Мапа порталу

   Містобудівні умови та обмеження

   Містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкту будівництва - документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією. 

   Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні на території міста Миколаєва здійснюється Департаментом архітектури та містобудування Миколаївської міської ради протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви поданої з відповідним пакетом документів визначених ч. 3 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Документи для розгляду подаються через Центру надання адміністративних послуг.

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 01.07.2020 № 559 з 01.09.2020 Містобудівні умови та обмеження надаються за допомогою програмного забезпечення Порталу державної електронної системи у сфері будівництва.

     На Геопрталі містобудівного кадастру Миколаївської міської ради  Ви можете ознайомитись з інформацією про видані Містобудівні умови та обмеження, за допомогою програмного забезпечення вказаного сервісу, а саме:

      Примітка: звертаємо Вашу увагу, про наявність архівних документів, виданих уповноваженим органом з питань архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. Під час використання архівних документів (реєстрація права на виконання будівельних робіт) зазначена інформація буде верифікована за допомогою сервісу «Портал державної електронної системи у сфері будівництва» та відобразиться у системі містобудівного кадастру міста Миколаєва у вигляді геопросторових даних.

      З інформаційною карткою про надання адмінстаритвної послуги та бланками заяв з видачі містобудвних умов та обмежнь  можно ознаймитись за посиланням.

      Містобудівні умови та обмеження є однією із основних складових вихідних даних на проектування.

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: