Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

12 серпня 2020                                                                                        № 659

Про надання дозволу

громадянам на укладання

договору дарування

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування, виходячи з інтересів дітей, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст. 31, 71, 242, 717-719 Цивільного кодексу України, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл гр. ПІПподарувати  1\3 частки квартири  номер по просп. Богоявленському, будинок номерв м. Миколаєві, що є її приватною власністю, малолітній ПІП дата народження.

2. Надати дозвіл ПІП, законному представнику малолітньої ПІП дата народження., прийняти в дар 1\3 частки квартири  номер по просп. Богоявленському, будинок номер в м. Миколаєві, що є приватною власністю, від імені та на ім’я малолітньої ПІП дата народження.

3. Надати дозвіл гр. ПІП подарувати  1\3 частки квартири  номер по просп. Богоявленському, будинок номер в м. Миколаєві, що є її приватною власністю, малолітній ПІП дата народження.

4. Надати дозвіл ПІП, законному представнику малолітньої ПІП дата народження, прийняти в дар 1\3 частки квартири  номер по просп. Богоявленському, будинок номерв м. Миколаєві, що є приватною власністю, від імені та на ім’я малолітньої ПІП дата народження.

5. Попередити батьків про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

Міський голова                                                                              О. СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано 15 вересня 2020р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: