Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

13 червня 2019                                                                                   № 51/423

Про надання дозволу фізичним особам-

підприємцям на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення)  меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) у

Центральному  районі м. Миколаєва

 

          Розглянувши звернення фізичних осіб-підприємців, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України "Про оренду землі", "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати ФОП Точилкіну Сергію Анатолійовичу та ФОП Бєглову Олегу Юрійовичу дозвіл для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоду на відновлення меж  земельної ділянки площею 81 кв.м, за рахунок земельної ділянки,  відведеної рішенням міської ради від  19.11.2014 № 44/43, з метою передачі земельної ділянки в оренду  для  обслуговування  продовольчого магазину по вул.1 Воєнній, 11/1, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 16.07.2018 № 17-2825.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 19.11.2018, протокол № 97, на якому  рекомендовано погодити це питання.

 

2. Зобов'язати замовників надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин  та екології (Концевого),  заступника міського голови   Андрієнка Ю.Г.        

 

 

Міський голова                                                                     О.Ф. Сєнкевич                  

 Опубліковано: 18 липня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: