Мапа порталу

"Людина року" та "Городянин року"

«Людина року – 2017» 

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2017 рік

Визначення городян, що добилися найбільших професійних успіхів у 2017 році, здійснювалося методом экспертного опитування за десятьма номінаціями (охорона здоров’я; засоби масової інформації; культура; мистецтво; фізкультура і спорт; наука і вища школа; середня школа; промисловість і транспорт; підприємництво; благодійність). Переможцям присвоюється звання «Городянин року». Окремо визначається «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста в цілому. Визначення проводилося за допомогою експертного опитування в кожній експертній групі.


Формування груп експертів з кожної номінації проводилося із числа провідних спеціалістів у відповідних галузях, представників засобів масової інформації, громадських організацій, депутатів міськради.


Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.


Результати експертного опитування виглядають наступним чином:

Номінація «КУЛЬТУРА». За результатами 1-го туру лідерами є: Геращенко Олексій Семенович, керівник видавничого проекту «Обдаровані мудрістю»; Петренко Ольга Миколаївна, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України; Терентьєв Володимир Львович, диригент Муніципального камерного оркестру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Терентьєв Володимир Львович.

Номінація «МИСТЕЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є: Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу, керівник джаз-оркестру Performance Big Band; Лагошняк Сталіна Василівна, артистка Миколаївського академічного російського художнього драматичного театру, заслужена артистка України; Суров Аркадій Геннадійович, поет, член Національної спілки письменників України.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Алексєєв Володимир В’ячеславович.

Номінація «НАУКА Й ВИЩА ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є: Ємельянов Володимир Михайлович, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили; Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології й права МНУ ім. Сухомлинського; Яцунський Олександр Сергійович, завідуючий кафедрою фізвиховання НУК ім. адмірала С.Й. Макарова.

За результатами 2-го тура «Городянином року» визнаний Шитюк Микола Миколайович.

Номінація «СЕРЕДНЯ ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є: Кузнєцова Ірина Дмитрівна, вчитель англійської мови Академії дитячої творчості; Запотічна Ольга Іванівна, вчитель історії загальноосвітньої школи №3; Пиртя Тетяна Олегівна, вчитель інформатики гімназії №41.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Кузнєцова Ірина Дмитрівна.

Номінація «ФІЗКУЛЬТУРА Й СПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є: Абраменко Олександр Володимирович – лижна акробатика, учасник чотирьох зимових Олімпіад; Буряк Олена Святославівна – чемпіонка світу та Всесвітніх ігор 2017 року з академічного веслування на ергометрах; Окунєва Оксана Григорівна – легка атлетика, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Буряк Олена Святославівна.

Номінація «ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТРАНСПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є: Бурковець Сергій Володимирович, директор підприємства «Південна судноремонтна компанія»: Голодницький Олександр Григорович, начальник філії «Дельта-Лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України»; Романенко Ірина Михайлівна, директор ДП «Миколаївстандартметрологія».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Голодницький Олександр Григорович.

Номінація «ПІДПРИЄМНИЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є: Бєлов Вадим Леонідович, генеральний директор ТОВ ВТФ «ВЕЛАМ»; Бут Олена Миколаївна, директор ТОВ «Лакомка»; Румянцева Анна Валеріївна, директор видавництва «Іліон».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Бєлов Вадим Леонідович.

Номінація «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я». За результатами 1-го туру лідерами є: Смільницький Євген Миколайович, головний лікар міської стоматологічної поліклініки; Шишко Людмила Дем’янівна, головний лікар дитячої поліклініки №3; Нюбин Борис Петрович, зав. диспансерним відділенням для дітей міського протитуберкульозного диспансеру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Шишко Людмила Дем’янівна.

Номінація «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ». За результатами 1-го туру лідерами є: Данилов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев»; Пох Ігор Леонідович, журналіст телерадіоканалу «Миколаїв»; Чубаченко Анатолій Васильович, головний редактор інтернет-видання «Преступности.НЕТ» (в ході опитування попросив зняти його кандидатуру).

За результатами другого туру «Городянином року» визнаний Данилов Ігор Миколайович.

Номінація «БЛАГОДІЙНІСТЬ І СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО». За результатами 1-го туру лідерами стали: Мельник Адам Мефодійович, керівник компанії «Владам»; Черепанов Андрій Володимирович, керівник морської агенції Pacific Maritime; Шарата Наталя Григорівна, проректор Миколаївського національного аграрного університету.

За результатами другого туру «Городянином року» визнаний Черепанов Андрій Володимирович.

Номінація «ЛЮДИНА РОКУ». За результатами 1-го туру лідерами є: Іванова Надія Валеріївна, директор агрофірми «Золотий Колос»; Сімченко В’ячеслав Валентинович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу; Сипко Сергій Олександрович, керівник компанії «Агроф’южн».

За результатами другого туру «Людиною року» визнаний Сипко Сергій Олександрович.

Враховуючи думки експертів і громадськості, цього року оргкомітетом були засновані спеціальні номінації:

Спеціальна номінація «СЛАВА МІСТА». «Городянином року» визнаний Абраменко Олександр Володимирович, чемпіон зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані з фрістайлу.

Спеціальна номінація «ЛІТОПИС МИКОЛАЄВА» «Городянином року» визнаний Горбуров Євген Григорович, історик-краєзнавець, автор численних книг про історію Миколаєва та видатних людей міста.

В цій номінації оргкомітетом також відзначена команда Інтернет-порталу «Николаевский БазарЪ».

Спеціальна номінація «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ». «Городянином року» визнаний Боіштян Дмитро Валерійович, командир десантно-штурмової роти 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади.

Спеціальна номінація «Я ЛЮБЛЮ РІДНЕ МІСТО». «Городянином року» визнаний Гольденберг Михайло Давидович, голова громадської організації «Миколаївська обласна єврейська громада».

«Городянином року» визнаний Ященко Леонід Григорович, художник.
«Городянином року» визнаний Гуллер Володимир Ілліч, заслужений будівельник України, ветеран будівельної галузі та місцевого самоврядування.

І, нарешті, традиційна номінація «НАША НАДІЯ»:

Терещук Матвій, учень 10-Б класу загальноосвітньої школи №3, переможець Всеукраїнської олімпіади з історії.

Дегтяр Альона, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Бондаренко Марія, солістка ансамблю «Дивертисмент» міського Палацу творчості учнів.
Головченко Аліса, учениця 8 класу гімназії №2, ведуча Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Бенюх Дмитро, учень 9 класу гімназії №3, чемпіон Європи з боксу серед школярів, кандидат у майстри спорту.

 

«Людина року – 2016»

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2016 рік

«Людиною року-2016» визнано відомого миколаївського поета Дмитра Кременя.

- Головна номінація «Людина року» присвоюється за сукупністю тому, хто вже отримав звання «Городянин року». Цього року звання «Людина року» присвоєно поетові Кременю Дмитру Дмитровичу, - розповів голова оргкомітету програми «Людина року» Володимир Пучков.

Він зазначив, що визначення городян, які досягли найбільших професійних успіхів у 2016 році, здійснювалося методом експертного опитування по десяти номінаціях. Окремо визначалась «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста у цілому. Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.

Володимир Пучков оголосив результати програми «Людина року».

Номінація «Культура». За результатами 1-го туру лідерами є: Захарова Юлія Вікторівна, директор міського Палацу культури "Молодіжний"; Любаров Юрій Йосипович, директор дитячого містечка "Казка", краєзнавець, літератор; Тетерятникова Лариса Григорівна, художник-модельєр ансамблю бального танцю "Грація" Обласного палацу культури.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Любаров Юрій Йосипович.

Номінація «Мистецтво». За результатами 1-го туру лідерами є: Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу, організатор фестивалів "JazzNikolaev"; Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна, керівники ансамблю танцю "Пасадена" Обласного Палацу культури; Меркулов Валентин Миколайович, художник.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнані Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна.

Номінація «Наука і вища школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Ніколаєв Микола Ілліч, дослідник Ольвії, доктор історичних наук; Рижков Сергій Сергійович, ректор НУК ім. адмірала С.О. Макарова; Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології та права МНУ ім. Сухомлинського.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Рижков Сергій Сергійович.

Номінація «Середня школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Кульчинський Сергій Вікторович, учитель фізики Муніципального колегіуму ім. В. Чайки; Новицька Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури економічного ліцею №2; Первова Марина Марківна, вчитель англійської мови спеціалізованої школи №22.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Первова Марина Марківна.

Номінація «Фізкультура і спорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бугайов Анатолій Іванович, директор СДЮСШОР з легкої атлетики; Гуменюк Сергій Миколайович, директор комплексної ДЮСШ "Україна"; Жуковська Тетяна Костянтинівна, начальник регіонального Центру "Інваспорт".

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Жуковська Тетяна Костянтинівна

Номінація «Промисловість і транспорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бурковець Сергій Володимирович, директор підприємства «Південна судноремонтна компанія»; Капацина Василь Миколайович, голова Наглядової ради ТОВ «Компанія« Український будівельник»; Лісовський Дмитро Валерійович, директор КП «Миколаївелектротранс».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Капацина Василь Миколайович

Номінація «Підприємництво». За результатами 1-го туру лідерами є: Голубар Ігор Францевич, директор фірми «Дикий сад»; Ракова Олена Анатоліївна, директор Миколаївського хлібзаводу №1; Фалько Володимир Іванович, генеральний директор підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Фалько Володимир Іванович.

Номінація «Охорона здоров'я». За результатами 1-го туру лідерами є: Грачова Марія Георгіївна, завідуючий ендокринологічним відділенням міської лікарні №1; Гетьманцева Валентина Василівна, сімейний лікар сімейної амбулаторії №4 ЦПМСП №3; Нюбін Борис Петрович, завідуючий диспансерним відділенням для дітей міського протитуберкульозного диспансеру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Грачова Марія Георгіївна.

Номінація «Засоби масової інформації». За результатами 1-го туру лідерами є: Данілов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев»; Індиков Ярослав Володимирович, тележурналіст, директор Миколаївської дирекції Національного суспільного телебачення України; Лохматов Андрій Петрович, кореспондент інтернет-видання «Преступности.нет».

У зв'язку з тим, що два номінанти отримали рівну кількість голосів, оргкомітет прийняв рішення  визнати «Городянином року» Індікова Ярослава Володимировича і Лохматова Андрія Петровича.

Номінація «Благодійність і соціальне партнерство». За результатами 1-го туру лідерами є: Бєглов Олег Юрійович, директор торгової мережі «Доярушка» (матеріальна підтримка ветеранських організацій); Григорян Гурген Григорович, директор ТОВ «Техстрой-99» (реставрація турецького фонтану в яхт-клубі); Іванова Надія Валеріївна, директор агрофірми «Золотий Колос» (матеріальна підтримка соціально незахищених громадян).

За результатами другого туру «Городянином року» визнано Іванова Надія Валеріївна.

Номінація «Людина року».

За результатами 1-го туру лідерами є: Кремень Дмитро Дмитрович, поет; Симченко В'ячеслав Валентинович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу; Січко Сергій Михайлович, директор Муніципального колегіуму ім. В. Чайки.

За результатами другого туру «Людиною року 2016» визнаний Кремінь Дмитро Дмитрович.

З огляду на думки експертів у цьому році оргкомітетом були засновані спеціальні номінації:

Спеціальна номінація «Я люблю це місто». «Городянином року» визнаний Гурген Григорович Григор’ян, директор ТОВ «Техстрой-99».

Спеціальна номінація «Захисник України». «Городянином року» визнано Олександра Юрійович Нетребка, капітана, заступника командира батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Спеціальна номінація «Допомога української армії». У цій номінації оргкомітетом відзначена волонтерська група «Кулінарна сотня».

Спеціальна номінація «Нові технології». «Городянином року» визнаний Ігор Францевич Голубар, директор фірми «Дикий Сад».

За традицією в програмі «Городянин року» - «Людина року» щорічно відзначаються кращі працівники міських служб. У нинішньому році в цій номінації оргкомітетом відзначені:

Дмитро Валерійович Лісовський, директор КП «Миколаївелектротранс»; Юрій Олександрович Тимошенко, керівник соціального проекту «Відновлення»; Ігор Леонідович Гелевер, електромонтер КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва».

Традиційна номінація «Наша надія»:

Майорова Анастасія, учениця Муніципального колегіуму ім. В.Чайки, неодноразовий призер олімпіад та конкурсів з української мови та літератури.

Фастовець Анастасія, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Верхоляк Софія, учениця 8 класу гімназії № 2, солістка оркестру народних інструментів міського Палацу творчості учнів.

Вижиган Ірина, учениця Вищого училища фізкультури, член збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України з бігу серед юніорів.

Відзначимо, що нагородження переможців програми «Городянин року» - «Людина року» відбудеться 25 лютого в Обласному палаці культури.

 

 

Про програму "Людина року"

 

Інформацію про переможців Програми минулих років дивіться на Nikportal.Net

 


 

ОНОВЛЕНО 05.03.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: