Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019                                                                                   № 56/58

Про затвердження передавального акта

Міського протитуберкульозного диспансеру та

Статуту створеного в результаті його

реорганізації шляхом перетворення

комунального некомерційного підприємства

Миколаївської міської ради «Центр соціально

значущих хвороб»

 

Відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», враховуючи рішення міської ради від 08.08.2019 № 53/3 «Про припинення діяльності Міського протитуберкульозного диспансеру в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб», керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити передавальний акт Міського протитуберкульозного диспансеру (вулиця Сиваської Дивізії, будинок № 8, місто Миколаїв, 54003; ідентифікаційний код 05483227), правонаступником якого є комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб».

2. Встановити розмір статутного капіталу комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб» в сумі 2 080 529 (два мільйони вісімдесят тисяч п’ятсот двадцять дев’ять) гривень 00 копійок, який сформовано за рахунок залишкової балансової вартості основних засобів, що передаються за передавальним актом Міського протитуберкульозного диспансеру на баланс підприємства.

3. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб», створеного в результаті реорганізації шляхом перетворення Міського протитуберкульозного диспансеру (додається).

4. Голові комісії з реорганізації після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами подати державному реєстратору пакет документів, необхідних для проведення державної реєстрації припинення Міського протитуберкульозного диспансеру та створеного в результаті його реорганізації шляхом перетворення комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту (Мотуза), з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста (Лєпішева), першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Міський голова                                                                                    О. СЄНКЕВИЧ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

від 20 грудня 2019

№ 56/58

 

СТАТУТ

комунального некомерційного підприємства

Миколаївської міської ради

«Центр соціально значущих хвороб»

 

1. Загальні положення

 

1.1. Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб» (далі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним підприємством, що надає послуги вторинної/спеціалізованої медичної допомоги населенню в порядку та на умовах, встановлених чинним законодавством України та цим Статутом.

1.2. Підприємство засновано на комунальній власності територіальної громади міста Миколаєва та створено Миколаївською міською радою (далі – Засновник) в результаті реорганізації шляхом перетворення Міського протитуберкульозного диспансеру. Підприємство є правонаступником усього майна, всіх прав та обов’язків Міського протитуберкульозного диспансеру.

1.3. У своїй діяльності Підприємство керується цим Статутом, Конституцією та законами України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Миколаївської міської ради та виконавчого комітету Миколаївської міської ради, розпорядженнями міського голови.

 

2. Найменування та місцезнаходження Підприємства

 

2.1. Повне найменування Підприємства українською мовою: комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр соціально значущих хвороб».

2.2. Скорочене найменування Підприємства українською мовою: КНП ММР «ЦСЗХ».

2.3. Місцезнаходження Підприємства: вулиця 3 Воєнна, будинок № 8, місто Миколаїв, 54003.

 

3. Мета і предмет діяльності Підприємства

 

3.1. Підприємство здійснює некомерційну господарську діяльність та створено з метою лікування, профілактики та діагностики інфекційних соціально небезпечних хвороб (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД, парентеральні гепатити та інші), здійснення медичної практики шляхом надання кваліфікованої, спеціалізованої медичної допомоги населенню, включаючи широкий спектр профілактичних, діагностичних, лікувальних заходів та послуг медичного характеру, а також інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

3.2. Підприємство є базою для проходження долікарської практики студентами закладів вищої та середньої медичної освіти, а також лікарської практики студентами медичних закладів. Взаємовідносини Підприємства і навчальних закладів регламентуються відповідними угодами.

3.3. Підприємство співпрацює з іншими закладами, медичними товариствами і асоціаціями в організації та наданні кваліфікованої медичної допомоги населенню, бере участь у науково-практичних конференціях та семінарах.

3.4. Основними завданнями Підприємства є:

- надання населенню спеціалізованої, лікувально-діагностичної, консультативної допомоги в амбулаторних умовах хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та парентеральні гепатити;

- лікувально-профілактична робота;

- організаційно-методична робота;

- попередження зараження населення на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, парентеральні гепатити;

- зниження негативного впливу туберкульозу, ВІЛ-інфекцію/СНІДу, парентеральних гепатитів;

- підготовка та підвищення кваліфікації лікарів;

- наукова діяльність, втілення та розповсюдження наукових винаходів та раціоналізаторських пропозицій;

- провадження діяльності у порядку, встановленому чинним законодавством України, пов’язаної із придбанням, зберіганням, відпуском, використанням, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

3.5. Предметом (видами) діяльності Підприємства є:

- медична практика;

- надання громадянам спеціалізованої, висококваліфікованої діагностичної, консультативної і лікувальної допомоги в амбулаторних умовах;

- здійснення профілактики захворювання на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, парентеральні гепатити серед населення;

- здійснення оздоровчих заходів;

- просвітницька діяльність, направлена на пропаганду здорового способу життя, профілактику туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, парентеральних гепатитів;

- наукова і методична діяльність, підготовка та перепідготовка медичних фахівців, організація та забезпечення підвищення кваліфікації медичних працівників;

- проведення медичних експертиз тимчасової непрацездатності хворих на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, парентеральні гепатити,  та контроль за видачею листків непрацездатності;

- проведення експертизи працездатності і направлення хворих на медико-соціальну експертну комісію (далі – МСЕК);

- розробка та впровадження в практику досягнення науково-технічного прогресу світового та вітчизняного досвіду з медичних технологій в галузі охорони здоров’я, обладнання та методів профілактики, діагностики та лікування туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, парентеральних гепатитів;

- вдосконалення системи медичної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, парентеральні гепатити;

- надання бази для навчання студентів закладів вищої та середньої освіти;

- організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування;

- забезпечення раціонального використання матеріальних та фінансових ресурсів в усіх напрямках діяльності;

- участь у розробці заходів, спрямованих на підвищення якості медичного обслуговування та охорони здоров’я населення за завданням органу управління;

- надання медичної допомоги на засадах, зумовлених медичним страхуванням;

- виконання державних та регіональних програм з питань охорони здоров’я;

- лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії;

- надання паліативних послуг  амбулаторними мобільними бригадами.

- надання спеціалізованої наркологічної та психіатричної допомоги населенню;

- надання первинної та інших видів медичної допомоги населенню;

- здійснення організаційного та методологічного контролю за дотриманням в інших закладах охорони здоров’я якості надання медичної допомоги хворим з соціально небезпечними хворобами, визначеними чинним законодавством України.

3.6. Відповідно до мети створення, визначеної цим Статутом, Підприємство має право здійснювати інші види діяльності, що не суперечать чинному законодавству України, а також види діяльності, що згідно з чинним законодавством України потребують спеціальних дозволів (ліцензій):

- медична практика;

- діяльність, що пов’язана з придбанням, зберіганням, відпуском, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на безоплатній основі.

3.7. Підприємство може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Юридичний статус, права та обов’язки Підприємства

 

4.1. Підприємство є юридичною особою, має печатки (штампи) зі своїм найменуванням, а також бланки з власними реквізитами.

Права та обов’язки юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації у встановленому чинним законодавством України порядку.

4.2. Підприємство має право:

4.2.1. Самостійно планувати, організовувати і здійснювати свою господарську діяльність відповідно до положень цього Статуту та вимог чинного законодавства України з урахуванням показників затвердженого річного фінансового плану тощо.

4.2.2. Надавати платні послуги за цінами (тарифами), встановленими відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.2.3. Відкривати рахунки в банках та установах Державної казначейської служби України.

4.2.4. Укладати кредитні угоди та одержувати кредити (позики), в тому числі на умовах лізингу, за погодженням із Засновником у встановленому чинним законодавством України порядку.

4.2.5. Для здійснення господарської діяльності залучати і використовувати матеріально-технічні, фінансові, трудові та інші види ресурсів, використання яких не заборонено чинним законодавством України.

4.2.6. Здійснювати будівництво, реконструкцію, модернізацію, поточний та капітальний ремонт закріпленого за Підприємством майна у встановленому чинним законодавством України порядку та з урахуванням нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.

4.2.7. За погодженням із Засновником створювати свої філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, а також бути засновником (учасником) інших юридичних осіб.

4.2.8. Укладати господарські договори (угоди, контракти тощо) з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, а також з фізичними особами.

4.2.9. Набувати майнових та немайнових прав, бути позивачем і відповідачем (третьою особою) у судових справах.

4.2.10. Звертатися у порядку, передбаченому чинним законодавством України, до центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств і організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, для отримання інформації та матеріалів, необхідних для виконання покладених на Підприємство завдань.

4.2.11. В межах узгоджених планових завдань та кошторисів направляти спеціалістів за кордон та використовувати іноземних спеціалістів у своїй роботі згідно з чинним законодавством України.

4.2.12. Надавати в оренду закріплене за Підприємством майно іншим юридичним та фізичним особам відповідно до вимог чинного законодавства України та нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.

4.2.13. Брати в оренду майно для здійснення своєї діяльності, передбаченої цим Статутом.

4.2.14. Користуватися іншими правами суб’єкта господарювання та комунального закладу охорони здоров’я, що не суперечать чинному законодавству України.

4.3. Підприємство зобов’язане:

4.3.1. Складати і виконувати затверджений річний фінансовий план, відповідно до якого отримує доходи і здійснює видатки, визначає обсяг та спрямування коштів на фінансування його господарської діяльності протягом планового року.

4.3.2. Забезпечувати своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам, а також сплату податків, зборів та інших обов’язкових платежів відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.3.3. Вести бухгалтерський облік, складати та подавати фінансову, статистичну, кадрову та іншу звітність згідно із чинним законодавством України.

4.3.4. Створювати належні та безпечні умови для високопродуктивної праці, забезпечувати додержання вимог чинного законодавства України про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування.

4.3.5. Виконувати норми та вимоги щодо охорони навколишнього середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки.

4.3.6. Проводити інвентаризацію закріпленого за ним майна, коштів та зобов’язань для забезпечення достовірності даних його бухгалтерського обліку, фінансової звітності та статистичної інформації згідно із чинним законодавством України.

4.3.7. Дотримуватись вимог антикорупційного законодавства України.

4.3.8. Оприлюднювати інформацію про свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства України та нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.

4.4. Підприємство не несе відповідальності за зобов’язаннями Засновника та уповноважених ним виконавчих органів, які у свою чергу не несуть відповідальності за зобов’язаннями Підприємства, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

Підприємство відповідає за своїми зобов’язаннями лише коштами, що перебувають у його розпорядженні.

 

5. Порядок формування майна. Розмір і порядок формування

статутного капіталу Підприємства

 

5.1. Все майно Підприємства, передане йому Засновником, а також придбане ним в період здійснення господарської діяльності, є комунальною власністю територіальної громади міста Миколаєва і закріплюється за Підприємством на праві оперативного управління.

5.2. Джерелами формування майна та коштів Підприємства є:

- комунальне майно, закріплене за ним на праві оперативного управління;

- кошти міського бюджету;

- власні надходження Підприємства від здійснення ним господарської діяльності: кошти від здачі в оренду майна, закріпленого за ним на праві оперативного управління, кошти одержані від надання платних послуг;

- майно, придбане у інших юридичних або фізичних осіб у встановленому чинним законодавством України порядку;

- майно та кошти, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних благодійних внесків, пожертвувань юридичних і фізичних осіб;

- майно та кошти, що надходять в рамках виконання державних та/або місцевих цільових програм розвитку медичної галузі;

- кредити банків та інших кредиторів;

- майно та кошти, отримані з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

5.3. Власні надходження Підприємства від здійснення ним господарської діяльності використовуються з метою забезпечення його діяльності відповідно до вимог чинного законодавства України та положень цього Статуту.

5.4. Володіння, користування і розпорядження закріпленим за Підприємством комунальним майном здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства України та з урахуванням нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.

5.5. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Підприємства або їх частини серед Засновника, уповноважених виконавчих органів Засновника, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску) та членів органів управління Підприємства, а також інших пов’язаними з ними осіб.

5.6. Не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків), в розумінні пункту 5.5 цього Статуту, використання Підприємством відповідних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на його утримання, реалізації мети та напрямів (видів) діяльності, визначених цим Статутом.

5.7. Розмір статутного капіталу Підприємства встановлено в сумі 2 080 529 (два мільйони вісімдесят тисяч п’ятсот двадцять дев’ять) гривень 00 копійок.

Статутний капітал Підприємства формується та змінюється в порядку, встановленому рішеннями Засновника з урахуванням вимог чинного законодавства України. Відомості про розмір (зміну розміру) статутного капіталу Підприємства підлягають державній реєстрації.

 

6. Управління Підприємством

 

6.1. Підприємство у своїй діяльності підзвітне і підконтрольне Засновнику та підпорядковане управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради (далі – Уповноважений орган).

6.2. Засновник приймає рішення про:

- встановлення розміру, порядку формування та зміни розміру статутного капіталу Підприємства;

- затвердження Статуту Підприємства, внесення змін (доповнень) до нього;

- ліквідацію, реорганізацію та перепрофілювання Підприємства;

- затвердження персонального складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) Підприємства;

- затвердження ліквідаційного (проміжного ліквідаційного) та розподільчого балансу, передавального акта Підприємства;

- надання згоди Підприємству на створення дочірніх та спільних підприємств, в тому числі з іноземними інвестиціями;

- надання згоди на укладення Підприємством кредитних угод та одержання кредитів (позик), в тому числі на умовах лізингу, у встановленому чинним законодавством України порядку;

- надання дозволу на відчуження закріпленого за Підприємством майна;

- створення тимчасової контрольної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності Підприємства.

Засновник правомочний розглядати і вирішувати інші питання діяльності Підприємства, віднесені чинним законодавством України та цим Статутом до його відання.

6.3. Уповноважений орган:

- здійснює контроль за додержанням Підприємством положень цього Статуту;

- координує роботу щодо підвищення кваліфікації персоналу та впровадження інформаційних технологій в діяльності Підприємства;

- координує діяльність Підприємства щодо санітарно-освітньої роботи серед населення;

- здійснює наглядові заходи щодо виконання Підприємством вимог чинного законодавства України в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров’я, стандартів медичного обслуговування, підвищення якості  надання медичних послуг;

- розглядає проєкт річного фінансового плану Підприємства;

- здійснює аналіз результатів діяльності, розробку пропозицій та заходів щодо підвищення ефективності діяльності Підприємства;

- погоджує проєкти рішень Засновника про внесення змін (доповнень) до Статуту, ліквідацію та реорганізацію (перепрофілювання) Підприємства;

- за результатами проведеного конкурсу укладає контракт з керівником Підприємства, призначає на посаду та звільняє його з посади;

- погоджує організаційну структуру і штатний розпис Підприємства.

Уповноважений орган може розглядати і вирішувати інші питання діяльності Підприємства, віднесені чинним законодавством України та Засновником до його повноважень.

6.4. Контроль за використанням та станом обліку закріпленого за Підприємством майна, в межах наданих Засновником повноважень, здійснює управління комунального майна Миколаївської міської ради.

6.5. Поточне (оперативне) управління Підприємством здійснює Директор (далі – Керівник). Строк найму, права, посадові обов’язки і відповідальність, умови матеріального забезпечення, звільнення з посади та інші умови найму Керівника визначаються в укладеному з ним контракті з урахуванням норм чинного законодавства України.

У своїй роботі Керівник Підприємства підзвітний Засновнику, Уповноваженому органу, управлінню комунального майна Миколаївської міської ради та іншим уповноваженим виконавчим органам Засновника.

6.6. Керівник Підприємства:

- самостійно вирішує питання діяльності Підприємства, крім тих, що віднесені чинним законодавством України та цим Статутом до компетенції Засновника, Уповноваженого органу, управління комунального майна Миколаївської міської ради та інших уповноважених виконавчих органів Засновника;

- відповідає за формування та виконання показників затвердженого річного фінансового плану, організацію бухгалтерського обліку, збереження документації і звітності Підприємства;

- діє без доручення від імені Підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, інших організаціях, а також у відносинах з юридичними та фізичними особами;

- видає відповідно до своєї компетенції накази з питань діяльності Підприємства, обов’язкові для всіх підрозділів та працівників Підприємства;

- за погодженням з Уповноваженим органом затверджує організаційну структуру і штатний розпис, а також встановлює чисельність працівників Підприємства з урахуванням показників його затвердженого річного фінансового плану;

- затверджує положення про філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи Підприємства без статусу юридичної особи;

- призначає на посади та звільняє з посад працівників Підприємства в установленому чинним законодавством України порядку;

- обирає форму і систему оплати праці, встановлює працівникам Підприємства конкретні розміри тарифних ставок (посадових окладів), винагород, надбавок і доплат з дотриманням норм і гарантій, передбачених чинним законодавством України та умовами укладеного колективного договору;

- застосовує заходи заохочення та дисциплінарного стягнення до працівників Підприємства;

- розпоряджається коштами Підприємства відповідно до чинного законодавства України з урахуванням рішень Засновника (Уповноваженого органу) та цього Статуту;

- видає довіреності, підписує від імені Підприємства господарські договори (угоди, контракти тощо) з іншими підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, а також з фізичними особами;

- надає Засновнику, Уповноваженому органу, управлінню комунального майна Миколаївської міської ради та іншим уповноваженим виконавчим органам Засновника на їх вимогу (доручення) інформацію (документацію), яка стосується діяльності Підприємства;

- забезпечує проведення переговорів з членами (представниками) трудового колективу з проблемних питань діяльності Підприємства;

- відповідає за оприлюднення та достовірність інформації про діяльність Підприємства;

- відповідає за порушення порядку укладення договорів оренди закріпленого за Підприємством майна та невжиття заходів щодо погашення заборгованості з орендної плати;

- забезпечує ефективне використання та збереження закріпленого за Підприємством майна;

- несе матеріальну відповідальність в порядку, визначеному чинним законодавством України;

- здійснює інші повноваження та несе обов’язки відповідно до чинного законодавства України та умов укладеного з ним контракту.

У випадку невиконання чи неналежного виконання посадових обов’язків, передбачених цим Статутом та умовами укладеного контракту, Керівник Підприємства несе відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства України.

6.7. На період тимчасової відсутності Керівника його посадові обов’язки на підставі внутрішнього наказу виконує заступник (інша посадова особа Підприємства) за погодженням з Уповноваженим органом.

З дня виникнення вакантної посади Керівника його посадові обов’язки на підставі наказу Уповноваженого органу виконує заступник (інша посадова особа Підприємства) до призначення у встановленому порядку нового Керівника.

6.8. З метою дотримання прав, забезпечення безпеки пацієнтів та додержання вимог чинного законодавства України при здійсненні медичного обслуговування населення на Підприємстві може утворюватися спеціальний наглядовий орган – Спостережна рада, порядок утворення, права та обов’язки якої визначаються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

6.9. Засновник, Уповноважений орган, управління комунального майна Миколаївської міської ради та інші уповноважені виконавчі органи Засновника не мають права втручатись в оперативно-господарську діяльність Підприємства.

6.10. Збитки, завдані Підприємству внаслідок виконання рішень органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, які було визнано судом незаконними, підлягають відшкодуванню зазначеними органами добровільно або за рішенням суду.

6.11. Річна фінансова звітність Підприємства може підлягати обов’язковій перевірці незалежним аудитором в порядку, визначеному чинним законодавством України.

 

7. Трудовий колектив Підприємства

 

7.1. Трудовий колектив Підприємства складається з осіб, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі укладеного з ними трудового договору.

7.2. Повноваження трудового колективу реалізуються безпосередньо через загальні збори трудового колективу Підприємства або спеціальний виборний орган первинної профспілкової організації, до складу якої не може обиратися Керівник Підприємства.

7.3. Виробничі, трудові і соціально-економічні відносини трудового колективу з керівництвом Підприємства регулюються умовами колективного договору, укладеного відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.4. Заробітна плата працівників Підприємства не може бути нижчою від встановленого чинним законодавством України мінімального розміру. Оплата праці працівників Підприємства здійснюється у першочерговому порядку. Усі інші платежі здійснюються Підприємством після виконання зобов’язань щодо оплати праці.

 

8. Припинення діяльності Підприємства

 

8.1. Діяльність Підприємства припиняється в результаті його реорганізації (шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації за рішенням Засновника, а у випадках, передбачених чинним законодавством України, – за рішенням суду.

8.2. Припинення діяльності Підприємства здійснюється комісією з припинення (комісією з реорганізації, ліквідаційною комісією) відповідно до загального порядку припинення юридичної особи, визначеного чинним законодавством України.

8.3. У разі припинення діяльності Підприємства (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) усі активи Підприємства передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду та/або зараховуються до доходу міського бюджету.

8.4. Підприємство вважається таким, що припинило свою діяльність, з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення Підприємства як юридичної особи.

 

9. Заключні положення

 

9.1. Цей Статут набирає чинності з дня його державної реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

9.2. Питання, не врегульовані цим Статутом, регулюються чинним законодавством України та нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування.

9.3. Внесення змін (доповнень) до цього Статуту оформлюється шляхом викладення та затвердження його в новій редакції, що підлягає державній реєстрації в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

______________________________________________________

 

Опубліковано: 09 січня 2020р.     

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: