Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

27 грудня 2019                                                                                        № 1377

Про надання дозволу на

придбання нерухомого майна

 

Розглянувши заяви та документи, надані громадянами, про надання дозволу на придбання нерухомого майна відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст. 32, 71, 242, 244 Цивільного кодексу України, п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл _____________, придбати 1/4 частку  квартири , будинок 2/5, корпус 1 по вулиці Архітектора Старова у                          м. Миколаєві, що належить  на праві приватної власності  Давченку Сергію Вадимовичу, з обов’язковим збереженням за неповнолітнім  Давченком  Денисом Сергійовичем, 26.06.2002 р.н., права власності та права користування ¼ частки житлової площі в даній квартирі.

 

2. Попередити законного представника про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

 

3. Зобов’язати Давченко Тетяну Миколаївну  у тримісячний термін надати до служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради копії відповідних документів.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Міський голова                                                                                    О. СЄНКЕВИЧ

 

 

Опубліковано: 02 січня 2020р.     

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: