Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

27 вересня 2019                                                                                  № 1033

Про надання адресної грошової допомоги

 

Розглянувши заяви та акти обстеження матеріально-побутових умов громадян, згідно з рішенням виконкому міської ради від 25.03.2016 № 285 “Про Порядок надання адресної грошової допомоги громадянам” зі змінами та доповненнями, рішенням міської ради від 21.12.2018 № 49/31 “Про бюджет міста Миколаєва на 2019 рік”, керуючись пп. 1 п. “а” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати адресну грошову допомогу громадянам, заяви яких були розглянуті на комісії виконкому міської ради по розгляду заяв громадян для надання їм матеріальної допомоги, за рахунок коштів, передбачених у кошторисі департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на “надання матеріальної допомоги”, в сумі 112500 грн. (Додаток 1).

2. Надати адресну грошову допомогу громадянам, заяви яких були розглянуті на комісіях в адміністраціях районів Миколаївської міської ради, за рахунок коштів, передбачених у кошторисі департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на “надання матеріальної допомоги”, в сумі 26200 грн. (Додаток 2).

3. Надати адресну грошову допомогу, як виключення, відповідно до Порядку надання адресної грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 25.03.2016 № 285, зі змінами та доповненнями:

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з  тяжкою хворобою сина у сумі 8 000 грн.;

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою матері у сумі 5 000 грн.;

- , який проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою у сумі 5 000 грн.;

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою чоловіка у сумі 10 000 грн.;

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою сина у сумі 10 000 грн., за рахунок коштів міського бюджету, які розподілені депутатом Миколаївської міської ради Веселовською Л.І. на виконання доручень виборців у 2019 році;

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою сина у сумі 7 000 грн.;

- , яка проживає за адресою: , у зв’язку з тяжкою хворобою у сумі 10 000 грн., за рахунок коштів міського бюджету, які розподілені депутатом Миколаївської міської ради Манзюк Н.І. на виконання доручень виборців у 2019 році.

4. Надати адресну стипендію особам похилого віку, яким виповнилось 100 і більше років, за рахунок коштів, передбачених у кошторисі департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на “надання матеріальної допомоги”, у сумі 6000 грн. (Додаток 3).

5. Надати адресну стипендію міської ради члену сім’ї Героя Радянського Союзу, який брав участь у визволенні міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників у складі загону 68 десантників під командуванням К. Ольшанського, та пенсіонеру МВС за виявлений героїзм під час затримання особливо небезпечного злочинця, а саме:

- , яка мешкає за адресою: , у розмірі 782 грн.;

- , який мешкає за адресою: , у розмірі 782 грн.

6. Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради виплатити зазначені кошти в сумі 201264 грн. згідно з додатками.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В. КРИЛЕНКО

 

Опубліковано: 02 жовтня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: