Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

30 березня 2017                                                                                               №  261

Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 рр.

 

У зв’язку з підвищенням середньої добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб, яка становить більш як +8 градусів С, відповідно до п. 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Закінчити опалювальний сезон з 31.03.2017 на всіх об’єктах, крім дошкільних закладів, лікарень, пологових будинків, амбулаторій.

 

2. Начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І., в.о. начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюку  В.В. для продовження опалювального сезону надати письмові звернення теплогенеруючим підприємствам з переліком об’єктів, яким необхідно продовжити опалювальний сезон.

 

3. Теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла виконати відключення тепла в технологічній послідовності й з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 5-денного терміну з дати прийняття даного рішення.

 

4. ПАТ “Миколаївська ТЕЦ”, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ДП “НВКГ “Зоря”-“Машпроект”, іншим постачальникам теплової енергії, департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради:

- розрахунки вартості наданих послуг, пільг та субсидій, що надаються певним категоріям населення, виконувати, виходячи з фактичних дат відключення житлових будинків теплопостачання, за даними теплогенеруючих та житлово-експлуатаційних підприємств;

- до 02.05.2017 завершити корегування нарахувань за послуги опалення та гарячого водопостачання і розміру пільг та субсидій по кожному особовому рахунку відповідно до фактично наданих обсягів послуг та умов опалювального сезону 2016-2017 рр.

 

5. Відділу інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради (Олійник) опублікувати це рішення в засобах масової інформації.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Мкртчяна М.С.

 

Перший заступник

міського голови                                                                                    А.Д.Дадівєрін

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: