Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

22 липня 2020                                                                                        № 642

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору купівлі-

продажу житла

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору купівлі-продажу житла, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.  31, 242 Цивільного кодексу України, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл законним представникам, ПІП, ПІП, батькам ПІП дата народження, продати 1\2 частки кімнати номер по вул. Космонавтів, будинок номер у м. Миколаєві, яка належить ПІП дата народження, та укласти від імені малолітнього договір купівлі-продажу.

2. Надати дозвіл законним представникам, ПІП, ПІП, батькам ПІП дата народження, придбати 1\3 частки квартири номер по вул. Вінграновського, будинок  номер у м. Миколаєві, оформивши малолітнього ПІП дата народження, власником 1\3 частки квартири номер по вул. Вінграновського, будинок  номер у м. Миколаєві.

3. Надати дозвіл законним представникам, ПІП, ПІП, батькам ПІП дата народження, продати 1\2 частки кімнати номер по вул. Космонавтів, будинок номер у м. Миколаєві, яка належить ПІП дата народження, та укласти від імені малолітньої договір купівлі-продажу.

4. Надати дозвіл законним представникам, ПІП, ПІП, батькам ПІП дата народження, придбати 1\3 частки квартири номер по вул. Вінграновського, будинок  номер у м. Миколаєві, оформивши малолітню ПІП дата народження, власником 1\3 частки квартири номер по вул. Вінграновського, будинок  номер у м. Миколаєві.

5. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей.

6. Зобов’язати законних представників дітей у трьохмісячний строк надати до служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради копію договору купівлі-продажу житла, що підтверджує право власності дітей.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

Міський голова                                      О. СЄНКЕВИЧ

 

 

 

Опубліковано: 27 липня 2020р. 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: