Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

11 квітня 2016                                                                                   № 333

Про розгляд звернень громадян та

клопотання служби у справах дітей

адміністрації Ленінського району

Миколаївської міської ради щодо взяття

на соціальний квартирний облік

 

         Розглянувши заяви громадян та клопотання служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, протокол наглядової ради у сфері розподілу соціального житла від 30.03.2016 № 6, згідно з ч.1, ст.10, п.7 ч.1 ст.11, п.3 ч.1 ст.18 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», п.п.1, 2 Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік , їх перебування на такому обліку та зняття з нього, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 682, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

           1. Взяти на соціальний квартирний облік громадян, які мають право позачергового отримання квартир із житлового фонду соціального призначення, на підставі ч.1 ст. 10, п.7 ч.1 ст.11 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»:

 

- Карро Віталія Геннадійовича.

 

2. Взяти на соціальний квартирний облік дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, згідно з ч.1 ст.10 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»:

- Колбеневу Олену Геннадіївну.

 

 

         3. Включити до списку громадян, які мають право позачергового отримання квартир із житлового фонду соціального призначення, на підставі п.7 ч.1 ст.11 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»:

           - Пруднікову Вікторію Ігорівну.

 

         4. Відмовити у взятті на соціальний квартирний облік на підставі п.3 ч.1 ст.18 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»:

- Діденку Олександру Григоровичу.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гайдаржи В.В.

 

Міський голова                                                                               О.Ф. Сєнкевич

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: