Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

13 червня 2019                                                                                   № 51/425

Про надання фізичній особі - підприємцю

дозволу на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для обслуговування магазину у

Центральному  районі м.Миколаєва

 

Розглянувши звернення фізичної особи - підприємця, наявну земельно-кадастрову інформацію, погодження постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати ФОП Пасічному Олександру Станіславовичу  дозвіл   для складання проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки в оренду  орієнтовною площею 240 кв.м, для обслуговування магазину по Одеському шосе, 86/2-г,  відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 15.08.2018 № 17-3531.

Площу земельної ділянки уточнити проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екологіївід 24.09.2018, протокол № 94, на якому  рекомендовано погодити це питання.

2. Зобов'язати замовника надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради погоджений проект землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого),  заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                    О.Ф. Сєнкевич                  

 Опубліковано: 18 липня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: