Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26 квітня 2019                                                                                      №  365

Про надання дозволу громадянам на

укладання договору купівлі-продажу

житла, яке належить їм на праві

приватної власності

 

 

Розглянувши заяви та документи, надані громадянами, про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житла, яке належить їм на праві приватної власності, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України  «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», п.п. 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.  31, 71, 242 Цивільного кодексу України, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

      1. Надати дозвіл законним представникам, __________________ та ________________,  продати від імені малолітньої  дитини,  ________________, __________ р.н., 1/3 частку  квартири ____ по вулиці ____________, будинок  _____ у  місті Миколаєві, що належить малолітній  на праві приватної власності, та підписати відповідні документи.

     2. Надати дозвіл законним  представникам ________________ та ______________, придбати  від імені  та на ім’я  малолітньої  дитини, ____________, _______  р.н., 1/2 частку квартири ___ по вулиці __________ будинок ____ у м. Києві, та підписати відповідні документи.

3. Попередити законних  представників  про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових   прав дитини.

4. Зобов’язати законних представників у тримісячний термін надати до служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради копію документів, які підтверджують набуте дитиною право власності.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В.І.Криленко

 Опубліковано: 7 травня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: