Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

23 липня 2020                                                                                   № 57/364

Про надання дозволу на виготовлення проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

розташування та обслуговування під’їзної колії по

Корабельному району м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання, рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Товариству з обмеженою відповідальністю «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ТЕПЛОВОЗОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею            7000 кв.м, з метою передачі в оренду для розташування та обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури – під’їзної колії від залізничної станції «Кульбакине» Одеської залізниці до земельної ділянки по вул. Знаменській, 16-а відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 04.03.2019 № 17-883.

Площу земельної ділянки уточнити проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 24.06.2019, протокол № 110, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради.

2. Зобов'язати замовника надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради погоджений проєкт землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 Міський голова                                                                                О.Ф.Сєнкевич

 

Опубліковано: 20 жовтня 2020р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: