Мапа порталу

Постійні комісії міської ради

 

 

Склад постійних комісій

Миколаївської міської ради VII  скликання.

 

З питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики

 

Голова комісії

 

1

Малікін

Олександр Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

Заступник голови комісії

 

2

Панченко

Федір Борисович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

 

Секретар комісії

 

3

Кісельова

Олена Василівна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

 

Члени комісії

 

4

Бурганенко

Олександр Іванович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

 

5

Гранатуров

Юрій Ісайович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

6

Дятлов

Ігор Сергійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

7

Жвавий

Дмитро Костянтинович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

 

 

З питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

 

Голова комісії

 

1

Бернацький

Олександр Вікторович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

Заступник голови комісії

 

2

Казакова

Тетяна Вікторівна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

 

Секретар комісії

 

3

Горбенко

Наталя Олексіївна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

 

Члени комісії

 

4

Апанасенко

В’ячеслав Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

5

Горбуров

Кирило Євгенович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

6

Грозов

Артем Анатолійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

7

Зоткін

Павло Сергійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

8

Кантор

Сергій Анатолійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

9

Карцев

Сергій Миколайович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

10

Ласурія

Світлана Анатоліївна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

11

Мішкур

Станіслав Сергійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

12

Танасевич

Зінаїда Миколаївна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

13

Янков

В’ячеслав Станіславович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

З питань містобудування, архітектури і будівництва,

регулювання земельних відносин та екології

 

Голова комісії

 

1

Концевой

Ігор Олександрович

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

Заступник голови комісії

 

2

Петров

Анатолій Георгійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

 

Секретар комісії

 

3

Яковлєв

Андрій Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

 

Члени комісії

 

4

Дюмін

Анатолій Григорович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

5

Жайворонок

Сергій Іванович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

6

Карцев

Вячеслав Миколайович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

7

Крісенко

Олег Вікторович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

8

Кучеревська

Тетяна Валентинівна

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

9

Кучкарова

Світлана Сергіївна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

10

Пономарьов

Микола Васильович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

11

Танасов

Сергій Іванович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

12

Філевський

Ростислав Миколайович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

З питань житлово-комунального господарства, комунальної власності

та благоустрою міста

 

Голова комісії

 

1

Рєпін

Олександр Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

Заступник голови комісії

 

2

Єнтін

Владислав Олегович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

 

Секретар комісії

 

3

Солтис

Олег Петрович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

 

Члени комісії

 

4

Андрейчук

Владислав Юрійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

5

Гусєв

Олександр Сергійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

6

Копійка

Ігор Миколайович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

7

Лазута

Катерина Юріївна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

8

Лєпішев

Олексій Олександрович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

9

Римарь

Євген Вікторович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

З питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку,

сфери послуг, підприємництва та захисту прав споживачів

 

Голова комісії

 

1

Євтушенко

Володимир Вікторович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

Заступник голови комісії

 

2

Шульгач

Сергій Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

 

Секретар комісії

 

3

Садиков

Володимир Валерійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

 

Члени комісії

 

4

Ісаков

Сергій Михайлович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

5

Картошкін

Костянтин Едуардович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

 

З питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,

освіти, культури, туризму, молоді та спорту

 

Голова комісії

 

1

Мотуз

Сергій Васильович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

Заступник голови комісії

 

2

Січко

Дмитро Сергійович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

 

 

 

Секретар комісії

 

3

Грипас

Олег Володимирович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Наш край

 

Члени комісії

 

4

Веселовська

Лариса Ігорівна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

5

Криленко

Володимир Ігорович

 

-

депутат міської ради VII скликання

Блок Петра Порошенка

6

Манзюк

Наталя Іванівна

 

-

депутат міської ради VII скликання

Опозиційний блок

7

Таранова

Світлана Володимирівна

-

депутат міської ради VII скликання

Самопоміч

8

Суслова

Тетяна Михайлівна

-депутат міської ради VII скликанняСамопоміч

 

___________________________________________________

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: