Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

27 вересня 2019                                                                                      №  1024

Про влаштування до дитячого

будинку сімейного типу на спільне

проживання та виховання П.І.Б.,  р.н., 

П.І.Б.,  р.н.

 

Розглянувши заяву батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, П.І.Б. та П.І.Б., які мешкають за адресою: м. Миколаїв, вул. , буд., про влаштування до дитячого будинку сімейного типу на спільне проживання та виховання П.І.Б., р.н., П.І.Б., р.н., встановлено наступне.

Батьки-вихователі, П.І.Б. та П.І.Б., створили відповідні умови для проживання і виховання дітей, належним чином виконують свої обов’язки.

          Рішенням виконкому Миколаївської міської ради від  №  П.І.Б.,  р.н., наданий статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Згідно з повідомленням комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5» від __ мати дитини, П.І.Б., за станом здоров’я не може виконувати батьківські обов’язки. Відомості про батька дитини записані відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від   № ).

          Довідка служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради від  №  засвідчує перебування П.І.Б. на первинному обліку з ____.

          Відповідно до довідки служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради від №  П.І.Б. не має неповнолітніх братів та сестер.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна (довідка від  № ) відсутні відомості про права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження щодо П.І.Б.

          На даний час П.І.Б. перебуває у комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.

Рішенням виконкому Миколаївської міської ради від №  П.І.Б., р.н., наданий статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Дитина відібрана у матері, П.І.Б. (рішення Центрального районного суду                        м. Миколаєва від , справа № ). Відомості про батька дитини записані відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від   № ).

          Довідка служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради від  №  засвідчує перебування П.І.Б. на первинному обліку з ____.

          Відповідно до довідки служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради від   №  П.І.Б. не має неповнолітніх братів та сестер.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна (довідка від ____ № ____) відсутні відомості про права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження щодо П.І.Б.

          На даний час П.І.Б. перебуває у комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.

З метою забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 81, ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», Указу Президента України           від 16.12.2011 № 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», висновку служби у справах дітей Миколаївської міської ради від  №    про можливість поповнення дитячого будинку сімейного типу, висновку Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від  № , рішення комісії з питань захисту прав дитини від __, керуючись пп. 2 п. «б» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Влаштувати з 01.10.2019 до дитячого будинку сімейного типу П.І.Б., П.І.Б. на спільне проживання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, П.І.Б.,  р.н., П.І.Б.,  р.н.

2. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дітей на П.І.Б. та П.І.Б. відповідно до п. 19 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564.

3. Доручити службі у справах дітей Миколаївської міської ради підписати додаток до договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу з батьками-вихователями, П.І.Б., П.І.Б., забезпечити здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей, а також за виконанням батьками-вихователями умов укладеного договору; забезпечити дітей пільговим оздоровленням; готувати щорічні звіти про умови утримання і виховання дітей.

4. Доручити Миколаївському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника; забезпечити соціальне супроводження з метою надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу; забезпечити надання до служби у справах дітей Миколаївської міської ради щорічної інформації про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу.

5. Доручити департаменту фінансів Миколаївської міської ради проводити фінансування департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для здійснення видатків за рахунок субвенції з державного бюджету.

6. Доручити департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради призначення і виплату державної соціальної допомоги на дітей, грошового забезпечення батькам-вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті; здійснювати зазначені виплати на дітей, грошове забезпечення батькам-вихователям щомісячно до 20 числа.

7. Доручити управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради закріпити лікаря за дітьми; забезпечити проходження двічі на рік медичного огляду, здійснення диспансерного нагляду за дітьми-вихованцями дитячого будинку сімейного типу; забезпечити подання до служби у справах дітей Миколаївської міської ради щорічного звіту про стан здоров’я дітей, дотримання батьками-вихователями рекомендацій лікарів.

8. Доручити управлінню освіти Миколаївської міської ради забезпечити право дітей на здобуття загальної середньої освіти; подання до служби у справах дітей Миколаївської міської ради щорічного звіту про рівень розвитку, знань дітей, наявність навчального приладдя, сезонного одягу, відвідування дітьми гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків-вихователів у вихованні дітей тощо.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В. КРИЛЕНКО

 

Опубліковано: 02 жовтня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: