Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

27 вересня 2019                                                                                № 1025

Про вибуття з дитячого будинку

сімейного типу П.І.Б.,  р.н.

 

Згідно з рішенням виконкому Миколаївської міської ради                    від №  «Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу на спільне проживання та виховання П.І.Б.,  р.н., П.І.Б.,  р.н.», П.І.Б. вважається дитиною-вихованцем П.І.Б., П.І.Б.

Розглянувши заяву батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, П.І.Б., П.І.Б., про вибуття з дитячого будинку сімейного типу П.І.Б., 26 р.н., у зв’язку з виникненням несприятливих умов для виховання та спільного проживання дітей, відсутністю взаєморозуміння з дитиною, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від __, відповідно до п.4 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України   від 31.01.2007 № 81, керуючись пп. пп.2,4 п.«б» ч.1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

         

          1. З 27.09.2019 вважати  П.І.Б.,  р.н., таким, що вибув з дитячого будинку сімейного типу П.І.Б., П.І.Б..

          2. Доручити службі у справах дітей Миколаївської міської ради підготувати додаток до договору «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу» від  №    .

          3. Доручити департаменту фінансів Миколаївської міської ради припинити фінансування департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для виплати державної соціальної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету.

4. Доручити департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради припинити виплату державної соціальної допомоги на П.І.Б.,  р.н.

5. Внести до рішення виконкому Миколаївської міської ради                від   №   «Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу на спільне проживання та виховання П.І.Б., р.н., П.І.Б.,  р.н.» зміну:

- у назві та тексті рішення слова та цифри «П.І.Б.,  р.н.» виключити.         

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В. КРИЛЕНКО

 

Опубліковано: 02 жовтня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: