Мапа порталу

ГРАФІК
прийому виборців депутатами Миколаївської міської ради
на 2017 рік

 

№ вибор-
чого округу

П.І.П/б депутата

Партійна приналежність

Телефон

Місце прийому

Дата

Години

Примітка

загально-міський

Гранатуров

Юрій

Ісайович

«Наш край»

58-01-53

пр. Богоявленський, 1, каб. 32

адміністрація Інгульського району ММР

 

вул. Інженерна, 1, каб. 123

адміністрація Центрального району ММР

 

2-й вівторок

 

 

 

4-й вівторок

 

 

 

10:00-12:00

 

 

 

10:00-12:00

 

 

 

 

Заводський район

1

Криленко

Володимир

Ігорович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

76-99-95

вул. Лягіна, 4

офіс Партії БПП

щодня

з 10:00

 

2

Садиков

Володимир

Валерійович

«Опозиційний блок»

098-581-06-03

073-140-15-38

59-01-34

вул. Лазурна, 1/7

1-а та 3-а п’ятниця

з 14:00

 

3

Зоткін

Павло

Сергійович

«Опозиційний блок»

093-665-65-89

59-01-34

вул. Лазурна, 1/7

1-а та 3-а середа

з 14:00

 

4

Жвавий

Дмитро

Костянтинович

«Опозиційний блок»

53-77-31

59-01-34

вул. Лазурна, 1/7

1-й та 3-й четвер

з 14:00

 

5

Ісаков

Сергій

Михайлович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

068-827-00-59

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

1-й та3-й понеділок

з  17:00

 

6

Суслова

Тетяна

Михайлівна

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

067-738-72-46

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

2-й та 4-й вівторок

з 14:00

 

7

Ісаков

Сергій

Михайлович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

068-827-00-59

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

1-й та3-й понеділок

з  17:00

 

8

Танасевич

Зінаїда

Миколаївна

«Опозиційний блок»

067-875-71-03

Залізничне селище, 861-Б комітет самоорганізації населення Залізничного селища

 

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

щовівторка, щочетверга

 

 

щоп’ятниці

16:00 – 18:00

 

 

 

з  17:00

 

9

Рєпін

Олександр

Володимирович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

063-190-90-19

вул. Шевченка, 50

офіс Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

 

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

щовівторка, щочетверга

 

 

щосереди

15:00 – 17:00

 

 

 

15:00-17:00

 

10

Кантор

Сергій

Анатолійович

«Наш край»

72-73-09

вул. Морехідна, 10

ЗОШ № 35, кабінет педагогічної організації

 

пр. Центральний, 8-А

підлітковий клуб «Орієнтир»

1-й четвер

 

 

 

3-й четвер

16:00 ‑ 18:00

 

 

 

16:00 – 18:00

 

11

Шульгач

Сергій

Володимирович

«Наш край»

066-746-80-13

вул. Шосейна, 84

ЖЕД № 8

щочетверга

з 16:00

 

12

депутата не обрано

13

Карцев

В’ячеслав

Миколайович

«Наш край»

098-242-36-32

вул. Погранична, 9, каб. 15

адміністрація Заводського району ММР

2-й та 4-й четвер

15:00 – 17:00

 

14

Карцев

Сергій

Миколайович

«Наш край»

066-283-38-82

вул. Порганична, 9, каб. 26

адміністрація Заводського району ММР

щовівторка

12:00 – 13:00

 

Корабельний район

15

Веселовська

Лариса

Ігорівна

«Опозиційний блок»

067-514-55-15

мкр. Кульбакіно

вул. Райдужна, 36

будинок культури, кім. 3

 

вул. Вільна, 38

ЗОШ № 14

щосереди

 

 

 

1-а та 3-а п’ятниця

16:00 – 19:00

 

 

 

15:00 – 17:00

 

Грипас

Олег

Володимирович

«Наш край»

70-97-72

вул. Райдужна, 38

будинок культури мкр. Кульбакіно

 

вул. Вільна, 38

ЗОШ № 14

3-й четвер

 

 

 

4-й четвер

з 17:00

 

 

 

з 17:00

 

16

Крісенко

Олег

Вікторович

«Наш край»

093-975-39-99

вул. Привільна, 83

міська станція юннатів

2-й та 4-й четвер

з 16:00

 

Танасов

Сергій

Іванович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

093-742-05-60

вул. Вільна, 38

ЗОШ № 14

щонеділі

12:00 – 18:00

 

17

депутата не обрано

18

депутата не обрано

19

Єнтін

Владислав

Олегович

«Наш край»

063-604-52-14

пр. Богоявленський, 314,каб. 113

адміністрація Корабельного району ММР

2-й та 4-й четвер

13:00 – 15:00

 

20

Ісаков

Сергій

Михайлович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

068-827-00-59

пр. Богоявленський, 314,каб. 113

адміністрація Корабельного району

щоп’ятниці

17:00 – 18:00

 

21

Ісаков

Сергій

Михайлович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

068-827-00-59

пр. Богоявленський, 314,каб. 113

адміністрація Корабельного району ММР

щоп’ятниці

    з    17:00

 

22

депутата не обрано

23

Петров

Анатолій

Георгійович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

095-830-46-19

пр. Богоявленський, 314,каб. 113

адміністрація Корабельного району ММР

1-й та 3-й понеділок

10:00 – 12:00

 

24

Пономарьов

Микола

Васильович

«Опозиційний блок»

050-394-47-06

пр. Богоявленський, 314, каб. 113

адміністрація Корабельного району ММР

щовівторка

13:00 – 15:00

 

Горбенко

Наталя

Олексіївна

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

48-96-64

пр. Богоявленський, 314,каб. 113

адміністрація Корабельного району ММР

щочетверга

17:30 – 18:30

 

 

Інгульський район

25

депутата не обрано

26

депутата не обрано

27

Концевой

Ігор

Олександрович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

050-157-75-63

вул. Театральна, 25-А

щочетверга

15:00 – 17:00

 

28

Картошкін

Костянтин

Едуардович

 

 

Кучеревська

Тетяна  Валентинівна

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

 

«Опозиційний блок»

49-46-34

050-394-63-78

 

 

 

72-18-48

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського  району ММР

 

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського  району ММР

2-а та 4-а середа

 

 

 

 

1-а п’ятниця

3-а п’ятниця

4-й  четвер

 

10:00 – 12:00

 

 

 

 

10:00 – 12:00

13:00-16:00

10:00-12:00

 

29

Жайворонок

Сергій

Іванович

«Опозиційний блок»

53-54-81

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського району ММР

 

вул.Театральна, 25,

ЖЕД  № 11

4-й четвер

 

 

 

 

3-й  четвер

 

15:00 – 18:00

 

 

 

 

 15:00-18:00

 

30

Євтушенко

Володимир

Вікторович

«Опозиційний блок»

050-318-61-40

вул. Скульптора Ізмалкова, 132

ЖЕД № 16

 

пр .Миру, 25

ЖЕД № 17

щочетверга

 

 

щочетверга (помічник)

з 16:00

 

 

з 16:00

 

 

31

Бурганенко

Олександр

Іванович

 

 

Помічник 

Чирікова  Тетяна

Геннадіївна

«Опозиційний блок»

093-132-88-82

 

 

 

 

 

099-342-00-34

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського району ММР

1-й вівторок

 

      3-й вівторок

10:00 – 12:00

 

14:00 – 16:00

 

 

32

Грозов

Артем

Анатолійович

«Опозиційний блок»

050-318-13-44

ЖЕД № 15

 

ЖЕД № 17

2-й вівторок

 

2-й вівторок

10:00 – 12:00

 

13:00 – 15:00

 

33

Мішкур

Станіслав

Сергійович

«Опозиційний блок»

71-61-18

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського району ММР

1-й та 4-й вівторок

10:00 – 14:00

 

34

Дюмін

Анатолій

Григорович

«Опозиційний блок»

24-01-15

24-11-05

вул. Нагорна, 87

ЖЕД № 14

 

вул. Космонавтів,142

ЖЕД № 19

1-й четвер

 

 

4-й четвер

14:00 – 17:00

 

 

14:00 – 17:00

 

35

Римарь

Євген

Вікторович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

096-434-67-07

вул. Казарського, 3-А

філія бібліотеки ім. Кропивницького

1-й четвер

 

13:00 – 15:00

 

36

Депутата  не  обрано

37

Янков

В’ячеслав

Станіславович

«Опозиційний блок»

099-797-07-90

063-013-72-27

пр. Богоявленський, 1

малий зал

адміністрація Інгульського району ММР

1-й та 3-й четвер

15:00 – 19:00

 

38

Манзюк

Наталя

Іванівна

«Опозиційний блок»

093-826-60-66

пр. Богоявленський, 1, каб. №1

адміністрація Інгульського району ММР

1-й та 3-й понеділок

15:00 – 17:00

 

39

Гусєв

Олександр

Сергійович

«Опозиційний блок»

050-293-04-75

093-722-08-63

вул. Космонавтів, 73

філія бібліотеки № 10

щочетверга

15:00 – 17:00

 

Центральний район

40

Бернацький

Олександр

Вікторович

«Опозиційний блок»

50-74-76

вул. Клубна, 82

ЖЕК «Лис-Центр-С»

що’ятниці

15:00 – 18:00

 

41

Горбуров

Кирил

Євгенович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

067-510-10-07

вул. Нікольська, 52/1

щочетверга

 

щодня помічники

10:00 – 17:00

 

11:00 – 16:00

 

42

Апанасенко

Вячеслав

Володимирович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

36-12-28

073-4673923

вул. Шевченка, 50

офіс партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

щосереди

09:00 – 12:00

 

43

Філевський

Ростислав

Миколайович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

073-551-00-55

вул.Інженерна,1, каб.123

адміністрація Центрального району ММР

1-й та 3-й вівторок

(крім  святкових  та  вихідних  днів)

16:00 – 18:00

 

 

 

44

Таранова

Світлана

Володимирівна

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

095-661-34-76

вул. Інженерна, 1, каб. 123

адміністрація Центрального району ММР

щосереди

14:00 – 17:00

 

45

Копійка

Ігор

Миколайович

«Опозиційний блок»

59-45-67

72-50-88

пр. Центральний, 152

ТОВ «Центральний-1»

щодня

09:00 – 17:00

 

Січко

Дмитро

Сергійович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

050-964-85-91

вул. Інженерна, 1, каб. 122

адміністрація Центрального району ММР

щосереди

17:00 – 18:30

 

46

Казакова

Тетяна

Вікторівна

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

063-484-84-83

пр. Центральний, 259

супермаркет «Делікатес»

1 поверх, біля аптеки

1-й  четвер  місяця

14:00 – 18:00

 

47

Солтис

Олег

Петрович

«Опозиційний блок»

57-59-49

57-53-75

вул. Акіма, 2

ТОВ «Укрросімпорт»

1-й поверх

щодня

9:00 – 17:00

 

48

Андрейчук

Владислав

Юрійович

«Опозиційний блок»

55-25-17

вул. Потьомкінська, 218

будівля Ради ветеранів

70 мікрорайону

 

помічник

щовівторка та щочетверга

 

 

щодня

9:00 – 14:00

 

 

 

09:00 – 17:00

 

49

Кісельова

Олена

Василівна

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

063-505-39-02

096-794-53-98

76-63-41

вул. Інженерна, 1, каб. 123

адміністрація Центрального району ММР

щочетверга

з 15:00

 

50

Панченко

Федір

Борисович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

063-190-90-19

вул. Шевченка, 50,

офіс партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

щовівторка

10:00 – 13:00

 

Яковлєв

Андрій

Володимирович

«Опозиційний блок»

59-14-13

067-869-04-00

пр. Героїв Сталінграда, 4

2-а та 4-а середа

14:00 – 18:00

 

51

Малікін

Олександр

Володимирович

«Опозиційний блок»

063-642-63-15

пр. Героїв Сталінграда, 4

1-а та 3-а середа

14:00 – 18:00

 

52

Лазута

Катерина

Юріївна

«Опозиційний блок»

093-976-57-12

 

 

 

 

Лєпішев

Олексій

Олександрович

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

073-437-19-48

36-12-28

мкр.Тернівка,

вул.Сергія  Цвєтка, 10 

 

 

вул. Архітектора Старова, 10-Б

2-й  четвер

 

 

 

3-й   четвер

10:00-12:00

 

 

 

10:00 – 12:00

 

 

 

10:00 – 12:00

 

53

Ласурія

Світлана

Анатоліївна

«Опозиційний блок»

59-45-67

мкр. Тернівка вул. Сергія  Цвєтка, 10

1-й та 4-й четвер

10:00 – 12:00

 

54

Кучкарова

Світлана

Сергіївна

«Опозиційний блок»

72-02-56

вул. Силікатна, 273

щовівторка

13:00 – 16:00

 

Мотуз

Сергій

Васильович

«Наш край»

37-37-83

вул. Силікатна

ЖЕД Матвіївки

помічник щодня

з 09:00 – 17:00

 

 

ПРИЙОМ ВИБОРЦІВ
ДЕПУТАТСЬКИМИ ФРАКЦІЯМИ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ

 

п/п
Назва партіїГромадська приймальняЗаводський
район
Корабельній
район
Інгульський
район
Центральний
район

1

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

2-й четвер місяця

15:00 – 17:00

 4-й понеділок місяця

10:00 – 12:00

4-а середа місяця

15:00 – 17:00

2-й четвер місяця

15:00 – 17:00

2

«Опозиційний блок»

 

1-й вівторок місяця

10:00 – 12:00

3-й вівторок місяця

14:00 – 16:00

1-й вівторок місяця

10:00 – 12:00

3-й вівторок місяця

14:00 – 16:00

1-й вівторок місяця

10:00 – 12:00

3-й вівторок місяця

14:00 – 16:00

1-й вівторок місяця

10:00 – 12:00

3-й вівторок місяця

14:00 – 16:00

3

«Наш край»

 

2-й та 4-й четвер місяця

15:00 – 17:00

2-й та 4-й четвер

місяця

13:00 – 15:00

2-й вівторок місяця

10:00 – 12.00

 

4-й вівторок місяця

10:00 – 12:00

 

4

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

 

1-й понеділок місяця

17:30 – 18:30

4-й понеділок місяця

14:00 – 16:00

кожної п’ятниці

17:00 – 18:00

 

3-й понеділок місяця

17:30 – 18:30

 

2-й понеділок місяця

17:30 – 18:30

 

 
Телефони для довідок:
адміністрація Заводського району ММР – Хоменко Наталя Валеріївна, начальник організаційного відділу, тел. 36-21-09.
адміністрація Корабельного району ММР – Попова Ольга Анатоліївна, начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення, тел. 25‑20‑46.
адміністрація Інгульського району ММР – Коренюгіна Олена Іванівна, начальник відділу організаційно-контрольної роботи та юридичного забезпечення, тел. 24-81-69.
адміністрація Центрального району ММР – Шарий Максим Олександрович, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи тел. 37-56-48.
Миколаївська міська рада – Лісова Марина Володимирівна, начальник консультативно-методичного відділу, тел. 37-07-39.
 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: