будинку.

2.2. Комісія після обстеження квартири або будинку складає перелік робіт, які необхідно виконати, відповідно до Переліку основних робіт, що виконуються під час проведення капітального ремонту та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам, що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги, затвердженого рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 27.12.2019 № 1419

2.3. За результатами обстеження квартири або будинку комісією департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради залучає на договірних засадах підприємство (установу, організацію) відповідного спрямування для складання дефектного акта, зведеного кошторисного розрахунку та іншої  кошторисної документації та здійснення технічного нагляду за ходом та результатами проведення капітального ремонту на визначених об’єктах. Дефектний акт узгоджується із заявником та затверджується директором департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

3. Капітальний ремонт проводиться на об’єктах власних жилих будинків та квартир осіб з інвалідністю, або осіб, які здійснюють постійний догляд за ними, за місцем реєстрації та фактичного проживання власників житла та осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги безкоштовно, за рахунок коштів бюджету міста.

4. Капітальний ремонт проводиться не частіше одного разу на 10 років.

Капітальний ремонт не передбачає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування.

5. Фінансування витрат, пов’язаних з проведенням капітального ремонту, відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, проводиться за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на відповідний рік.

6. Головним розпорядником коштів на здійснення капітального ремонту є департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

7. Для проведення безоплатного капітального ремонту заявник подає до головного розпорядника коштів:

- письмову заяву;

- паспорт заявника,  свідоцтво про народження дитини з інвалідністю;

- ідентифікаційний код заявника;

- документ, що підтверджує право власності на будинок чи квартиру;

- технічний паспорт на житло;

- документи, що підтверджують право на представництво (довіреність, паспорт (для батьків дітей), рішення про опіку чи піклування тощо);

- довідка до акта огляду МСЕК або ф.080/о «Медичний висновок про дитину з інвалідністю до 18 років»;

- згода на збір та обробку персональних даних.

Документи надаються в копіях з пред’явленням оригіналів для звіряння.

Лише після надання повного пакета документів заявник ставиться у чергу на проведення капітального ремонту.

8. Загальна вартість капітального ремонту, відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, розраховується згідно з вимогами чинного законодавства України та визначається у розмірі, що не перевищує 120 тис. грн.

9. Зведений кошторисний розрахунок затверджується директором департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на підставі протоколу рішення комісії.

10. Капітальний ремонт проводиться підрядною організацією, яка визначається відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та має право на виконання таких робіт відповідно до законодавства на підставі укладеного договору.

 

_______________________________________________

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

від 25 листопада 2020

№ 1162

 

 

ПЕРЕЛІК

основних робіт, що виконуються під час проведення капітального ремонту

та обладнання спеціальними засобами і пристосуваннями для адаптації житлових та санітарно-гігієнічних приміщень власних будинків та квартир особам з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, та особам,

що виховують дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках та потребують постійної сторонньої допомоги

 

1. Розширення існуючих дверних прорізів, заміна дверних коробок і полотен в санітарних кімнатах (санвузол спільний або роздільний) та у міжкімнатних перегородках.

2. Ремонт або заміна сантехнічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішніх мережах санітарних кімнат.

3. Ремонт або заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів, умивальників, мийок тощо) у санітарних кімнатах.

4. Ремонт або заміна електромережі (вимикачів, розеток тощо).

5. Ремонт та відновлення стін, перегородок, стелі, покриття підлоги, без втручання в несучі конструкції.

6. Відновлення штукатурки, фарбування, заміна облицювальної плитки, обклеювання шпалерами.

7. Інші ремонтно-будівельні роботи по улаштуванню заходів для осіб з інвалідністю у санітарних кімнатах та житлових приміщеннях.

 

 

_______________________________________________________

 

Опубліковано: 10 грудня 2020р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: