Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

27 грудня 2019                                                                                        № 1403

Про надання дозволу громадянам

на відмову від здійснення

переважного права купівлі частки

у праві спільної часткової

власності на нерухоме майно

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на відмову від здійснення переважного права купівлі частки у праві спільної часткової власності на нерухоме майно, виходячи з інтересів дітей, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.362 Цивільного кодексу України, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

      1. Надати дозвіл Обрубінській Ірині Григорівні, відмовитися від здійснення  переважного права купівлі 11/100 часток домоволодіння, у праві спільної часткової власності на нерухоме майно, що належить Абаімовій Надії Андріївні, по вул. Чкалова, 11 у м. Миколаєві, враховуючи, що зазначений правочин не порушує житлових прав дітей, Обрубінського Артема Володимировича, 03.06.2004 р.н. та Карпіченко Гліба Дмитровича, 19.01.2009 р.н., які мають право користування зазначеним домоволодінням.

   

2. Попередити законних представників дітей про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Міський  голова                                                                                   О.СЄНКЕВИЧ

 

 

Опубліковано: 03 січня 2020р.     

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: