Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

21 листопада 2019                                                                                      №  1244

Про визнання рішення виконавчого

комітету Миколаївської міської ради від   

№   “Про влаштування дитини,  ПІБ, р.н., до

комунального закладу «Загальноосвітня

школа-інтернат І-ІІІ ступенів-центр

загальної і профільної освіти та

комплексної реабілітації” Миколаївської

обласної ради на повне державне

забезпечення таким, що втратило чинність

 

     Розглянувши документи про визнання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від   №   “Про влаштування дитини,  ПІБ,  р.н., до комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації,” Миколаївської обласної ради на повне державне забезпечення таким, що втратило чинність,  встановлено:

   - дитина, ПІБ,  р.н., влаштований до дитячого будинку сімейного типу на спільне проживання та виховання (рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 11.10.2019  №  ).

      Згідно з викладеним, виходячи з інтересів дитини, відповідно до п. 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.08 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування,   пов’язаної  із захистом  прав дитини”,  керуючись  п.п.  4 п «б» ч.1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від   №  “Про влаштування дитини, ПІБ, р.н.,  до комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації” Миколаївської обласної ради на повне державне забезпечення” визнати таким, що втратило чинність.

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради  Кравченко Ю.В.

 

   

Міський голова                                                                               О. СЄНКЕВИЧ

 

 Опубліковано: 27 листопада 2019р.     


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: