Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2017                                                                              № 18/20

Про  передачу за фактичним землекорис­туванням земельної

ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку             

для  обслуговування капітальних будівель  по  Заводському

району    м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оренду землі», «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити документацію із землеустрою об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку, з метою передачі земельної ділянки  для  обслуговування капітальних будівель:

 

        1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  щодо відведення в постійне користування із співвласниками будівель земельної ділянки  (кадастровий номер 4810136300:02:014:0002) загальною площею 3227 кв.м, за рахунок земель комунальної власності,  зарахувавши її до земель житлової забудови (В.02.03-для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку), для обслуговування  житлового будинку по вул. Пограничній (Чигрина),3 .

             Земельна ділянка  згідно з додатком 6 до Порядку ведення Державного земельного кадастру , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, має обмеження у використанні:

            -07.02- « право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху» на частину земельної ділянки площею 300 кв.м.

           1.1. Пункти 5.1 та 5.2 розділу І рішення  міської  ради   від 30.10.2008                № 29/41:« 5.1.Передати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Наш Дом»  в оренду із співвласниками будівель строком на 25 років земельну ділянку площею 3277 кв.м  для обслуговування житлового будинку по вул.Чигрина, 3.

         5.2.З метою визначення розміру орендної плати затвердити розмір ідеальної частки  ОСББ «Наш ДОМ» 7653/10000 від земельної ділянки площею 3277 кв.м, що складає 2508 кв.м (землі змішаного використання), для обслуговування житлового будинку  по вул.Чигрина, 3» визнати такими, що втратили чинність.   

  1.2 Договір оренди землі, який зареєстровано в Книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 27.04.2009  № 6519, припинити.

            1.3. Передати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку              « НАШ ДОМ»  в постійне користування із співвласниками будівель земельну ділянку загальною площею 3227 кв.м для    обслуговування житлового будинку по вул.Чигрина, 3 відповідно до висновку управління містобудування та архітектури    Миколаївської міської ради від 27.10.2016 №17-5325.

            1.4. З метою визначення розміру  плати за землю затвердити  розмір  ідеальної частки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку              « НАШ ДОМ»  7623/10000 від земельної ділянки загальною площею              3227 кв.м, що складе 2460 кв.м , для    обслуговування житлового будинку по вул.Чигрина, 3.   

             Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 16.01.2017, протокол № 33, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради.

Зобов’язати  землекористувачів:

- одержати документи, які посвідчують право на землю;

- у місячний строк здати розірваний договір оренди землі в управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради;

- забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки;

- виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України;

- у разі необхідності проведення реконструкції чи будівництва нового об'єкта, який відповідає цільовому використанню земельної ділянки, питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законом. Після завершення реконструкції або будівництва, введення об'єкта до експлуатації та реєстрації прав власності в установленому законом порядку.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва,  регулювання земельних відносин та екології (Концевого),   заступника  міського голови   Турупалова А.В. 

 

Міський голова                                                                                  О.Ф. Сєнкевич


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: