МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
27 травня 2020 № 432
Про попередній розгляд проєкту
рішення міської ради
«Про затвердження міської Програми
із запобігання поширенню коронавірусної
хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва»
Розглянувши проєкт рішення Миколаївської міської ради «Про затвердження міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва», керуючись підпунктом 1 пункту “а” статті 27, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1.Винести на розгляд Миколаївської міської ради проєкт рішення міської ради«Про затвердження міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.
Міський голова О.СЄНКЕВИЧ
s-pg-110
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Про затвердження міської Програми
із запобігання поширенню коронавірусної
хвороби COVID-19
на території міста Миколаєва
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва,на виконання статей 5, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), враховуючи протокол позачергового засідання комісії з питаньТЕБ і НС м.Миколаєва від 07.04.2020 №7 та керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити міську Програмуіз запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва (далі – Програма, додається).
2.Управлінню з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради щомісячно інформувати Миколаївську міську раду про хід виконання Програми.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради:з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку (Бернацького), з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту (Мотуза), першого заступника міського голови Криленка В.І.
Міський голова О.СЄНКЕВИЧ
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від ________________
№_________________
Міська Програма
із запобігання поширеннюкоронавірусної хвороби COVID-19
на території міста Миколаєва
Вступ
Міську Програмуіз запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва (далі – Програма) розроблено у зв’язку із необхідністю запобігання поширенню на території міста Миколаєва гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19, на виконання статей 5, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами).
Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
31 грудня 2019 року влада Китаю сповістила про спалах невідомої пневмонії до ВОЗ. 30 січня 2020 року ВОЗ визнала спалах нового коронавірусу надзвичайною ситуацією в галузі громадської охорони здоров’я міжнародного значення. 11 лютого 2020 року хвороба отримала назву нової коронавірусної пневмонії — COVID-2019 (офіційна назва SARS-CoV-2).
Статистика по коронавирусу на 14.05.2020 | ||
Всього захворіли | 4 451 226 |
|
Летальні випадки | 298 520 | 6,7% |
Одужали | 1 672 667 | 36,7% |
Зараз хворіють | 2 480 039 | 55,7% |
З них серйозні, критичні випадки | 45 936 |
|
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 14травня 2020 року в Україні 16847 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 456 летальних, 4143 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 422 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена у всіх областях України, в Миколаївській області зафіксовано 228 випадків, у м. Миколаєві - 40.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 12 березня по 22 травня 2020 року на всій території України встановлено карантин.
25 березня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України.
На сьогодні пандемія стала викликом як для України, так і для м.Миколаєва. Ситуація потребує прийняття швидких рішень, які є необхідними для спрямування зусиль щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби та подолання її наслідків.
На даний час в місті вже проведено заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби в системі охорони здоров’я, у сфері транспортних перевезень, заходи щодо попередження скупчення людей. Водночас, залишаються проблемні питання як у вищезазначених сферах, так і в інших сферах життєдіяльності міста. Поряд із охороною здоров’я населення постають питання щодо підтримки малого та середнього бізнесу міста та соціального захисту вразливих верств населення.
Ряд обмежень та заборон, введених Кабінетом Міністрів України, матимуть негативний вплив на роботу малого та середнього бізнесу м.Миколаєва. У зв’язку з чим, постає питання необхідності зменшення наслідків такого впливу на суб’єкти господарювання.
Поряд з цим постає питання соціального захисту найбільш вразливих верств населення, зокрема громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних сімей тощо.
Мета Програми
Недопущення поширення на території міста Миколаєва випадків захворювань, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19, та надання своєчасної медичної допомоги населенню міста. Подолання негативних наслідків, пов’язаних з прийняттям карантинних заходів щодо попередження розповсюдженню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.
Шляхи розв’язання проблеми
Програма реалізовуватиметься шляхом:
- забезпечення медичного захисту населення при поширенні гострої респіраторної хвороби COVID-19;
- забезпечення умов карантину в місті;
- забезпечення санітарно-епідемічного захисту міста;
- забезпечення соціального захисту вразливих верств населення;
- зменшення негативного впливу карантинних заходів на суб’єкти малого та середнього підприємництва;
- забезпечення охорони правопорядку в місті;
- інформаційного забезпечення.
Фінансове забезпечення виконання Програми
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок міського бюджету, інших коштів, не заборонених законодавством.
Координація та контроль за ходом реалізації Програми
Виконавці, визначені у Програмі, надають відповідальному виконавцю інформацію про хід виконання заходів Програми.
Відповідальний виконавець надає узагальнену інформацію про хід виконання заходів Програми постійним комісіям міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку,з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
Додатки до Програми:
- Паспорт міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва.
- Перелік завдань і заходів міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва.
- Перелік результативних показників виконання міської Програми з запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва.
__________________________________________________________
Додаток 1
до Програми
Паспорт
міської Програми із запобігання поширенню
коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва
- Програму затверджено рішенням міської ради від_______ №____
- Ініціатор:департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради
- Розробник Програми:департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради
- Співрозробники:виконавчі органи Миколаївської міської ради
- Відповідальний виконавець: управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради
- Співвиконавці: виконавчі органи Миколаївської міської ради, КНП ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ГУ Національної поліції в Миколаївській області, МКП “Миколаївводоканал”, керівники підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху, МКП ММР ”Миколаївська ритуальна служба”
- Термін виконання:2020 рік
- Обсяги та джерела фінансування
Джерела фінансування | Обсяг фінансування, тис.грн |
Міський бюджет | 84155,432 |
Власні надходження | 1630,2 |
Кошти підприємств | - |
Всього | 85785,632 |
Додаток 2
до Програми
ПЕРЕЛІК
завдань та заходів міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території
міста Миколаєва
№ | Перелік заходів Програми | Строк виконання заходу | Виконавці | Джерела фінансування | Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), 2020 рік | Очікуваний результат |
|
| Забезпечення медичного захисту населення при поширенні гострої респіраторної хвороби COVID-19 |
|
| ||||
1. | Першочергове забезпечення закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту, противірусними препаратами та іншими ліками, дезінфекційними засобами, необхідним медичним обладнанням щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | міський бюджет | 35000,000 | боротьба з наслідками надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусною хворобою COVID -19, на території міста |
|
2. | Забезпечення періодичного проведення симуляційного навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | міський бюджет | у межах кошторисних призначень | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
3. | Заборона відвідувань лікарень особами, які не знаходяться на стаціонарному лікуванні, родичами, друзями хворих | 2020 рік, на період дії карантину | КНП ММР | - | - | недопущення поширення коронавірусноїхвороби COVID -19 на території міста |
|
4. | Збільшення кількості медичного персоналу для обслуговування тяжкохворих пацієнтів | 2020 рік, на період дії карантину | КНП ММР | міський бюджет | у межах кошторисних призначень | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
5. | Забезпечення запису до сімейного лікаря (педіатра, терапевта) виключно через відповідний сайт (у виключних випадках через call-центр) | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | - | - | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
6. | Забезпечення вхідного контролю пацієнтів на наявність симптомів COVID-19. Передбачення придбання необхідних приладів | 2020 рік, на період дії карантину | КНП ММР | міський бюджет | у межах кошторисних призначень | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
7. | Забезпечення можливості знаходження у будівлі ЦПМСД не більш ніж двох пацієнтів до одного лікаря | 2020 рік, на період дії карантину | КНП ММР | - | - | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
8. | Забезпечення організації здачі аналізів та проведення досліджень (в тому числі рентгену), при якій у будівлі ЦПМСД можуть знаходиться не більше двох до одного лаборанта | 2020 рік, на період дії карантину | КНП ММР | - | - | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
9. | Забезпечення закладів охорони здоров’я міста дезінфікуючими розчинами | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | міський бюджет | 6000,000 | недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID -19 на території міста |
|
10. | Фінансове заохочення медичних працівників, які безпосередньо стикаються з хворими на COVID-19, а також тих, які потенційно можуть бути інфікованими | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | міський бюджет | 18300,000 | підтримка медичних працівників |
|
11. | Організація обсервації та харчування медичних працівників, задіяних у лікуванні хворих на COVID-19 | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР | міський бюджет | 3264,780 | захист від поширення коронавірусної інфекції |
|
| Соціальний захист вразливих верств населення | ||||||
12. | Забезпечення продуктовими наборами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служба у справах дітей ММР | міський бюджет | 1630,2 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
|
|
власні надходження | 1630,2 |
| |||||
13. | Забезпечення пакетами для фасування продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служба у справах дітей ММР | міський бюджет | 39,0 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
|
|
14. | Забезпечення захисними масками громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб тасім’ям з дітьми,які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служба у справах дітей ММР | міський бюджет | 351,0 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
|
|
15. | Виплата премії у розмірі до 100 відсотків посадового окладу працівникам міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг | 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населенняММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | міський бюджет | 2862,55 | забезпечення надання соціальних послуг вдома |
|
16. | Придбання палива для забезпечення можливості доставки продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
| 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | міський бюджет | 80,477 | доставка продуктових наборів малоза-безпеченим
громадянам міста |
|
17. | Забезпечення індивідуальними засобами захисту працівників міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах | 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | міський бюджет | 557,55 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
18. | Розміщення осіб, що підлягають обсервації, у спеціальних обсерваторах та/або ізоляторах
| 2020 рік, на період дії карантину | департамент праці та соціального захисту населення ММР, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | міський бюджет | 1680,0 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
19. | Обов’язкова госпіталізація (обсервація) дітей, що проживають спільно із законними представниками, яких було госпіталізовано у зв’язку із захворюванням на COVID-19, у разі неможливості їхнього тимчасового влаштування в сім’ї родичів, знайомих | 2020 рік, на період дії карантину | управління охорони здоров’я ММР, служба у справах дітей ММР | - | - | забезпечення прав та інтересів дітей |
|
| Санітарно-епідемічний захист міста |
| |||||
20. | Створення додаткових запасів рідкого хлору та гіпохлориту натрію | 2020 рік, на період дії карантину | департамент ЖКГ ММР, МКП “Миколаїв-водоканал” | міський бюджет | 660,0 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
21. | Забезпечення міського територіального формування цивільного захисту засобами біологічного захисту | 2020 рік, на період дії карантину | управління з питань НС та ЦЗН ММР | міський бюджет | 399,840 | захист особового складу міського територіального формування цивільного захисту від негативного впливу небезпечних чинників медико-біологічної НС |
|
22. | Забезпечення проведення заходівдеконтамінації
| 2020 рік, на період дії карантину | управління з питань НС та ЦЗН ММР | міський бюджет | 400,00 | зменшення впливу небезпечних чинників медико-біологічної НС |
|
23. | Недопущення перевезення пасажирів без засобів захисту органів дихання, проведення провітрювання транспорту та вологе прибирання із застосуванням дезінфекційних речовин перед виходом в рейс та на кінцевих зупинках | 2020 рік, на період дії карантину | управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій ММР, керівники підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху | кошти підприємств | - | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
24. | Забезпечення транспортування тіл померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19 | 2020 рік, на період дії карантину | департамент ЖКГ ММР, КП ММР ”Миколаївська ритуальна служба”, управління з питань НС та ЦЗН ММР | міський бюджет | 1131,640 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
25. | Забезпечення поховання тіл померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19 | 2020 рік, на період дії карантину | департамент ЖКГ ММР, КП ММР ”Миколаївська ритуальна служба”, управління з питань НС та ЦЗН ММР | міський бюджет | 2812,595 | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
| Зменшення негативного впливу карантинних заходів на суб’єктів малого та середнього підприємництва |
| |||||
26. | Залучення коштів міжнародної технічної допомоги на вирішення проблем, пов’язаних з коронавірусом COVID-19 | 2020 рік, на період дії карантину | департамент економічного розвитку ММР | - | - | попередження розповсюдження інфекцій |
|
27. | Реалізація кампанії «Зроблено у Миколаєві» | 2020 рік, на період дії карантину | департамент економічного розвитку ММР | міський бюджет | 45,0 | підтримка місцевих суб’єктів малого та середнього підприємництва |
|
28. | Звільнення розповсюджувачів реклами від плати за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності | на період дії карантину | департамент архітектури та містобудування ММР | - | - | зменшення негативного впливу карантинних заходів на суб’єкти малого та середнього підприємництва |
|
29. | Звільнення від плати за користування нежитловими приміщеннями, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва | на період дії карантину | управління комунального майна ММР | - | - | зменшення негативного впливу карантинних заходів на суб’єкти малого та середнього підприємництва |
|
30. | Фінансова підтримка КП ММР «Миколаївпастранс» для забезпечення безперебійної роботи підприємства | 2020 рік, на період дії карантину | виконавчий комітет ММР, управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР
| міський бюджет | 5800,0 | забезпечення безперебійної роботи підприємства в умовах карантину |
|
31. | Внести зміни та доповнення дорішення Миколаївської міської ради від 07.07.2011 № 7/3 «Про встановленнямісцевих податків та зборів на території міста Миколаєва», зі змінами та доповненнями в частині зменшення ставки єдиного податку для платників єдиного податку підприємців м.МиколаєваІ - ІІ групи
| 2020 рік | департамент фінансів ММР | - | - | зменшення негативного впливу карантинних заходів на суб’єкти малого та середнього підприємництва |
|
| Забезпечення умов карантину в місті |
| |||||
32. | Забезпечення облаштування санітарно-карантинних постів (відділів/відділень) на в’їздах і виїздах в/із територій міста та забезпечення належного їх облаштування (освітлення, шлагбауми, санітарні бар’єри, біотуалети, пересувні приміщення для особового складу тощо) | 2020 рік, на період дії карантину | департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР, управління з питань НС та ЦЗН ММР
| міський бюджет | 3118,000 | розгортання 8 санітарно-карантинних постів |
|
33. | Введення масочного режиму для водіїв та кондукторів у громадському транспорті, для співробітників виконавчих органів Миколаївської міської ради | 2020 рік, на період дії карантину | виконавчі органи ММР | - | - | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
|
|
34. | Забезпечення засобами індивідуального захисту співробітників виконавчих органів Миколаївської міської ради | 2020 рік, на період дії карантину | головні розпорядники бюджетних коштів | міський бюджет | у межах кошторисних призначень | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
35. | Забезпечення роботи механізму видачі перепусток на перевезення пасажирів міським транспортом через вебпортал ММР | 2020 рік, на період дії карантину | відділ стандартизації та | - | - | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
36. | Організація рейдових перевірок КП ММР «Миколаївелектротранс», КП ММР «Миколаївпастранс», перевізників усіх форм власності, які забезпечують пасажирські перевезення у м.Миколаєві, щодо дотримання заходів з посилення режиму поточної дезінфекції транспортних засобів | 2020 рік, на період дії карантину | управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР | - | - | попередження розповсюдження коронавірусної інфекції |
|
| Охорона правопорядку у місті |
| |||||
37. | Забезпечення громадського порядку в умовах карантину | 2020 рік, на період дії карантину | відділ з організації оборонної і | - | - | забезпечення громадського порядку |
|
|
Інформаційне забезпечення |
| |||||
38. | Інформування населення в умовах карантину в місті Миколаєві у ЗМІ, в ефірах радіостанцій та шляхом розміщення друкованої продукції | 2020 рік, на період дії карантину | виконавчі органи ММР,
управління з питань НС та ЦЗН ММР | міський бюджет | у межах кошторисних призначень
22,8 | забезпечення гарантованого захисту населення від надзвичайних ситуацій |
|
ПРИМІТКА: остаточний обсяг визначається рішенням міської ради під час затвердження та виконання міського бюджету м.Миколаєва на відповідний бюджетний рік, без внесення змін до обсягів видатків, передбачених даним додатком.
Додаток 3
до Програми
Перелік результативних показників виконання міської Програми із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території
міста Миколаєва
Показники | Одиниця виміру | 2020 рік |
Першочергове забезпечення закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту, противірусними препаратами та іншими ліками, дезінфекційними засобами, необхідним медичним обладнанням щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис. грн | 35000,000 |
Показник продукту |
|
|
Кількість лікувальних закладів | од. | 18 |
Показник ефективності |
|
|
Середні витрати на установу | тис.грн | 1944,445 |
Показник якості |
|
|
Першочергова забезпеченість закладів охорони здоров’я | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення закладів охорони здоров’я міста дезінфікуючими розчинами | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис. грн | 6000,000 |
Показник продукту |
|
|
Кількість літрів дезінфектора | л | 15000 |
Показник ефективності |
|
|
Вартість 1 літра дезінфектора | грн | 400,00 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість дезінфікуючими розчинами на період карантину | % | 100 |
|
|
|
Фінансове заохочення медичних працівників, які безпосередньо стикаються з хворими на COVID-19, а також тих, які потенційно можуть бути інфікованими | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис. грн | 18300,000 |
Показник продукту |
|
|
Кількість медичних працівників | шт. од. | 1000 |
Показник ефективності |
|
|
Середні витрати на 1 працівника (300% посадового окладу з нарахуваннями на заробітну плату) | тис. грн | 18,300 |
Показник якості |
|
|
Збільшення посадового окладу медичних працівників | % | 300 |
|
|
|
Організація обсервації та харчування медичних працівників, задіяних у лікуванні хворих на COVID-19 | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис. грн | 3264,780 |
Показник продукту |
|
|
Кількість медичних працівників, які потребують харчування | шт. од. | 685 |
Показник ефективності |
|
|
Середні витрати на 1 медичного працівника на добу (3- разове харчування на 30 днів) | грн | 158,87 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість харчуванням медичних працівників, задіяних у лікуванні хворих на COVID-19 | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення продуктовими наборами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 1 630,2 |
Показник продукту |
|
|
Кількість одержувачів | осіб | 7 800 |
Показник ефективності |
|
|
Середня вартість одного продуктового набору | грн | 209,0 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення продуктовими наборами | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення пакетами для фасування продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 39,0 |
Показник продукту |
|
|
Кількість пакетів, необхідних для фасування продуктових наборів | од. | 7800,0 |
Показник ефективності |
|
|
Середня вартість одного пакета для фасування продуктових наборів | грн | 5,0 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення пакетами для фасування продуктових наборів | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення захисними масками громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 351,0 |
Показник продукту |
|
|
Кількість громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які потребують забезпечення захисними масками | осіб | 7800 |
Показник ефективності |
|
|
Середня вартість захисної маски (з розрахунку 5 шт. на одну особу) | грн | 9,0 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення захисними масками громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | % | 100 |
|
|
|
Виплата премії у розмірі до 100 відсотків посадового окладу працівникам міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 2 862,55 |
Показник продукту |
|
|
Кількість осіб, які потребують виплати премії | од. | 189 |
Показник ефективності |
|
|
Середньомісячний розмір премії у розмірі до 100 відсотків посадового окладу | грн | 7572,88 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення виплати премії | % | 100 |
|
|
|
Придбання палива для забезпечення можливості доставки продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічним міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис. грн | 80,477 |
Показник продукту |
|
|
Кількість літрів палива, необхідного для транспортудля забезпечення можливості доставки продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічним міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (ДП, Бензин А-92, Бензин А-95) | літрів | 3600 |
Показник ефективності |
|
|
Середня вартість 1 літра палива | грн | 22,35 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення паливом для можливості доставки продуктових наборів громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, та підопічним міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення індивідуальними засобами захисту працівників міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 557,55 |
Показник продукту |
|
|
Кількість працівників міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах | осіб | 189 |
Показник ефективності |
|
|
Середньомісячна вартість індивідуальнихзасобів захисту | грн | 1475,0 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість працівників міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах, індивідуальними засобами захисту | % | 100 |
|
|
|
Розміщення осіб, що підлягають обсервації, у спеціальних обсерваторах та/або ізоляторах | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 1680,0 |
Показник продукту |
|
|
Кількість людино/днів, що підлягають обсервації, у спеціальних обсерваторах та/або ізоляторах | людино/днів | 2800 |
Показник ефективності |
|
|
Добова вартість розміщення осіб, що підлягають обсервації, у спеціальних обсерваторах та/або ізоляторах | грн | 600,00 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення потреби розміщення та організація харчування осіб, що підлягають обсервації, у спеціальних обсерваторах та/або ізоляторах | % | 100 |
|
|
|
Створення додаткових запасів рідкого хлору та гіпохлориту натрію | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн. | 660,0 |
Показник продукту |
|
|
Кількість рідкого хлору | тонн | 10,0 |
Кількість гіпохлориту натрію | тонн | 10,0 |
Показник ефективності |
|
|
Вартість 1 тонни рідкого хлору | тис.грн | 48,0 |
Вартість 1 тоннигіпохлориту натрію | тис.грн | 18,0 |
Показник якості |
|
|
Створення додаткових запасів від запланованих | % | 100 |
|
|
|
Забезпечення міського територіального формування цивільного захисту засобами біологічного захисту | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 399,840 |
Показник продукту |
|
|
Кількість засобів індивідуальногозахисту необхідного забезпечення особового складу сил цивільного захисту | од. | 204 |
Показник ефективності |
|
|
Вартість засобів індивідуального захисту на одну особу | тис.грн | 1,960 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість особового складу сил цивільного захисту засобами індивідуального захисту | % | 100 |
|
|
|
Транспортування тіл померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненоїкоронавірусною інфекцією COVID-19 | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 1131,640 |
Показник продукту |
|
|
Кількість діб, протягом якої планується транспортувати тіла померлих | діб | 90 |
Показник ефективності |
|
|
Витрати за добу | тис.грн | 12,57 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість транспортування тіл померлих | % | 100 |
|
|
|
Поховання тіл померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19 | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 2812,595 |
Показник продукту |
|
|
Кількість діб, протягом якої планується поховання тіл померлих | діб | 90 |
Показник ефективності |
|
|
Витрати за добу | тис.грн | 31,25 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість у похованні тіл померлих | % | 100 |
|
|
|
Фінансова підтримка КП ММР «Миколаївпастранс» |
|
|
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 5800,0 |
Показник продукту |
|
|
Кількість комунальних підприємств, яким планується надати фінансову підтримку | од. | 1 |
Показник ефективності |
|
|
Середня сума підтримки 1 підприємства | тис.грн | 5800 |
Показник якості |
|
|
Забезпеченість підприємства фінансовою підтримкою | % | 100 |
|
|
|
Облаштування санітарно-карантинних постів (відділів/відділень) на в’їздах і виїздах в/із територій міста та забезпечення належного їх облаштування (освітлення, шлагбауми, санітарні бар’єри, біотуалети, пересувні приміщення для особового складу тощо) | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг видатків | тис.грн | 3118,000 |
Показник продукту |
|
|
Кількість облаштованих санітарно-карантинних постів (відділів/відділень) | од. | 8 |
Показник ефективності |
|
|
Вартість одного санітарно-карантинного поста (відділу/відділення) | тис.грн | 389,75 |
Показник якості |
|
|
Облаштування санітарно-карантинних постів (відділів/відділень) від запланованих | % | 100 |
|
|
|
Інформування населення в умовах карантину в місті Миколаєві у ЗМІ, в ефірах радіостанцій та шляхом розміщення друкованої продукції | ||
Показник затрат |
|
|
Обсяг фінансування | тис.грн | 22,98 |
Показник продукту |
|
|
Обсяг інформування населення в ефірах радіостанцій | хв. | 2273,00 |
Показник ефективності |
|
|
Вартість хвилиниінформування населення в ефірах радіостанцій | грн | 10,1 |
Показник якості |
|
|
Забезпечення інформування населення в ефірах радіостанцій в умовах карантину | % | 100 |
Опубліковано: 10 червня 2020р.