Мапа порталу

"Людина року" та "Городянин року"

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2019 рік

Визначення городян, що досягли найбільших професійних успіхів у 2019 році, здійснювалося методом експертного опитування за 11-ма номінаціями (охорона здоров’я; засоби масової інформації; культура; мистецтво; туризм; фізкультура і спорт; наука і вища школа; середня школа; промисловість і транспорт; підприємництво; благодійність і соціальне партнерство). Переможцям присвоюється звання «Городянин року».
Окремо визначається «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста в цілому. Визначення проводилося за допомогою експертного опитування в кожній експертній групі.
Формування груп експертів із кожної номінації проводилося з числа провідних спеціалістів у відповідних галузях, представників засобів масової інформації, громадських організацій, депутатів міськради.
Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.
Експертами першого туру є «Городяни року» минулих років, керівники ЗМІ, творчих спілок і громадських організацій, провідні спеціалісти кожної з номінацій – усього в першому турі брали участь 590 експертів. Опитування першого туру тривало з 1 по 30 грудня 2019 р.
За пропозиціями експертів першого туру було сформовано списки лідерів (по три кандидатури в кожній номінації) для експертного опитування в другому турі, яке проводилося з 13 січня по 10 лютого 2020 року.
Усього в списках експертів другого туру фігурує понад 500 експертів. Експертам була гарантована конфіденційність їх відповідей.
Peзультати експертного опитування виглядають наступним чином:
Номінація «КУЛЬТУРА». За результатами 1-го туру лідерами є Криворучко Андрій Борисович, директор дитячої музичної школи № 8; Михальцова Лариса Григорівна, модель і музикант, старший викладач музичної школи №6; Мицик Сергій Васильович, директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв.
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Мицик Сергій Васильович.
Номінація «МИСТЕЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є Гур’єв Владислав Омелянович, художник-живописець; Захарова Юлія Вікторівна, директор Палацу культури «Молодіжний»; Кручинін Сергій Миколайович, майстер ювелірного мистецтва, дизайнер, графік.
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Захарова Юлія Вікторівна.
Номінація «ТУРИЗМ». За результатами 1-го туру лідерами є Кречун Олег Митрофанович, голова громадської ради з питань розвитку туризму при департаменті економічного розвитку ММР; Філін Віталій Михайлович, голова ГО «Миколаївський клуб мандрівників», директор ТФ «Хан-Тенгрі»; Чичкалюк Тетяна Олександрівна, голова правління ГО «Асоціація лідерів туристичного бізнесу в Миколаївській області».
За результатами 2-го гуру «Городянином року» визнана Чичкалюк Тетяна Олександрівна.
Номінація «НАУКА І ВИЩА ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є Норд Ганна Леонідівна, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили; Трушляков Євген Іванович, ректор НУК імені адмірала Макарова; Шуляр Василь Іванович, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
За результатами 2-го гуру «Городянином року» визнаний Трушляков Євген Іванович.
Номінація «СЕРЕДНЯ ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є Крисинська Ірина Володимирівна, учитель математики миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки; Малахов Андрій Анатолійович, директор Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка; Цуркіна Тетяна Валентинівна, учитель фізики Першої української гімназії імені Миколи Аркаса.
За результатами 2-го гуру «Городянином року» визнана Цуркіна Тетяна Валентинівна.
Номінація «ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є Васильєв Костянтин Володимирович, директор Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1; Гриненко Богдан Андрійович, український плавець-паралімпієць, чемпіон та призер чемпіонату світу 2019 р.; Гуменюк Сергій Миколайович, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Україна».
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Гуменюк Сергій Миколайович.
Номінація «ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТРАНСПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є Бурковець Сергій Володимирович, керівник ТОВ «Південна судноремонтна компанія»; Жукова Олена Юріївна, керуючий директор мультисервісної інжинірингової компанії ТОВ «Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв»; Іванов Дмитро Степанович, генеральний директор ТОВ «Артіль-ЛТД».
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Іванов Дмитро Степанович.
Номінація «ПІДПРИЄМНИЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є Бєглов Олег Юрійович, приватний підприємець, ФОП «Добра вечеря»; Бут Олена Миколаївна, директор ТОВ «Лакомка»; Фалько Дмитро Володимирович, виконавчий директор ТОВ «Термінал-Укрхарчозбутсировина».
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Бут Олена Миколаївна.
Номінація «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я». За результатами 1-го туру лідерами є Іщенко Олег Миколайович, завідувач гінекологічним відділенням комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №3»; Курляк Олена Анатоліївна; лікар-невропатолог вищої категорії комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 4»; Моцарь Світлана Дмитрівна, приватний лікар-гінеколог.
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Курляк Олена Анатоліївна.
Номінація «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ». За результатами 1-го туру лідерами є Деренюга Олег Анатолійович, головний редактор інтернет-видання «НикВести»; Івашко Олена Миколаївна, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» в Миколаївській області; Тазарачев Юрій Олександрович, директор ТРК «МАРТ».
За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Івашко Олена Миколаївна.
Номінація «БЛАГОДІЙНІСТЬ І СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО». За результатами 1-го туру лідерами стали Капацина Микола Васильович, підприємець, фундатор та творець відкритого громадського простору «8 причал»; Козир Борис Юрійович, бізнесмен, меценат, засновник обласного благодійного фонду «Планета Добра»; Чайка Владислав Володимирович, підприємець, керівник Миколаївської міської громадської організації «Громадське об’єднання «Миколаїв – єдина родина».
За результатами другого туру «Городянином року» визнані Капацина Микола Васильович, Козир Борис Юрійович, Чайка Владислав Володимирович.
Номінація «ЛЮДИНА РОКУ». За результатами 1-го туру лідерами є Дюмін Анатолій Григорович, підприємець, меценат, політичний та громадський діяч, засновник підприємства «Універсал-Південь»; Іванова Надія Валеріївна, аграрій, політик, меценат, директор фірми «Золотий колос»; Сімченко В’ячеслав Валентинович, підприємець, засновник і директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу.
За результатами другого туру «Людиною року» визнана Іванова Надія Валеріївна.
Враховуючи думки експертів і громадськості, цього року оргкомітетом було прийнято рішення про вручення спеціальних відзнак:
Спеціальними відзнаками нагороджені:
Норд Ганна Леонідівна, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, за створення наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації воїнів АТО/ООС;
Фалько Дмитро Володимирович, виконавчий директор ТОВ «Термінал-Укрхарчозбутсировина» за реалізацію інвестиційних програм та соціальних проєктів у агропромисловому комплексі Миколаївщини.
***
І, нарешті, традиційна номінація «НАДІЯ РОКУ»
Адубецький Антон, учень 11-А класу Миколаївської гімназії № 2, неодноразовий переможець всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, переможець Всеукраїнського турніру 2017-2019 рр.
Вітовець Іван, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості», соліст вокального гуртка естрадної пісні «Домісолька» Палацу творчості учнів, переможець всеукраїнських і міжнародних проєктів, фестивалів, конкурсів.
Косигін Олексій, учень 3 класу дитячої художньої школи, володар Гран-прі ХІV обласної бієнале дитячої творчості пам’яті В. В. Верещагіна «Світ навколо тебе» «Мистецька Миколаївщина», переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
Мірзоєв Сімур Надир огли, вихованець ДЮСШ №2, неодноразовий переможець чемпіонатів України, золотий призер чемпіонату світу з тхеквондо серед кадетів 2019 року.
Піталов Ярослав, учень 7 класу Миколаївської спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості», вихованець спортивно-технічних гуртків міської станції юних техніків, призер всеукраїнських змагань з автомодельного спорту на кубок України 2019 р.

 

«Людина року – 2018» 

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2018 рік

18 березня 2018 року пройшла урочиста церемонія нагородження переможців 21-ї загальноміської програми «Людина року» - «Городянин року».

Володимир Криленко вручив нагороду президенту компанії Agrofusion Сергію Сипко, якому присудили високе звання «Людина року».

Юрій Степанець вручив нагороду Дмитру Боїштяну, командиру десантно-штурмової роти 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади. Дмитро Боїштян переміг в спеціальній номінації «Захисник України», він брав участь в антитерористичній операції, обороняв Донецький аеропорт.

Крім того, нагороди отримали й інші миколаївці, які стали переможцями в різних номінаціях програми «Людина року» - «Городянин року».

У номінації «КУЛЬТУРА» - Терентьєв Володимир Львович, диригент Муніципального камерного оркестру.

У номінації «МИСТЕЦТВО» - Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу.

В номінації «НАУКА Й ВИЩА ШКОЛА»  - Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології й права МНУ ім. Сухомлинського.

В номінації «СЕРЕДНЯ ШКОЛА» - Кузнецова Ірина Дмитрівна, вчитель англійської мови Академії дитячої творчості.

В номінації «ФІЗКУЛЬТУРА Й СПОРТ» - Буряк Олена Святославівна, чемпіонка світу та Всесвітніх ігор 2017 року з академічного веслування на ергометрах..

В номінації «ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТРАНСПОРТ»  -  Голодницький Олександр Григорович, начальник філії «Дельта-Лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України».

В номінації «ПІДПРИЄМНИЦТВО» - Белов Вадим Леонідович, генеральний директор ТОВ ВТФ "ВЕЛАМ”.

В номінації «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я» -  Шишко Людмила Дем'янівна, головний лікар дитячої поліклініки № 3.

В номінації «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» -  Данилов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев».

В номінації «БЛАГОДІЙНІСТЬ І СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО» -  Черепанов Андрій Володимирович, керівник морської агенції Pacific Maritime.

В спеціальній номінації "СЛАВА МІСТА" - Абраменко Олександр Володимирович, чемпіон з фрістайлу зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані.

В спеціальній номінації “ЛІТОПИС МИКОЛАЄВА” - Горбуров Євген Григорович, історик-краєзнавець, автор численних книг про історію Миколаєва та видатних людей міста.

В спеціальній номінації «Я ЛЮБЛЮ РІДНЕ МІСТО» - Гольденберг Михайло Давидовим, голова громадської організації "Миколаївська обласна єврейська громада", Ященко Леонід Григорович, художник, Гуллєр Володимир Ілліч, заслужений будівельник України, ветеран будівельної галузі та місцевого самоврядування.

В традиційній номінації «НАША НАДІЯ» - Терещук Матвій, учень 10-Б класу загальноосвітньої школи №3, переможець Всеукраїнської олімпіади з історії, Дегтяр Альона, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних конкурсів, Бондаренко Марія, солістка ансамблю "Дивертисмент" міського Палацу творчості учнів, Головченко Аліса, учениця 8 класу гімназії №2, ведуча Міжнародного конкурсу шкільних медіа, Бенюх Дмитро, учень 9 класу гімназії №3, чемпіон Європи з боксу серед школярів, кандидат у майстри спорту.

 

«Людина року – 2017» 

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2017 рік

Визначення городян, що добилися найбільших професійних успіхів у 2017 році, здійснювалося методом экспертного опитування за десятьма номінаціями (охорона здоров’я; засоби масової інформації; культура; мистецтво; фізкультура і спорт; наука і вища школа; середня школа; промисловість і транспорт; підприємництво; благодійність). Переможцям присвоюється звання «Городянин року». Окремо визначається «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста в цілому. Визначення проводилося за допомогою експертного опитування в кожній експертній групі.


Формування груп експертів з кожної номінації проводилося із числа провідних спеціалістів у відповідних галузях, представників засобів масової інформації, громадських організацій, депутатів міськради.


Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.


Результати експертного опитування виглядають наступним чином:

Номінація «КУЛЬТУРА». За результатами 1-го туру лідерами є: Геращенко Олексій Семенович, керівник видавничого проекту «Обдаровані мудрістю»; Петренко Ольга Миколаївна, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України; Терентьєв Володимир Львович, диригент Муніципального камерного оркестру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Терентьєв Володимир Львович.

Номінація «МИСТЕЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є: Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу, керівник джаз-оркестру Performance Big Band; Лагошняк Сталіна Василівна, артистка Миколаївського академічного російського художнього драматичного театру, заслужена артистка України; Суров Аркадій Геннадійович, поет, член Національної спілки письменників України.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Алексєєв Володимир В’ячеславович.

Номінація «НАУКА Й ВИЩА ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є: Ємельянов Володимир Михайлович, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили; Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології й права МНУ ім. Сухомлинського; Яцунський Олександр Сергійович, завідуючий кафедрою фізвиховання НУК ім. адмірала С.Й. Макарова.

За результатами 2-го тура «Городянином року» визнаний Шитюк Микола Миколайович.

Номінація «СЕРЕДНЯ ШКОЛА». За результатами 1-го туру лідерами є: Кузнєцова Ірина Дмитрівна, вчитель англійської мови Академії дитячої творчості; Запотічна Ольга Іванівна, вчитель історії загальноосвітньої школи №3; Пиртя Тетяна Олегівна, вчитель інформатики гімназії №41.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Кузнєцова Ірина Дмитрівна.

Номінація «ФІЗКУЛЬТУРА Й СПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є: Абраменко Олександр Володимирович – лижна акробатика, учасник чотирьох зимових Олімпіад; Буряк Олена Святославівна – чемпіонка світу та Всесвітніх ігор 2017 року з академічного веслування на ергометрах; Окунєва Оксана Григорівна – легка атлетика, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Буряк Олена Святославівна.

Номінація «ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТРАНСПОРТ». За результатами 1-го туру лідерами є: Бурковець Сергій Володимирович, директор підприємства «Південна судноремонтна компанія»: Голодницький Олександр Григорович, начальник філії «Дельта-Лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України»; Романенко Ірина Михайлівна, директор ДП «Миколаївстандартметрологія».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Голодницький Олександр Григорович.

Номінація «ПІДПРИЄМНИЦТВО». За результатами 1-го туру лідерами є: Бєлов Вадим Леонідович, генеральний директор ТОВ ВТФ «ВЕЛАМ»; Бут Олена Миколаївна, директор ТОВ «Лакомка»; Румянцева Анна Валеріївна, директор видавництва «Іліон».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Бєлов Вадим Леонідович.

Номінація «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я». За результатами 1-го туру лідерами є: Смільницький Євген Миколайович, головний лікар міської стоматологічної поліклініки; Шишко Людмила Дем’янівна, головний лікар дитячої поліклініки №3; Нюбин Борис Петрович, зав. диспансерним відділенням для дітей міського протитуберкульозного диспансеру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Шишко Людмила Дем’янівна.

Номінація «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ». За результатами 1-го туру лідерами є: Данилов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев»; Пох Ігор Леонідович, журналіст телерадіоканалу «Миколаїв»; Чубаченко Анатолій Васильович, головний редактор інтернет-видання «Преступности.НЕТ» (в ході опитування попросив зняти його кандидатуру).

За результатами другого туру «Городянином року» визнаний Данилов Ігор Миколайович.

Номінація «БЛАГОДІЙНІСТЬ І СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО». За результатами 1-го туру лідерами стали: Мельник Адам Мефодійович, керівник компанії «Владам»; Черепанов Андрій Володимирович, керівник морської агенції Pacific Maritime; Шарата Наталя Григорівна, проректор Миколаївського національного аграрного університету.

За результатами другого туру «Городянином року» визнаний Черепанов Андрій Володимирович.

Номінація «ЛЮДИНА РОКУ». За результатами 1-го туру лідерами є: Іванова Надія Валеріївна, директор агрофірми «Золотий Колос»; Сімченко В’ячеслав Валентинович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу; Сипко Сергій Олександрович, керівник компанії «Агроф’южн».

За результатами другого туру «Людиною року» визнаний Сипко Сергій Олександрович.

Враховуючи думки експертів і громадськості, цього року оргкомітетом були засновані спеціальні номінації:

Спеціальна номінація «СЛАВА МІСТА». «Городянином року» визнаний Абраменко Олександр Володимирович, чемпіон зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані з фрістайлу.

Спеціальна номінація «ЛІТОПИС МИКОЛАЄВА» «Городянином року» визнаний Горбуров Євген Григорович, історик-краєзнавець, автор численних книг про історію Миколаєва та видатних людей міста.

В цій номінації оргкомітетом також відзначена команда Інтернет-порталу «Николаевский БазарЪ».

Спеціальна номінація «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ». «Городянином року» визнаний Боіштян Дмитро Валерійович, командир десантно-штурмової роти 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади.

Спеціальна номінація «Я ЛЮБЛЮ РІДНЕ МІСТО». «Городянином року» визнаний Гольденберг Михайло Давидович, голова громадської організації «Миколаївська обласна єврейська громада».

«Городянином року» визнаний Ященко Леонід Григорович, художник.
«Городянином року» визнаний Гуллер Володимир Ілліч, заслужений будівельник України, ветеран будівельної галузі та місцевого самоврядування.

І, нарешті, традиційна номінація «НАША НАДІЯ»:

Терещук Матвій, учень 10-Б класу загальноосвітньої школи №3, переможець Всеукраїнської олімпіади з історії.

Дегтяр Альона, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Бондаренко Марія, солістка ансамблю «Дивертисмент» міського Палацу творчості учнів.
Головченко Аліса, учениця 8 класу гімназії №2, ведуча Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Бенюх Дмитро, учень 9 класу гімназії №3, чемпіон Європи з боксу серед школярів, кандидат у майстри спорту.

 

«Людина року – 2016»

Переможці щорічної міської програми «Людина року» за 2016 рік

«Людиною року-2016» визнано відомого миколаївського поета Дмитра Кременя.

- Головна номінація «Людина року» присвоюється за сукупністю тому, хто вже отримав звання «Городянин року». Цього року звання «Людина року» присвоєно поетові Кременю Дмитру Дмитровичу, - розповів голова оргкомітету програми «Людина року» Володимир Пучков.

Він зазначив, що визначення городян, які досягли найбільших професійних успіхів у 2016 році, здійснювалося методом експертного опитування по десяти номінаціях. Окремо визначалась «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста у цілому. Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.

Володимир Пучков оголосив результати програми «Людина року».

Номінація «Культура». За результатами 1-го туру лідерами є: Захарова Юлія Вікторівна, директор міського Палацу культури "Молодіжний"; Любаров Юрій Йосипович, директор дитячого містечка "Казка", краєзнавець, літератор; Тетерятникова Лариса Григорівна, художник-модельєр ансамблю бального танцю "Грація" Обласного палацу культури.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Любаров Юрій Йосипович.

Номінація «Мистецтво». За результатами 1-го туру лідерами є: Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу, організатор фестивалів "JazzNikolaev"; Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна, керівники ансамблю танцю "Пасадена" Обласного Палацу культури; Меркулов Валентин Миколайович, художник.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнані Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна.

Номінація «Наука і вища школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Ніколаєв Микола Ілліч, дослідник Ольвії, доктор історичних наук; Рижков Сергій Сергійович, ректор НУК ім. адмірала С.О. Макарова; Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології та права МНУ ім. Сухомлинського.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Рижков Сергій Сергійович.

Номінація «Середня школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Кульчинський Сергій Вікторович, учитель фізики Муніципального колегіуму ім. В. Чайки; Новицька Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури економічного ліцею №2; Первова Марина Марківна, вчитель англійської мови спеціалізованої школи №22.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Первова Марина Марківна.

Номінація «Фізкультура і спорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бугайов Анатолій Іванович, директор СДЮСШОР з легкої атлетики; Гуменюк Сергій Миколайович, директор комплексної ДЮСШ "Україна"; Жуковська Тетяна Костянтинівна, начальник регіонального Центру "Інваспорт".

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Жуковська Тетяна Костянтинівна

Номінація «Промисловість і транспорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бурковець Сергій Володимирович, директор підприємства «Південна судноремонтна компанія»; Капацина Василь Миколайович, голова Наглядової ради ТОВ «Компанія« Український будівельник»; Лісовський Дмитро Валерійович, директор КП «Миколаївелектротранс».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Капацина Василь Миколайович

Номінація «Підприємництво». За результатами 1-го туру лідерами є: Голубар Ігор Францевич, директор фірми «Дикий сад»; Ракова Олена Анатоліївна, директор Миколаївського хлібзаводу №1; Фалько Володимир Іванович, генеральний директор підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Фалько Володимир Іванович.

Номінація «Охорона здоров'я». За результатами 1-го туру лідерами є: Грачова Марія Георгіївна, завідуючий ендокринологічним відділенням міської лікарні №1; Гетьманцева Валентина Василівна, сімейний лікар сімейної амбулаторії №4 ЦПМСП №3; Нюбін Борис Петрович, завідуючий диспансерним відділенням для дітей міського протитуберкульозного диспансеру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Грачова Марія Георгіївна.

Номінація «Засоби масової інформації». За результатами 1-го туру лідерами є: Данілов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев»; Індиков Ярослав Володимирович, тележурналіст, директор Миколаївської дирекції Національного суспільного телебачення України; Лохматов Андрій Петрович, кореспондент інтернет-видання «Преступности.нет».

У зв'язку з тим, що два номінанти отримали рівну кількість голосів, оргкомітет прийняв рішення  визнати «Городянином року» Індікова Ярослава Володимировича і Лохматова Андрія Петровича.

Номінація «Благодійність і соціальне партнерство». За результатами 1-го туру лідерами є: Бєглов Олег Юрійович, директор торгової мережі «Доярушка» (матеріальна підтримка ветеранських організацій); Григорян Гурген Григорович, директор ТОВ «Техстрой-99» (реставрація турецького фонтану в яхт-клубі); Іванова Надія Валеріївна, директор агрофірми «Золотий Колос» (матеріальна підтримка соціально незахищених громадян).

За результатами другого туру «Городянином року» визнано Іванова Надія Валеріївна.

Номінація «Людина року».

За результатами 1-го туру лідерами є: Кремень Дмитро Дмитрович, поет; Симченко В'ячеслав Валентинович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу; Січко Сергій Михайлович, директор Муніципального колегіуму ім. В. Чайки.

За результатами другого туру «Людиною року 2016» визнаний Кремінь Дмитро Дмитрович.

З огляду на думки експертів у цьому році оргкомітетом були засновані спеціальні номінації:

Спеціальна номінація «Я люблю це місто». «Городянином року» визнаний Гурген Григорович Григор’ян, директор ТОВ «Техстрой-99».

Спеціальна номінація «Захисник України». «Городянином року» визнано Олександра Юрійович Нетребка, капітана, заступника командира батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Спеціальна номінація «Допомога української армії». У цій номінації оргкомітетом відзначена волонтерська група «Кулінарна сотня».

Спеціальна номінація «Нові технології». «Городянином року» визнаний Ігор Францевич Голубар, директор фірми «Дикий Сад».

За традицією в програмі «Городянин року» - «Людина року» щорічно відзначаються кращі працівники міських служб. У нинішньому році в цій номінації оргкомітетом відзначені:

Дмитро Валерійович Лісовський, директор КП «Миколаївелектротранс»; Юрій Олександрович Тимошенко, керівник соціального проекту «Відновлення»; Ігор Леонідович Гелевер, електромонтер КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва».

Традиційна номінація «Наша надія»:

Майорова Анастасія, учениця Муніципального колегіуму ім. В.Чайки, неодноразовий призер олімпіад та конкурсів з української мови та літератури.

Фастовець Анастасія, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Верхоляк Софія, учениця 8 класу гімназії № 2, солістка оркестру народних інструментів міського Палацу творчості учнів.

Вижиган Ірина, учениця Вищого училища фізкультури, член збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України з бігу серед юніорів.

Відзначимо, що нагородження переможців програми «Городянин року» - «Людина року» відбудеться 25 лютого в Обласному палаці культури.

 

 

Про програму "Людина року"

 

Інформацію про переможців Програми минулих років дивіться на Nikportal.Net

 


 

ОНОВЛЕНО 18.12.2019

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: