Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

17 березня 2016                                                                             № 3/24

Про затвердження проекту землеустрою

з  організації та встановлення меж території

рекреаційного призначення, скверу

“Комсомольський”, який розташований по

вулиці Нікольській, Варварівський узвіз (ліворуч

та праворуч у напрямку річного вокзалу)

в Заводському районі міста Миколаєва

 

         Відповідно до п. “д” ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 19 Закону України “Про землеустрій”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1094 “Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення”, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до переліку об’єктів зеленого господарства, віднесених до територій рекреаційного призначення в Заводському районі м. Миколаєва, затвердженого рішенням міської ради від 04.04.2013 № 27/16 “Про затвердження переліку об’єктів зеленого господарства, віднесених до територій рекреаційного призначення в м. Миколаєві”:

- пункт 8 викласти в новій редакції, доповнити пунктом 58:

 

8

Сквер “Комсомольський”

вул. Нікольська, Варварівський узвіз (праворуч у напрямку річного вокзалу)

7990

ДЖКГ ММР

58

Сквер “Комсомольський”

вул. Нікольська, Варварівський узвіз (ліворуч у напрямку річного вокзалу)

7000*

ДЖКГ ММР

 

 

2. Затвердити проект землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверу “Комсомольський”, який розташований по вулиці Нікольській, Варварівський узвіз (праворуч у напрямку річного вокзалу) в Заводському районі міста Миколаєва.

2.1. Загальна площа території рекреаційного призначення складає 7990 кв. м.

2.2. Згідно з Класифікатором обмежень та обтяжень у використанні земельних ділянок, на використання земельної ділянки скверу діють обмеження:

- на частину земельної ділянки площею 1862 кв.м, за кодом 01.01.05 – “Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи”;

- на частину земельної ділянки площею 1675 кв.м, за кодом 01.01.05 – “Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи”;

- на частину земельної ділянки площею 186 кв.м, за кодом 01.01.08 – “Охоронна зона навколо інженерних комунікацій” (водопровід);

- на частину земельної ділянки площею 132 кв.м, за кодом 01.01.08 – “Охоронна зона навколо інженерних комунікацій” (каналізація).

 

3. Доручити департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради розробити проект землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверу “Комсомольський”, який розташований по вулиці Нікольській, Варварівський узвіз (ліворуч у напрямку річного вокзалу) в Заводському районі міста Миколаєва та винести рішення про його затвердження на розгляд міської ради.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Гайдаржи В.В.

 

Міський голова                                                                                     О.Ф. Сєнкевич

  

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: