Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                 РІШЕННЯ

 

від 23 липня 2020                                                        №57/165

 

 

Про  надання  у спільну сумісну власність  земельної ділянки

громадянам  по Заводському району м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення громадян, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку (кадастровий номер – 4810136300:02:061:0026)  загальною площею 696 кв.м, з цільовим призначенням відповідно до КВЦПЗ: В.02.02.01, з метою передачі її у спільну сумісну власність, за рахунок земель комунальної власності,  з віднесенням їх до земель житлової забудови, для  будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою: пров. 1 Ковальский,8-а.

Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з додатком 6 до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 17.10.2012  №1051,  відсутні.  

  1.1. Надати  громадянам Циганенко Тетяні Олександрівні та Кривонос Олені Вікторівні  у спільну сумісну власність земельну ділянку площею           696 кв.м для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою: пров. 1 Ковальский,8-а відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 23.04.2019 № 15-768.

    

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 24.06.2019, протокол №110, на якому рекомендовано погодити.

Зобов’язати громадянку:

-одержати документи, які посвідчують право на землю, в органах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

- забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки;

- виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст.ст. 91, 96 Земельного кодексу України;

- виконувати вимоги щодо обмежень у користуванні земельною ділянкою згідно з висновками відповідних органів.

 

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію  міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва,  регулювання земельних відносин та екології (Концевого),   заступника міського голови  Андрієнка Ю.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                                О.Ф. Сєнкевич

 

 

 

Опубліковано: 12 серпня 2020р. 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: