Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

21 листопада 2019                                                                                      №  1246

Про    надання дозволу ПІБ

на укладання договору

купівлі-продажу житла

 

       Розглянувши документи про надання дозволу ПІБ на  укладання договору купівлі-продажу житла, встановлено, що рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.07.2019 № 734 ПІБ, р.н., надана повна цивільна дієздатність.

   Відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.31,242 Цивільного кодексу України, керуючись п.п. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.         Надати дозвіл громадянці, ПІБ, придбати 1/3 частки  адреса у м. Миколаєві із збереженням права користування житловим приміщенням за малолітньою ПІБ,  р.н., де вона зареєстрована та проживає.

2.         Попередити законного представника  малолітньої про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

1.        Зобов’язати законного представника малолітньої у трьохмісячний термін надати до служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради документи, що підтверджують право  користування житловим приміщенням.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради  Кравченко Ю.В.

  

Міський голова                                                                               О. СЄНКЕВИЧ

 

 

  Опубліковано: 27 листопада 2019р.     


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: